Bundan Sonraki Asamada

Hollandaya geldikden sonra yapilmasi gereken islemler oturuma basvuru.

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Asi_Sevda
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Hollanda-Amsterdam

Bundan Sonraki Asamada

Mesaj gönderen Asi_Sevda »

S,a Arkadaslar oncelikle yanlis yere konu acmissam simdiden ozur dilerim, ben bir konuda sizlerden bilgi almak istiyoru.Ben yaklasik 12 senedir hollandadayim (haarlem) asama olarak su ana kadar inburgering examen, b1 staat examen verklaring, administratie medewerker, financieel adm. mdw. diplomarini aldim fakat hollandacam halen iyi degil yazmada bi problem yok konusmada problem yasiyorum o yuzden tekrardan hollandaca kursunami baslasam diye dusunuyorum veya hem dili gelistirme hem baska diplomalarami yonelsem sizler ne onerirsiniz bana?

trytosurvive
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Izmir
Yabanci_Ulke: Hollanda Nijmegen

Re: Bundan Sonraki Asamada

Mesaj gönderen trytosurvive »

Arkadasim gonullu taalkoach arastir bulundugun yerde zira pek cok belediye artik dil kurslarini karsilamiyor ki ocak ayindan itibaren tum inburgering ve dil kurslarina herkes kendi parasini odeyerek gitmek zorunda. Intercity var bildigim kadariyla ucuz dil kursu olarak onun disinda dedigim gibi gonullu bir taalkoach bulursan pratik yapma sansin olur.. Allah isini rast getirsin.

“Hollandadaki Asamalar ve Tecrubeler” sayfasına dön