EHLIYET KITAPI

Teori,Direksiyon,Sinav Tecrubeleri ve Alistirma Yapmak icin Programlar

Moderatörler: sansli, xmultecix

attractive01
Mezun-NL
Mezun-NL

EHLIYET KITAPI

Mesaj gönderen attractive01 »

Herkese selam oncelikle. Arkadaslar ben Ehliyet sinavi icin soyle bizim Turkiyedeki gibi aciklamali trafik levhalarinin anlamini. gecis haklarini onceden sinav sorulari falan hani vb seyler Tr de oldugu gibi bir kitap bulamadim hatta kitap.nl yetkilisine sordum o dahi zor falan dedi sadece Cd ler siparis ettirdim onalrda sadece testler var Bu konuda belki bir bildigi olan arkadas varsa bana yardimci olursa fena olmaz .. Allah herkesin kalbine gore versin

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Re: EHLIYET KITAPI

Mesaj gönderen sansli »

attractive01 yazdı:Herkese selam oncelikle. Arkadaslar ben Ehliyet sinavi icin soyle bizim Turkiyedeki gibi aciklamali trafik levhalarinin anlamini. gecis haklarini onceden sinav sorulari falan hani vb seyler Tr de oldugu gibi bir kitap bulamadim hatta kitap.nl yetkilisine sordum o dahi zor falan dedi sadece Cd ler siparis ettirdim onalrda sadece testler var Bu konuda belki bir bildigi olan arkadas varsa bana yardimci olursa fena olmaz .. Allah herkesin kalbine gore versin
var arkdsm lehvalarin anlamini yazan,nerde yol hakki senin nerde dgier arabanin yazan kitaplar var ismi "VEKABEST kavrama bazinda teoriyi ogrenmek-otomobil trafik kurallari"yazio ustunde,,,nerde nasil surmen gerekli analtiyo kitap,ama test cd lerini kesinlikle yapmalisn,kitap tek basina yeterrsiz kaliyo bence bu benim fikrim,gerci bikac arkds daha benim gibi dusundugunu yazmisti sitede...nerden bulabilicegine gelincce,direksiyon hocana vekabestin kitabini almak istiyorum dersen yardimci olucaktir,bi kac gun once sitede bi akrdsmz satmisti vekabestin kitabini,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

arar_55
Gonullu
Gonullu

Mesaj gönderen arar_55 »

attractive01
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen attractive01 »

Yardimlariniz icin saolun arkadaslar bu ehliyet almak buraya kad ar gelmek kadar biraz cileli ama arar55 arkadasim kitap,nl de bunu 10 euroya alacagimizi soyledi oncedende tavsite ettigin bullet cd yi aldim ama kesinlikle icinde ddeigim konulari iceren bir sey yok bende kitap.nl sahibi mi diyim sorumlusumu tam bilmiyorum sordum bana bu senin kitapin 2 ay sonra cikacagini soyledi simdi bende anlamadim yazdigin text te aynisi konu anlatimli yazinca bende sadirdim tabiki 10 eu odemek daha karli eminmisin acaba arkadasim bu bahsettigin yeni cd konu anlatimli oldugu
ndan? NeySE Allah yar yardimcimiz olsun

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

attractive01 yazdı:Yardimlariniz icin saolun arkadaslar bu ehliyet almak buraya kad ar gelmek kadar biraz cileli ama arar55 arkadasim kitap,nl de bunu 10 euroya alacagimizi soyledi oncedende tavsite ettigin bullet cd yi aldim ama kesinlikle icinde ddeigim konulari iceren bir sey yok bende kitap.nl sahibi mi diyim sorumlusumu tam bilmiyorum sordum bana bu senin kitapin 2 ay sonra cikacagini soyledi simdi bende anlamadim yazdigin text te aynisi konu anlatimli yazinca bende sadirdim tabiki 10 eu odemek daha karli eminmisin acaba arkadasim bu bahsettigin yeni cd konu anlatimli oldugu
ndan? NeySE Allah yar yardimcimiz olsun
arkdsm o 10 euroluk cd konu anlatimli degil sadece sana sorulari turkce okuyo sesli bi sekilde,test seklinde yapiyosun,,,eger anlatimli olsun diosan kitap alman gerek vekabestin kitabini,,,orda kurallar tabelalar turkce olarak yazio,ogrenebilirsin ama test seklindeki cd den calismani kesinlikle tavsiye ederim cunku sinavda ayni sekil oldugu icin yardimci oluyo,,,kolay gelsin...
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

reisbey2008
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: hatay
Yabanci_Ulke: oss/hollanda

Mesaj gönderen reisbey2008 »

“Hollandada Ehliyet Sinavi,Ehliyet Degisimi” sayfasına dön