ehliyet teori sinavini kazandim cok mutluyum

Teori,Direksiyon,Sinav Tecrubeleri ve Alistirma Yapmak icin Programlar

Moderatörler: sansli, xmultecix

unal1981
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: ehliyet teori sinavini kazandim cok mutluyum

Mesaj gönderen unal1981 »

oncelikle tebrik ederim arkadasim darisi bizlere fakat sen bu sinava girereken sana turkce kitapciktanmi sinav yaptilar yoksa hollandacami veya orda size orda yardimci olan varmiydi yani demek istedigim bizler hollandacamiz iyi degil oyuzden soruyorum sorular turkce dir sanirim bunu ogrenmek istedim....tekrar tebrikler ederim seni darisi tum ehliyet almak isteyenlere diyelim tesekkurler ..

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

unal1981 yazdı:oncelikle tebrik ederim arkadasim darisi bizlere fakat sen bu sinava girereken sana turkce kitapciktanmi sinav yaptilar yoksa hollandacami veya orda size orda yardimci olan varmiydi yani demek istedigim bizler hollandacamiz iyi degil oyuzden soruyorum sorular turkce dir sanirim bunu ogrenmek istedim....tekrar tebrikler ederim seni darisi tum ehliyet almak isteyenlere diyelim tesekkurler ..
arkdsm seninde dedigin gibi hollandacamiz iyyi olmadigi icin turkce yapma hakkimiz var sinavi ve bende turkce yaptim sinavda herseyi anlamicam icin turkce yaptim,,,kitapcik yok arkdsm onunde bi kutu var onun ustunde 1 den 10 a kadar rakamlar var,ja nee tusu var bide yanlis yaparsan silme tusu var sari renkde,,,sende tv den izliyosun dinliyosun soruyu sana okuyolar sonra sen telefonda rakam tuslar gibi tusluyosun,,,yada ja nee tuslarindan birine basiyosun,,,bu sekilde kitap kalem fln yoook yani sinavda,sinavda basimizda duran biri oluyo tabiki ve bu hollandali sinava baslarken herseyi hollandaca anlatiyo eger yaninda sinavda dil bilen biri varsa tercume etmesini isteyebilirsin izin veriyolar,,,ama genelde dedikleri telefonlarinizi kapatin yoksa disari cikartilirsiniz sinaviniz iptal olur,,,yaninizdakine bakmak yasak disari atilirsiniz,50 soru sorulucak once 3 tane deneme sorusu tuslicaniz makinenin claisip claismadigini kontrol etmek icin diyo,daha sonra 40 soru levhaalrdan 10 soru trafik krulalarindn srulcak fln diyo,,soru olan varmi diyo,,,bunun gibi seyler soyluyo hollandaca,,,geri kalan hersey turkce,,,tv den turkce okuyabiliyosun,ayni zamanda tv dinler gibi soruuyu tv den sesli okuyolar sana sende onundeki butonlardan dogru olanini tikliyosun,,,sorular turkce ama tabi teori randeuvsu alirken turkce olanini secmeniz gerekir,hocaniza aldiracaksaniz bunu belirtin turkce istiyorum sinavi diye,,,ve de son olarak tebriklerin icin tesekkur ederim arkdsm,,darisi tum ehliyet isteyenlerin basina ins ins ins,,ama teori isin kolay kismiymis,ayni tr deki uyum sinavi ve vize sureci gibi,teori kolaymis simdi isin zor kismi yani direksyion ogrenme ve direksiyon sinavi var onuda gectikden sonra artik ehliyetimi alabilicem,,,tekrar tesekkurler tebrikleriniz icin,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

unal1981
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen unal1981 »

sagol arkadasim beni bilgilendirdigin icin daha yeni geldim bende araba kursundan ikinci dersimdi iyi gidiyor simdilik insallah bizde kazaniriz senin gibi tekrar sagol basarilar dilerim ....

ozlembatman
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen ozlembatman »

Merhaba arkadaslar

bugun 11.30 da Utrecht te teori sinavim vardi;
sinavi gectim 50 sorudan 45 dogrum var

ben sinava turkkce girdim; eger elinizde vekabest in teori ve sinavlar kitaplari varsa onlara calismaniz yeterli oluyor sinavda.ben o iki kitaptan calistim; hocamdan turkce cd almistim sorular icin ama cd cok iyi olmadigi icin ona calismadim.
ben cok fazla stres ve panikle girdim sinav salonundan iceriye ve son ana kadar alamiycam diye dusunuyordum.Sinav sorulari kitaptan ve sorulardan cikiyor.Kimse korkmasin.Ben ilk defada verdim; herkes verebilir.

sinava hazirlanan arkadaslara basarilar...

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

ozlembatman yazdı:Merhaba arkadaslar

bugun 11.30 da Utrecht te teori sinavim vardi;
sinavi gectim 50 sorudan 45 dogrum var

ben sinava turkkce girdim; eger elinizde vekabest in teori ve sinavlar kitaplari varsa onlara calismaniz yeterli oluyor sinavda.ben o iki kitaptan calistim; hocamdan turkce cd almistim sorular icin ama cd cok iyi olmadigi icin ona calismadim.
ben cok fazla stres ve panikle girdim sinav salonundan iceriye ve son ana kadar alamiycam diye dusunuyordum.Sinav sorulari kitaptan ve sorulardan cikiyor.Kimse korkmasin.Ben ilk defada verdim; herkes verebilir.

sinava hazirlanan arkadaslara basarilar...
tebrikler arkdsm darisi praktijkexamen e ins ins ins...
hollandadayim(2008-5)

ozlembatman
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen ozlembatman »

tesekkur ederim arkadasim
darisi herkesin basina..

gurbete dogru
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: erzurum
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen gurbete dogru »

tebrıkler arkadasım darısı bızlerın basına ben halen daha hollandaya gelemedım amam olsun elbet bırgun gelecegım vıze basvurumuzu yaptık cvb beklıyoruz bende hollanadaya gıder gıtmez ehlıyete baslamayı dusunuyorum ıns bende ılk gırıste alırım teorıyı

tekrar tebrık ederım
21 KASIM:HOLLANDAYA GELDIM
1 ARALIK:ILK OTURUMUMU ALDIM
12 SUBAT:EHLIYET TEORI SINAVINI KAZANDIM
15 NISAN:OKULA BASLADIM
9TEMMUZ:EHLIYETIMI ALDIM
3 AGUSTOS:B1 GRUBUNA GECTIM

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

gurbete dogru yazdı:tebrıkler arkadasım darısı bızlerın basına ben halen daha hollandaya gelemedım amam olsun elbet bırgun gelecegım vıze basvurumuzu yaptık cvb beklıyoruz bende hollanadaya gıder gıtmez ehlıyete baslamayı dusunuyorum ıns bende ılk gırıste alırım teorıyı

tekrar tebrık ederım
ins iins ins arkdsmm sende en kisa zamanda gelirsin alirsin ehliyetini...
hollandadayim(2008-5)

gurbete dogru
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: erzurum
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen gurbete dogru »

ıns ıns arkadasım
21 KASIM:HOLLANDAYA GELDIM
1 ARALIK:ILK OTURUMUMU ALDIM
12 SUBAT:EHLIYET TEORI SINAVINI KAZANDIM
15 NISAN:OKULA BASLADIM
9TEMMUZ:EHLIYETIMI ALDIM
3 AGUSTOS:B1 GRUBUNA GECTIM

yako
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: Almelo
İletişim:

Mesaj gönderen yako »

selam arkadaslar..
Ben hollanda almeloda yasiyorum
Turkce teori CD si ariyorum
benim ders aldigim hoca turkcesi yok dedi ama burda okuduguma gore varmis
nerden bulabilirim yada satin alabilirim..
Bilgi verirseniz sevinirim
saygilar

“Hollandada Ehliyet Sinavi,Ehliyet Degisimi” sayfasına dön