ehliyet teori sinavini kazandim cok mutluyum

Teori,Direksiyon,Sinav Tecrubeleri ve Alistirma Yapmak icin Programlar

Moderatörler: sansli, xmultecix

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Re: ehliyet teori sinavini kazandim cok mutluyum

Mesaj gönderen sansli »

yako yazdı:selam arkadaslar..
Ben hollanda almeloda yasiyorum
Turkce teori CD si ariyorum
benim ders aldigim hoca turkcesi yok dedi ama burda okuduguma gore varmis
nerden bulabilirim yada satin alabilirim..
Bilgi verirseniz sevinirim
saygilar
arkdsm ben genelde herkesin rotterdamdan aldiklarini duyuyorum,bende rotterdamdan aldim fakat adres bilmiyorum,,,ama bu ehliyet isleriyle ugrasan yani ders veren yada ders alan herkes az cok bilgisi vardir bu konuda,,,umarim bulabilirsin cd yi,,,kolay gelsin,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

siirtli sahra
Mezun-NL
Mezun-NL
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen siirtli sahra »

tebrikler kiz bu ne hiz... ben daha yerimde sayiyom...basima neler geldi bir birsen o kaar zaman kaybi yasadimki anlatirim......tebrikler...............

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

siirtli sahra yazdı:tebrikler kiz bu ne hiz... ben daha yerimde sayiyom...basima neler geldi bir birsen o kaar zaman kaybi yasadimki anlatirim......tebrikler...............

ay cnm ya nerelerdesin cok merak ettim seni,hic bi haber alamadik senden nl ye geldiginden beri,umarim artik yazarsin,neler yaptin neler oldu ins ins ins kotu bisey degildir arkdsm :( ...evet baya hizli basladim burda hayata teoriyi aldim,okulum basladi 2 haftadir gidiyorum,simdi ehliyette direksiyon sinavim var dualarinda benide unutma cnm,,,kendine iyi bak,,,,
hollandadayim(2008-5)

siirtli sahra
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen siirtli sahra »

dualalarim seninle....ben burda baya yerimde saydim....ilk geldigimde yapilan bazi yanlislar bu duruma gelmeme nede oldu.kazandigim tek sey yasayacagim yeri ogrenmem oldu....neyse ayrintiya girmek gereksiz....ama sitede buraya gelcek olan arkadaslara bir tavsiyem...sitede nlye gelince ilk gun yapilacak seyler var onlari aynen uygulasinlar.....ben o kadar oyalandimki anlatamam......ama sansin vardigi bisey varki oda oturum kartini erken almam........artik yavastan hersey yoluna giriyo..giriyoda ben siteye giremiyodum....beni biliyon biz beraber yasicaz uzun yillar...bunun verdigi bir aksilikle giremiyodum..ama firsat buldukca girerim....cok ozlemistim.....

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

siirtli sahra yazdı:dualalarim seninle....ben burda baya yerimde saydim....ilk geldigimde yapilan bazi yanlislar bu duruma gelmeme nede oldu.kazandigim tek sey yasayacagim yeri ogrenmem oldu....neyse ayrintiya girmek gereksiz....ama sitede buraya gelcek olan arkadaslara bir tavsiyem...sitede nlye gelince ilk gun yapilacak seyler var onlari aynen uygulasinlar.....ben o kadar oyalandimki anlatamam......ama sansin vardigi bisey varki oda oturum kartini erken almam........artik yavastan hersey yoluna giriyo..giriyoda ben siteye giremiyodum....beni biliyon biz beraber yasicaz uzun yillar...bunun verdigi bir aksilikle giremiyodum..ama firsat buldukca girerim....cok ozlemistim.....
cok sevindim oturum kartini erken almis olmana hayirli ugurlu olsun darisi 5 yilliga ins ins ins,,,umarim hersey daha cabuk ve duzenli bi sekilde yoluna girer okuluna baslarsin ehliyet istiyosan ehliyete baslarsin meslek yapmak istiyosan meslek yaparsin ins ins ins hersey gonlunce olsun arkdsm,,inan bende hep ins dedigim seylerde sende varsin,,,biliyorum arkdsm giremedigini ama merak ettim neler oldu gelebildinmi gelemedinmi hersye yolundami diyee,,,ins ins ins bundan sonra daha sIk girebilirsin,,,
hollandadayim(2008-5)

asyacan
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Antalja
Yabanci_Ulke: Hollanda rotterdam

Mesaj gönderen asyacan »

merhaba...
benimde teori sinavim vardi ve kaybettim. sansizligim bazi sorulara erken bastigim icin sistem yanlis kabul etmis...ben sadece kitaplardan calismistim ama bazi konular ve yasalar deyismis onun icin tek basina kitaplar bana yeterli gelmedi...ornegin kanda bulunmasi gereken alkol miktari veka nin kitaplarinda 0.5 promil iken yeni uygulamada 0.2 olmus...sinav cikisinda yaklasik 10 kisilik bir grubun ilk giriste kazandiklarini duydum..belgeleri ellerinde idi..hacalari ile konustum ve meshur cd yi 10 euro karsiliginda aldim..evde kontrol edince gercekten pek cok sorunun ayni oldugunu gordum...en azindan sinavdaki ortama ve ozellikle zamaninda tuslara basma antremani yapmis oluyorsunuz... 21 ocakta 2.denemem var...ilgilenen arkadaslar icin
verkeerschool bullet
putsebocht 97b
3073 HE rotterdam
010 4865252
arkadaslar tekrar yeniliyorum ben okulu tanimiyorum sadece sinavdan once cd yi cok aradim ama bulamamistim...kendi basina hazirlanan arkadaslar icin yazdim
saygilar

bahargecesi
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: kayseri

Mesaj gönderen bahargecesi »

slm arkadaslar teori sinavina hazirlanmak icin bende arkadasin demis oldugu bullet kursuna gidiyorum gercekden hocalar isin puf noklarinii anlatiyorlar o yuzden ilk giriste kazanmaa sansiniz oluyor cunku okumasi yazmasi olmayan bir kisi bile ehliyetini almis yani anlatmak istedigim kendi basiniza calismaniz yeterli olmuyor cd var evet 20 euro ben almadim 100 euro verdim kursa gidiyorum herkese tavsiye ederim basarilar herkese

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

asyacan yazdı:merhaba...
benimde teori sinavim vardi ve kaybettim. sansizligim bazi sorulara erken bastigim icin sistem yanlis kabul etmis...ben sadece kitaplardan calismistim ama bazi konular ve yasalar deyismis onun icin tek basina kitaplar bana yeterli gelmedi...ornegin kanda bulunmasi gereken alkol miktari veka nin kitaplarinda 0.5 promil iken yeni uygulamada 0.2 olmus...sinav cikisinda yaklasik 10 kisilik bir grubun ilk giriste kazandiklarini duydum..belgeleri ellerinde idi..hacalari ile konustum ve meshur cd yi 10 euro karsiliginda aldim..evde kontrol edince gercekten pek cok sorunun ayni oldugunu gordum...en azindan sinavdaki ortama ve ozellikle zamaninda tuslara basma antremani yapmis oluyorsunuz... 21 ocakta 2.denemem var...ilgilenen arkadaslar icin
verkeerschool bullet
putsebocht 97b
3073 HE rotterdam
010 4865252
arkadaslar tekrar yeniliyorum ben okulu tanimiyorum sadece sinavdan once cd yi cok aradim ama bulamamistim...kendi basina hazirlanan arkadaslar icin yazdim
saygilar
evet bende defalarca soyledim bunu bende ilk sinava girdigimde cd yoktu elimde bende kitapdan calistigimla gittim ve kaybettim,daha sonra birilerinin tavsiyesi ustune esim orayi bulmustu,gitti 1 hafta 100 euro+yol parasi,banada cd sini aldi getirdi,kendim evde cd yi hep yaptim tekrarladim,sonra gittim ve kazandim ikincisinde,illaki rotterdama gidilcek diyemem,esim gitti kazandi ben gitmedim kursa bende kazandim,sonucta 100 euro az bi para degil,10 euroluk cd yi orda 50 de 50 yaptirana kadar calistiriolar siz bunu evdede yapabilirsiniz,bende adresi yazicaktim ama malesef kayboldugu icin yazamamistim ama rotterdamda oldugunu ve bullet oldugunu adinin,soylemistim,acik adreisn icin tesekkurler bicok arkdsmzn isine yaricaktir eminim.o 0,5 yada 0,2 promil farkli olaylar arkdsm birisi 20yasindan buyukler icin birisi 20 yasindan kucukler icin alkol siniri ben oyle biliyorum,kitapdakinin farkli olmasinin sebebi o.orasi 20 yasin ustundekiler icin yazilmis kitapdaki promil.sana ikinci teori sinavinda bol sanslar diliyorum arkdsm umarim ins ins ins gecersin ikincisinde.
hollandadayim(2008-5)

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

bahargecesi yazdı:slm arkadaslar teori sinavina hazirlanmak icin bende arkadasin demis oldugu bullet kursuna gidiyorum gercekden hocalar isin puf noklarinii anlatiyorlar o yuzden ilk giriste kazanmaa sansiniz oluyor cunku okumasi yazmasi olmayan bir kisi bile ehliyetini almis yani anlatmak istedigim kendi basiniza calismaniz yeterli olmuyor cd var evet 20 euro ben almadim 100 euro verdim kursa gidiyorum herkese tavsiye ederim basarilar herkese
evet arkdsm orda anlatiyolar ama neyi anlatiyolar o alinan 10 euroluk cd yi 5 6 cd ye bolmusler zaten 350 soru var,siz 50 de 50 yapana kadar o sorulari size tekrar tekrar yaptiriolarmis benimdde esim ordan aldi kurs,ama suda var esimle beraber giripde kazanamayanlarda olmustu,100de 100 kazancaksiniz diye bisey yok bence,bende o cd den kendim evde calistim bende kazandim,kursa giden kisi kazanamadi mesela,bence gozunuzu korkutmayin,kursa gitmeyen kazanamaz kendi calismanizla kazanamassiniz cok ciddi bi iddia burdaki insanlarin gozunu korkutmakdan baska bi ise yaramaz.ayrica cd 10 euro size neden farkli fiyat soylenmis onu anlayamadim diger arkdsda 10 euroya almis.azmin elinden bisey kurtulmaz kursla veya kurssuz,daha oncede uyum sinavi icin bikac kisi dediki kurssuz olmaz,2 milyar verin kursa gidin ilk seferde geccersiniz diye sitedeki bicok arkdsmz bende dahil olmak uzere hic bi kurs yardimi almadan kendi emegimizle calistik ogrnedik ve kazandik,sizede sinavinizda bol sanslar arkdsm ins ins ins sizde gecersiniz sinavinizi.zaten esas is ondan sonra basliyo direksion sinavi yaklastikca artan o korku stres insana teori sinavida neymis peehh cocuk oyuncagi dedirttiriyo acikcasi...herkese basarilar kolay gelsin,,,
hollandadayim(2008-5)

unal1981
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen unal1981 »

tsk.ler verdigin bilgiler icin sansli arkadasim bu arada hayirli olsun almissin ehliyetini darisi bizim basimiza 4 subatta benimde var theori sinavim zor ama calisiyorum surekli bakalim hayirlisi herkese basarilar ....

“Hollandada Ehliyet Sinavi,Ehliyet Degisimi” sayfasına dön