ehliyet icin tuyosu olan varmi?

Teori,Direksiyon,Sinav Tecrubeleri ve Alistirma Yapmak icin Programlar

Moderatörler: sansli, xmultecix

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

ehliyet icin tuyosu olan varmi?

Mesaj gönderen sansli »

mrb arkdslar gecenlerde teoriye girdim ve malesef kaybettim,,,simdi sizlerden ricam burda ehliyet almis olan teoriye giripde kazanmis olan arkdslardan ricam,bu teoriyi kazanmak icin tuyolariniz varmi varsa nelerdir,iki hafta kadar sonra yeniden giricem teoriye ve yardimlariniza ihtiyacim var,mesela duyduguma gore teori sinavinda cikan bebekle ilgili sorularin tumunun cvbi b oluyomus yani bebegin b si olarak aklinizda kalsin diye tuyolar veriliyomus kurslarda,,,sizinde boyle tuyolariniz varsa yardimlarinizi bekliyorum ardkslar,,,simdiden tskrler,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

unal1981
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: ehliyet icin tuyosu olan varmi?

Mesaj gönderen unal1981 »

valla tuyolari bilmiyom ama cuma gunu ehliyte yeni baslicam heycanliyim hollandada araba kullanacam yani rijschool tarhandan aliyorum kursu insallah iyidir sanada iyi tuyo bulmalar arkadasim insallah bulursun daha sonra bende yararlanirim banada lazim olacak cunku ilerde
basarilar sana

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

unal1981 yazdı:valla tuyolari bilmiyom ama cuma gunu ehliyte yeni baslicam heycanliyim hollandada araba kullanacam yani rijschool tarhandan aliyorum kursu insallah iyidir sanada iyi tuyo bulmalar arkadasim insallah bulursun daha sonra bende yararlanirim banada lazim olacak cunku ilerde
basarilar sana

zahmet edip biseyler yazdigin icin tskrleer arkdsm,,,bende direksiyon derslerine yarin basliyorum,sevda diye bi bayandan,,,bende cok heyecanliyim,bikac ders alir baakrsin iyyi degilse degistirirsin hocani sorun olmas kontrat fln yapmiosun nasil olsa sonuna kadar sizden ders alicam diye,,,ins ins ins tuyolari olan arkdslar paylasirlar bizlerle ve ilerde ehliyete gidecek olan arkdslarla,,,tskr ederim sanada basarilar arkdsm,,,
hollandadayim(2008-5)

ozlembatman
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen ozlembatman »

selam arkadaslar

bende araba dersi aliyorum ve bayagi bir ders aldim
15 oktoberde teori sinavim var; vekabest in teori aciklama kitabindan ve 12 sinavlik 600 soruluk test kitabindan calisiyorum. yeterli olacak mi bilmiyorum.

herkese basarilar.

gurbete dogru
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: erzurum
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen gurbete dogru »

arkadaslar ben suanda hollandaya gıtmeden teorıye calısıyorum cunku teorının zor oldugunu bılıyorum bana yardımcı oldu sızlere umarım yardımcı ve faydalı bır sıte teorıyle ılgılı sızlerede deneyın ıstersenız
umarım ısınıze yarar
www.istifade.com
21 KASIM:HOLLANDAYA GELDIM
1 ARALIK:ILK OTURUMUMU ALDIM
12 SUBAT:EHLIYET TEORI SINAVINI KAZANDIM
15 NISAN:OKULA BASLADIM
9TEMMUZ:EHLIYETIMI ALDIM
3 AGUSTOS:B1 GRUBUNA GECTIM

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

ozlembatman yazdı:selam arkadaslar

bende araba dersi aliyorum ve bayagi bir ders aldim
15 oktoberde teori sinavim var; vekabest in teori aciklama kitabindan ve 12 sinavlik 600 soruluk test kitabindan calisiyorum. yeterli olacak mi bilmiyorum.

herkese basarilar.
sanada basarilar arkdsm bende gecen hafta girmistim teoriye kaybettim ama,yilmadim bu benim icin hirs oldu ve eve geldigimde ilk yaptigim is netten randevu tarihlerine bakip yeni bi randevu almak oldu,benimde teori sinavim 2 ekimde,bende vekabestin kitabindan calistim biraz kurallari okudum fln,,,ama o kitabin tek basina yeterli olmadigini soylediler,gecen hafta gittigimde sinava orda bi bayan kitabiyla birlikte gelmisti sadece kitapdan calistigini soyledi,daha dogrusu ilk once almis teoriyi ama suresi doldguu icin sertifikanin tekrar girmek icin gelmis ve malesef oda kazanamadi,ben daha cok cd ye calistim,cunku cd de sinavda genelde cikan sorulari topluyolarmis,surucu kurslari bunu yapiomus genelde hangi sorular cikiosa onlari cd de topluyolarmis,350 soru var ben 300den fazlasini yapiodum cd dekilerin,en fazla 20 soru yapamiyodum ve 50-42 yaparak 2 soruyla kaybettim sinavi,surucu hocalari buyuk ihtimalle ikinci sefere alabilecegimi ilk defa girmeme ve kurs almama ragmen cok iyi bi sonuc cikarttigimi soylediler,benimle birlikte giren bayan sadece kitapdan calisan bayan 50-38 yapti,,,yani tek tarafli calismayin derim ben ne kadar cok kaynakdan calisirsaniz okadar iyyi olur,mesela bize sinava girmeden once bi kadin bizle birlitke sinava giren bi bayan dedki o kursa gitmis bebekle ilgili cikan sorularin cvplari hep b oluyomus kurs hocamiz soylemisti bebegin b sinden aklinizda kalsin demisti dedi,ama ben soruyu gorunce a skknin mantikli oldugunu dusndugum icin a dedim,ve bi tranvayli soruyada yanlis cvp verince bildigim sorulara yanlis cvp verince kaybettim ama ikincisinde alicam ins ins ins,,,herkese basarilar bu konuda,,,
hollandadayim(2008-5)

helin
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Den Haag

Mesaj gönderen helin »

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

hollandadayim(2008-5)

“Hollandada Ehliyet Sinavi,Ehliyet Degisimi” sayfasına dön