gemeenteye basvurdum...

Teori,Direksiyon,Sinav Tecrubeleri ve Alistirma Yapmak icin Programlar

Moderatörler: sansli, xmultecix

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

gemeenteye basvurdum...

Mesaj gönderen sansli »

evet arkdslar dun sinavi kazandim bugun hic vakit kaybetmeden belediyeye basvurdum sabah gittim,fazla sira yoktu 2 kisi fln vardi bizim siramizin onunde oda cok balie (konusma kabini) oldugu icin beklemedik hemen sira geldi,ben soyle duymustum eger normal fiyat odersen 2 yada 3 hafta bekliyomussun,eger ekstra para odersen hemen ogun alabiliyomusun.bende oyle yapiucaktim,kadin kimligimi aldi resmimi aldi,ne zaman cekindin dedi 6-7 ay once dedim,nerde dedi turkiyede dedim,bakti kontrol etti ehliyetin icine sigcakmi diye,birini aldi digerini geri verdi,kagidin ustune yapistirdi resmimi,baska bi kagidi bana imzalatti,dedi 2 3hafta kadar surer dedi,bende daha erken olmazmiymis dedim gorumcemin kizi tercumanlik yapio bana :lol: bayanda dedi yapabilcegim bisey yok cunku yarin burasi tatile giriyo dedi sonrada haftasonu,en erken pazartesi olur yinede deid,bende dusundum 6 januaride alacagima birazdaha odeyim 4 gun sonra alim dedim,ok dedi kadin.kagidi bana verdi ilerdeki kantorda odeyin kagidi getirin bana dedi,gittim odedim normal 33 euroydu sanirim 40 euroda ekstra odedim,73 euro odedim yani toplam,pazartesi gunu saat 10 da gidip alicam hayirlisiyla,bugun alabilirim diye cok sevinmistim ama hevesim bogazimda kaldi,neyse allahdan 6 januariye atmadilar.sonra goturdum kagidi kadina verdim randevu yapilan kagidida aldim geldim,simdi pazartesiyi iple cekiyorum,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Re: gemeenteye basvurdum...(ehliyetimi almak icin)

Mesaj gönderen sansli »

pardon arkdslar yanlis yazmisim biyerini,43 euro normal ehliyet ben 30 euro ekstra odedim erken alabilmek icin,spoedaanvraag yaptim oda ( acil basvuru oluyomus).yani toplam 73 euro odedim...
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

“Hollandada Ehliyet Sinavi,Ehliyet Degisimi” sayfasına dön