EHLIYET THEORIE SINAVINI KAZANDIM

Teori,Direksiyon,Sinav Tecrubeleri ve Alistirma Yapmak icin Programlar

Moderatörler: sansli, xmultecix

reisbey2008
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: hatay
Yabanci_Ulke: oss/hollanda

EHLIYET THEORIE SINAVINI KAZANDIM

Mesaj gönderen reisbey2008 »

Arkadaslar bugun ehliyet theorie sinavi kazandim allaha sukurler olsun calistim allah emeklerimizi bosa cikarmadi sinavi zorlastirmislar soru sayisi 65 idi ilk seferde kazandim.yaklasik 30 kisi icerisinden iki kisi kazandi.haftaya salida direksiyona basliyorum.calistigim kitaplarimi satiyorum benim isime cok yaradi almak isteyen benimle kontaga gecebilir.vekabestin turkce aciklamali kitabi ve sinav sorulari olmak uzere iki kitap birde ANVB ayri hollandaca aciklamali kitabi ve sinav sorulari cd si (cd multi medya olarak hazirlanmis aciklayici bir cd)

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Re: EHLIYET THEORIE SINAVINI KAZANDIM

Mesaj gönderen sansli »

reisbey2008 yazdı:Arkadaslar bugun ehliyet theorie sinavi kazandim allaha sukurler olsun calistim allah emeklerimizi bosa cikarmadi sinavi zorlastirmislar soru sayisi 65 idi ilk seferde kazandim.yaklasik 30 kisi icerisinden iki kisi kazandi.haftaya salida direksiyona basliyorum.calistigim kitaplarimi satiyorum benim isime cok yaradi almak isteyen benimle kontaga gecebilir.vekabestin turkce aciklamali kitabi ve sinav sorulari olmak uzere iki kitap birde ANVB ayri hollandaca aciklamali kitabi ve sinav sorulari cd si (cd multi medya olarak hazirlanmis aciklayici bir cd)
gozunaydin arkdsm cok sevindim,,,ins ins ins direksion sinavinida ilk seferde alirsin,,,buarada sorular 65e cikmis demissin kac yanlis yapma hakkin var onu biliyomusun,girecek olan arkdslara yardim amacli soruyorum,bizim yegenlerde gircekde,,,tekrardan tebrikler,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

reisbey2008
Mezun-NL
Mezun-NL

tesekkur ederim arkadasim sinav iki bolumden olusuyor gevaarherkening 25 bundan en fazla 12 yanlis yapman gerekiyor digeri ise verkeerregels ve verkeerinzicht olmak uzere 40 soru bundanda en fazla 5 yanlis yapman gerekiyor ama mutlaka ikisinide almak gerekiyor biriniden ful 40 dogru digerinden 13 yanlis yapinca alamiyorsun.sali gunu direksiyon derslerine basliyorum sen neyaptin aldinmi direksiyonu

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

reisbey2008 yazdı:tesekkur ederim arkadasim sinav iki bolumden olusuyor gevaarherkening 25 bundan en fazla 12 yanlis yapman gerekiyor digeri ise verkeerregels ve verkeerinzicht olmak uzere 40 soru bundanda en fazla 5 yanlis yapman gerekiyor ama mutlaka ikisinide almak gerekiyor biriniden ful 40 dogru digerinden 13 yanlis yapinca alamiyorsun.sali gunu direksiyon derslerine basliyorum sen neyaptin aldinmi direksiyonu
hmm anladim tskrler bilgilerin icin,hadi bakalim hayirli olsun simdiden direksion derslerin,allah en kisa zamanda ilk seferde almayi nasip etsin ins ins ins,,,sen bayadir giremiyosun sanirim siteye ben ilk kaybetmistimya aralik 9 unda,23 unde ben cok istiyorum diye hocam baskasini iptal etti beni koydu sinava ve aldim yani 2.5 ay oldu alali...herkese nasipetsin rabbim ins ins ins...
hollandadayim(2008-5)

reisbey2008
Mezun-NL
Mezun-NL

tekrar tesekkur ederim arkadsim,kusura bakma ozur diliyorum ayrica hatirladim simdi ama aklimda kalan senin theorie ile ilgili mesajlarindi hep takip ettim okudum.ben hemen hemen hergun gunde birkac defa giriyorum.senin sirada ne sinavin var simdi bende sana yetismeye calisiyorum.ama masallah cok hizlisin.

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

reisbey2008 yazdı:tekrar tesekkur ederim arkadsim,kusura bakma ozur diliyorum ayrica hatirladim simdi ama aklimda kalan senin theorie ile ilgili mesajlarindi hep takip ettim okudum.ben hemen hemen hergun gunde birkac defa giriyorum.senin sirada ne sinavin var simdi bende sana yetismeye calisiyorum.ama masallah cok hizlisin.

yok estagfurullah arkdsm niye ozur diliyosun,yazmistim ben direksiyonu kazandim diye sonra ocakda esim kazandi onuda yazmistim bazen gozden kacabilio msjlar sorun degil,ben simdi nt2 hedefim var arkasindan mbo meslek lisesi var,oraya yazilmaya calisiyorum,bu aralar motor dersleri alma istegim gundemde,ayni direksion hocamdan bu sfer motor (scooter)dersleri almayi dusunuyorum,b ehliyeti onada gecerliymis sanirim ama surmesini ogrenmk gerek...eee herseyimizi geride birakip gurbet ellere geldiysek hizli olmamiz lazim yoksa kem kum duzeyde hollandaca ogrenir kaliriz oldugumuz yerde,ilerleyemeyiz oyuzden hizli olmak lazim arkdsm...
hollandadayim(2008-5)

“Hollandada Ehliyet Sinavi,Ehliyet Degisimi” sayfasına dön