...Direksiyon Dersleri Aliyorum Ama ? ..

Teori,Direksiyon,Sinav Tecrubeleri ve Alistirma Yapmak icin Programlar

Moderatörler: sansli, xmultecix

kocadeli
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: ..Kastamonu..
Yabanci_Ulke: ...Hollanda / Lemmer..

Re: ...Direksiyon Dersleri Aliyorum Ama ? ..

Mesaj gönderen kocadeli »

sansli yazdı:
kocadeli yazdı:
sansli yazdı:ben kendi hocamdan deil ama baska hocalarla sohbet ederken duymustum bu deneme sinavini ama bana hocam hicbizaman bu deneme sinavini denememi,denemssem kaybedecegimi fln soylemedi,,,dogru bazi seylerden muaf oldugnu bende duymustum mesela park etme yi yada yada dar bi alanda kendine bosluk bulup arabayi geldigin yone cevirmeyi guzel yaparsan gercek sinavda bundan muaf gibi bi durum oluyomus ama degmez o an heyecandan yapamadigini dusun gercek sinavda bundan muaf olayim diye 50 euro icin riske girmeye degmez direk sinava girmek daha mantikli...
sansli arkadasim bende ayni dusuncedeyim...ama benim hoca hep derste bole seyler anlatiyor hep kazanamayanlardan bahsediyor hic kazananlardan bahsetmiyor ayrica sunu belirteyim ben turkiyeden ehliyetim oldugu icin ve surusumude begenmisti 10 ders alacagim demistim artik para kazanmak icin yapiyor demekten baska bisi dusunemiyorum..

sen elinden gelenin en iyisini yap,moralini ve motivasyonunu koru hocan sana kaybedenlerden bahsettigi zaman hocam sizin ogrencilerinizden hicbirimi kazanamadi birazda onlardan bahsetsek nasil kazandilar nasil yaptilar fln diye sor...ne derse desin moralini bozma...sana arkdsca nacizane tavsiyem gercek exmaneni yaparken hocami yanimda goturmek istiyorum deme examenatorle basbasa gidin...allahin izniyle gecersin arkdsm bisey olmaz merak etme,,,hem senin oralarda amsterdam gibi rotterdam yada den haagdaki gibi yogun trafik tram bisiklet yaya yolu trafigi karmasasi oldugunu sanmam burdan da bi adim sanslisin yani :) ...

sansli arkadasim bu soylememlere devam edersen benim cevabim hazir sizinden kurs alipta sanirim hic kazanan olmadi diyecegim cok moralim bozuldu bizim buralarda tranvay yok o kadar cok trafikte olmadigini dusunuyorum fakat cok fazla bisikletli var bu yonenden biraz sorun yaratiyor acikcasi ben hocayida sinava goturmeyi dusunuyordum cunku malum beni biliyorsun fazla dil yok bi sorun olursa duzeltebiliriz dige dusunmustum neden yanimda getirmemi istemiyorsun onu bi aciklayabilirmisin cunku bu benim icin onemli sonucta tecrubelisin benden ;)
#kocadeli#

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

bisikletlileri okadar kafaya takma zaten bisiklet yolundan biri gidecekse ve ona yanan bi yesil isik varsa yol hakki onun yada isik yok ama bisiklet yolunun onunde kopek baligi disleri varsa yol hakki senin bunlara fazla takilma kolay zaten,,,yogun deilse trafik kolay gececektir senin icin diye dusunuyorum...hocayi goturme dememdeki tek sebep sinav esnasinda kucuk bi hatanda bilerek yada bilmeyerek resfleks olarak cik cik cekerse yada bisey derse turkce bu senin moralini bozabilir ve ders esnasinda sana soyledikleri aklina gelebilir diye dusundum ama dersenki bu soylemleri disinda aslinda yardimsever iyi bi insan ozaman gotur tabiki ama genelde zaten hocan seninle gelse bile karisamiyo sinav esnasinda biseye mudahale etme gibi bi luksu yok yani en azindan denhaagda ve burdaki cbr de boyle...oyuzden dedim yoksa bi problem oldugundan deil...bide bazi examenatorler otobanda deil ama sehir icinde yapilan kucuk hatalari (ornegin arabayi kaldiramadan stop ettirme,yanliz bu sadece ornek kimi examenatore gore bu buyuk bi hata olabilir) gormezden gelebiliyolar ama yaninda baska bilirkisiler olursa o hatayi gozardi edemiyolar meslege saygi yada adaletli davranmis olmak icin...oyuzden dedim ama zaten dedigim gibi komutlar cok basit olacak korkma gozunu korkutma hayirlisiyla gecersin ins ins ins...
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

kocadeli
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: ..Kastamonu..
Yabanci_Ulke: ...Hollanda / Lemmer..

Mesaj gönderen kocadeli »

sansli yazdı:bisikletlileri okadar kafaya takma zaten bisiklet yolundan biri gidecekse ve ona yanan bi yesil isik varsa yol hakki onun yada isik yok ama bisiklet yolunun onunde kopek baligi disleri varsa yol hakki senin bunlara fazla takilma kolay zaten,,,yogun deilse trafik kolay gececektir senin icin diye dusunuyorum...hocayi goturme dememdeki tek sebep sinav esnasinda kucuk bi hatanda bilerek yada bilmeyerek resfleks olarak cik cik cekerse yada bisey derse turkce bu senin moralini bozabilir ve ders esnasinda sana soyledikleri aklina gelebilir diye dusundum ama dersenki bu soylemleri disinda aslinda yardimsever iyi bi insan ozaman gotur tabiki ama genelde zaten hocan seninle gelse bile karisamiyo sinav esnasinda biseye mudahale etme gibi bi luksu yok yani en azindan denhaagda ve burdaki cbr de boyle...oyuzden dedim yoksa bi problem oldugundan deil...bide bazi examenatorler otobanda deil ama sehir icinde yapilan kucuk hatalari (ornegin arabayi kaldiramadan stop ettirme,yanliz bu sadece ornek kimi examenatore gore bu buyuk bi hata olabilir) gormezden gelebiliyolar ama yaninda baska bilirkisiler olursa o hatayi gozardi edemiyolar meslege saygi yada adaletli davranmis olmak icin...oyuzden dedim ama zaten dedigim gibi komutlar cok basit olacak korkma gozunu korkutma hayirlisiyla gecersin ins ins ins...
ins sansli arkadasim su ehliyeti bi alabilsem allahin izniyle uzerimden cok buyuk yuk kalkmis olacak az sonra yine ders var bakalim nasil gececek aksam yine yazarim buralara bisiler :) iyi dileklerin ve tecrubelerin icin sans minettarim..
#kocadeli#

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

kocadeli yazdı:
sansli yazdı:bisikletlileri okadar kafaya takma zaten bisiklet yolundan biri gidecekse ve ona yanan bi yesil isik varsa yol hakki onun yada isik yok ama bisiklet yolunun onunde kopek baligi disleri varsa yol hakki senin bunlara fazla takilma kolay zaten,,,yogun deilse trafik kolay gececektir senin icin diye dusunuyorum...hocayi goturme dememdeki tek sebep sinav esnasinda kucuk bi hatanda bilerek yada bilmeyerek resfleks olarak cik cik cekerse yada bisey derse turkce bu senin moralini bozabilir ve ders esnasinda sana soyledikleri aklina gelebilir diye dusundum ama dersenki bu soylemleri disinda aslinda yardimsever iyi bi insan ozaman gotur tabiki ama genelde zaten hocan seninle gelse bile karisamiyo sinav esnasinda biseye mudahale etme gibi bi luksu yok yani en azindan denhaagda ve burdaki cbr de boyle...oyuzden dedim yoksa bi problem oldugundan deil...bide bazi examenatorler otobanda deil ama sehir icinde yapilan kucuk hatalari (ornegin arabayi kaldiramadan stop ettirme,yanliz bu sadece ornek kimi examenatore gore bu buyuk bi hata olabilir) gormezden gelebiliyolar ama yaninda baska bilirkisiler olursa o hatayi gozardi edemiyolar meslege saygi yada adaletli davranmis olmak icin...oyuzden dedim ama zaten dedigim gibi komutlar cok basit olacak korkma gozunu korkutma hayirlisiyla gecersin ins ins ins...
ins sansli arkadasim su ehliyeti bi alabilsem allahin izniyle uzerimden cok buyuk yuk kalkmis olacak az sonra yine ders var bakalim nasil gececek aksam yine yazarim buralara bisiler :) iyi dileklerin ve tecrubelerin icin sans minettarim..

alacaksin arkdsm allahin izniyle hic merak etme,,,bak theorie icinde cok stres yaptin ondada dedim sana alicaksin rabbimin izniyle korkma heyecan yapma dedim kendi caban ve allahinda izniyle gectin simdide aynisi olacak ins ins ins yeterki sakin kal,guleryuzlu ol,etrafina dikkat ettigini hissettir examenatorlere...suanda derste olmalisin kolay gelsin sana...rica ederim iyi dileklerimiz dualarimiz sen ve diger arkdslarimiz icin herzaman...
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

“Hollandada Ehliyet Sinavi,Ehliyet Degisimi” sayfasına dön