...Vakit Geldi Yarin Praktijk Examen Giriyorum...

Teori,Direksiyon,Sinav Tecrubeleri ve Alistirma Yapmak icin Programlar

Moderatörler: sansli, xmultecix

kocadeli
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: ..Kastamonu..
Yabanci_Ulke: ...Hollanda / Lemmer..

...Vakit Geldi Yarin Praktijk Examen Giriyorum...

Mesaj gönderen kocadeli »

...Bekledigim sinav geldi artik yarin saat 11:40`ta praktijkexamen sinavima girecegim biraz heycan biraz korku var icimde..umarim en guzel sekilde sinavimi kazanmak istiyorum dualariniZI benden eksik etmeyin arkadaslarim bana bu asamada destek olan tum dilogren ailesine teskkr ederim...Allah hepimizin yardimcisi olsun... #KOCADELi#
#kocadeli#

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Re: ...Vakit Geldi Yarin Praktijk Examen Giriyorum...

Mesaj gönderen sansli »

Dualarimiz seninle arkdsm,,,rabbim yaninda ve yardimcin olsun...hayirli ve olumlu haberlerle sitemize don ins ins ins...heyecan yapma bakislarini (ic ayna ve yan aynalar) yaptigini hissettir examenatore ve otobanlara cikis giris yaparken hafif boynunu yana cevirki arkayi kontrol ettigini hissetsin examenator,,,hadi bakalim hayirli haberlerini bekliyoruz arkdsm,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

kocadeli
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: ..Kastamonu..
Yabanci_Ulke: ...Hollanda / Lemmer..

Mesaj gönderen kocadeli »

Sansli arkadasim iyi dileklerin ve onerilerin icin cok teskkr ederim Allah senden razi olsun her zaman destek oldun tecrubelerini aktardin bana ins yarin buralara guzel yazilarimla donecegim..Allahim hepimizin yardimcisi olsun..
sansli yazdı:Dualarimiz seninle arkdsm,,,rabbim yaninda ve yardimcin olsun...hayirli ve olumlu haberlerle sitemize don ins ins ins...heyecan yapma bakislarini (ic ayna ve yan aynalar) yaptigini hissettir examenatore ve otobanlara cikis giris yaparken hafif boynunu yana cevirki arkayi kontrol ettigini hissetsin examenator,,,hadi bakalim hayirli haberlerini bekliyoruz arkdsm,,,
#kocadeli#

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

kocadeli yazdı:Sansli arkadasim iyi dileklerin ve onerilerin icin cok teskkr ederim Allah senden razi olsun her zaman destek oldun tecrubelerini aktardin bana ins yarin buralara guzel yazilarimla donecegim..Allahim hepimizin yardimcisi olsun..
sansli yazdı:Dualarimiz seninle arkdsm,,,rabbim yaninda ve yardimcin olsun...hayirli ve olumlu haberlerle sitemize don ins ins ins...heyecan yapma bakislarini (ic ayna ve yan aynalar) yaptigini hissettir examenatore ve otobanlara cikis giris yaparken hafif boynunu yana cevirki arkayi kontrol ettigini hissetsin examenator,,,hadi bakalim hayirli haberlerini bekliyoruz arkdsm,,,

saol arkdsm allah sendende razi olsun tum site arkdslarimizdanda yardimci olmak biyana moral bile olabiliyosam su sitede bi kisiye bile yeter bana...ins ins ins arkdsm guzel haberlerle donmen dilegiyle...
Veel succes met je examen ...
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

“Hollandada Ehliyet Sinavi,Ehliyet Degisimi” sayfasına dön