bir puan...

Teori,Direksiyon,Sinav Tecrubeleri ve Alistirma Yapmak icin Programlar

Moderatörler: sansli, xmultecix

candyman
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: ORDU
Yabanci_Ulke: HOLLANDA-HOORN

bir puan...

Mesaj gönderen candyman »

iyi aksamlar hepinize...
staatexamen sinavi sonuclarini bugun aldim spreken,schrijven ve luisteren bolumlerini kazanmisim ama lezen bolumunu sadece bir puan eksigiyle kaybettim...499 bir puan daha olsa bugun buralar bayram yerine donerdi benim icin...10 puan 20 puan eksik olsaydi bu kadar uzulmezdim dalga gecer gibi cok sinirim bozuldu ve sizlerle paylasmak istedim..belki benim gibi ayni kaderi paylasanlarda vardir...gercekten cok moralim bozuldu keske bes o n puan eksigini alsaydimda bu kadar kotu hissetmezdim.. ne yapalim basa gelen cekilir hepinize selamlar sevgiler allaha emanet olun...

kocadeli
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: ..Kastamonu..
Yabanci_Ulke: ...Hollanda / Lemmer..

Re: bir puan...

Mesaj gönderen kocadeli »

arkadasim oncelikle Allah sabir versin cok aci bir durum benim sana sormak istedigim bir soru var bende 1 yildan beri Hollanda`da yasamaktayim bende sinavlara giriyorum KNS EPE vs.. fakat senin girdigin sinavin ne oldugunu anlayamadim ne icin bu sinav aciklayabilirmisin simdiden teskkr ederim...
candyman yazdı:iyi aksamlar hepinize...
staatexamen sinavi sonuclarini bugun aldim spreken,schrijven ve luisteren bolumlerini kazanmisim ama lezen bolumunu sadece bir puan eksigiyle kaybettim...499 bir puan daha olsa bugun buralar bayram yerine donerdi benim icin...10 puan 20 puan eksik olsaydi bu kadar uzulmezdim dalga gecer gibi cok sinirim bozuldu ve sizlerle paylasmak istedim..belki benim gibi ayni kaderi paylasanlarda vardir...gercekten cok moralim bozuldu keske bes o n puan eksigini alsaydimda bu kadar kotu hissetmezdim.. ne yapalim basa gelen cekilir hepinize selamlar sevgiler allaha emanet olun...
#kocadeli#

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

kocadeli yazdı:arkadasim oncelikle Allah sabir versin cok aci bir durum benim sana sormak istedigim bir soru var bende 1 yildan beri Hollanda`da yasamaktayim bende sinavlara giriyorum KNS EPE vs.. fakat senin girdigin sinavin ne oldugunu anlayamadim ne icin bu sinav aciklayabilirmisin simdiden teskkr ederim...

kocadeli arkdsm,candyman arkdsmz burda olmadigindan msjini gordum ve cvp yazmak istedim umarim candyman arkdsmz kizmaz bana,,,senin girdigin sinavlar inburgeringsexamen yani A2 seviyesinde candyman arkdsmzn girdigi sinavlar A2 den yuksek yani eski adiyla niveau 3 -niveau 4 sinavlari...yani mecburiyeti olmayan ama meslek yapmak yada dili daha iyi kavramak yada is hayatinda daha iyi olabilmek adina alinan sinavlar arkdsm,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

kocadeli
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: ..Kastamonu..
Yabanci_Ulke: ...Hollanda / Lemmer..

Mesaj gönderen kocadeli »

Sansli arkadasim cok teskkr ederim valla bu konuda hep yazilar goruyordum hic anlamiyordum Allah razi olsun...
sansli yazdı:
kocadeli yazdı:arkadasim oncelikle Allah sabir versin cok aci bir durum benim sana sormak istedigim bir soru var bende 1 yildan beri Hollanda`da yasamaktayim bende sinavlara giriyorum KNS EPE vs.. fakat senin girdigin sinavin ne oldugunu anlayamadim ne icin bu sinav aciklayabilirmisin simdiden teskkr ederim...

kocadeli arkdsm,candyman arkdsmz burda olmadigindan msjini gordum ve cvp yazmak istedim umarim candyman arkdsmz kizmaz bana,,,senin girdigin sinavlar inburgeringsexamen yani A2 seviyesinde candyman arkdsmzn girdigi sinavlar A2 den yuksek yani eski adiyla niveau 3 -niveau 4 sinavlari...yani mecburiyeti olmayan ama meslek yapmak yada dili daha iyi kavramak yada is hayatinda daha iyi olabilmek adina alinan sinavlar arkdsm,,,
#kocadeli#

“Hollandada Ehliyet Sinavi,Ehliyet Degisimi” sayfasına dön