Zaandam'da ehliyet

Teori,Direksiyon,Sinav Tecrubeleri ve Alistirma Yapmak icin Programlar

Moderatörler: sansli, xmultecix

Kullanıcı avatarı
Esra70
NT2
NT2
Turkiye_Sehir: Karaman
Yabanci_Ulke: Hollanda-Zaandam

Zaandam'da ehliyet

Mesaj gönderen Esra70 »

S.a arkadaslar.Ben Zaandam da turk,ehliyet dersi verebilecek hoca ariyorum.Daha once Amsterdam da aliyordum ders o zamanlar bebegim yoktu gidip gelmek kolaydi fakat simdi bebegim var gitmek zor olucak bende Zaandam da ders almaya karar verdim.Bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum insAllah ona gore arastirma yapacagim.Simdiden tesekkur ediyorum.

Selam ve Dua ile.

Rabbim yar ve yardimcinizz olsun.

ismailuysal
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: izmir
Yabanci_Ulke: hollanda-zaandam

Re: Zaandam'da ehliyet

Mesaj gönderen ismailuysal »

Esra70 yazdı:S.a arkadaslar.Ben Zaandam da turk,ehliyet dersi verebilecek hoca ariyorum.Daha once Amsterdam da aliyordum ders o zamanlar bebegim yoktu gidip gelmek kolaydi fakat simdi bebegim var gitmek zor olucak bende Zaandam da ders almaya karar verdim.Bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum insAllah ona gore arastirma yapacagim.Simdiden tesekkur ediyorum.

Selam ve Dua ile.

Rabbim yar ve yardimcinizz olsun.
kardesim benim ders aldigim bi abi var amsterdamdan geliyo bende zaandamdayim 30 euro eger istersen mesaj at telefon numarasini gondereyim !!!

brrnyksl
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir:
Yabanci_Ulke: Holländä - Roosendääl
İletişim:

Mesaj gönderen brrnyksl »

aradiginiz ogretmen icin yardimci olamam ama bende bu konuda bisey sormak icin yazdim, simdi bu uyum sinavi felan kaldirilirken bi soz dikkatimi cekti , turklere ab ile ortaklik anlasmasi uyarinca diger avrupalilardan farkli muamele yapilamaz diye. eee arkadaslar bu sadece dil sinavi icinmi gecerli. ustu ortulude olsa bana gore tr ehliyeti olanlarinda ehliyetleri gecerli olabilmeli .

bir duyan bilen varsa bilgi versin lutfen

Kullanıcı avatarı
Esra70
NT2
NT2

Mesaj gönderen Esra70 »

ismail kardes sen bana ozel msj ile yollayabilirmisin biz goruselim onunla biran once ehliyetimi halletmek istiyorum Allahin izni ile.Yardimin icin tsk ederim Rabbim razi olsun.

Kullanıcı avatarı
Esra70
NT2
NT2

Mesaj gönderen Esra70 »

Sa tekrar birsey sormak istiyorum.Zaandam da ders alip ehliyeti kazanan hic arkadas yok mu acaba?

ismailuysal
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: izmir
Yabanci_Ulke: hollanda-zaandam

Mesaj gönderen ismailuysal »

Esra70 yazdı:Sa tekrar birsey sormak istiyorum.Zaandam da ders alip ehliyeti kazanan hic arkadas yok mu acaba?
var benim kuzenler bu arkadastan almislar dersi ikiside kazandi ..bu abi eger 20 derste alabilirsen pratigi 30 ders demiyo neyse o surusune bakiyo

“Hollandada Ehliyet Sinavi,Ehliyet Degisimi” sayfasına dön