oturum karti

Hollanda da Oturma Musadesi Alan Arkadaslarin Yasadiklari,Tecrubeleri

Moderatör: sansli

mehmet1978
Mezun-NL
Mezun-NL

oturum karti

Mesaj gönderen mehmet1978 »

Geluk
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: yozgat-kayseri-tekirdag-trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda-breda

Re: oturum karti

Mesaj gönderen Geluk »

selam arkadasim,
dosyan isleme alinmis ve senden eksik evragi istemisler, bu evragi aldiklarinda dosyana kalindigi yerden devam edilir. ama sana tavsiyemiz arkasini sakin birakma, durmadan ara veya arattir..!eksik evragi gonderdim,benim dosyam ne alemde, daha ne kadar beklemem lazim vs ... diye telefon acip sor..!

bu olayi abim yasamisti, oturum karti hazir Ind de bekliyo ama abim ilgilenmedigi icin kart kalmis Ind de..! uzun zaman sonra telefon actik, sorduk, kart hazir ama bi yanlislik olmus, size gonderilmemis demislerdi..! :)

kolay gele

mehmet1978
Mezun-NL
Mezun-NL

cevabin icin cok tesekurler ya ariyorum hic ilgilenmiyorlar alti ay icinde gelirdiyorlar baskada birse soylemiyorlar butun guc onlarin ellinde neyapa bilirizki bir ay icin de gelmese mecburen turkiye gitmek icin vize almam lazim allah hepimizin yadimcisi olsun amin sevgilerle mehmet

helin
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Den Haag

Mesaj gönderen helin »

mehmet1978
Mezun-NL
Mezun-NL

merhaba helin arkadasim ben turkiye donup tekrar viza alacam demidimki
burdan turkiye donmek icin vizeye ihtiyacim olcan eyer kartim gelmese nisakadar yani turkiye donecek vizem yok aldigim viza 6 aylik sadeca gelis gidis yok anlayacagin kadariyla
ama cevabin ve igin icin cok tesekorler sevgilerimle mehmet

el lobo
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Kayseri
Yabanci_Ulke: Hollanda

Mesaj gönderen el lobo »

merhaba arkadasim 2 ay demissin bence tam gelecegi siralardir banada 6 ay felan dediler bir suru aradim veya arattim bence sizde surekli sorun islemlere etkisi olacaktir
Eylul 2007 MVV basvuru
Aralik 2007 Hollanda`ya gelis
Eylul 2008 Dil kursuna basladim
Mayis 2009 NT2 diplomasi
Aralik 2010 Pasaport basvurusu
Haziran 2011 Hollanda vatandasligi

mehmet1978
Mezun-NL
Mezun-NL

merhaba arkadas ben daha dun aradim ama hala bana 6 ay diyorlar ama onlari aramak bedava degil dakikasi 10 cent ama bide ilgilenseler seni hic takmiyorlar bile arkadas

mijn iegen land is de beste land mijn vriend u kunt doen wat u in turkije wilt maar kunt u niet in nederland doen wat u wilt doen. in nederland is niets makkelijk te doen begrijpt u het hoop ik dat ik hoop dat gaat alles goed in nederland voor uw groetjes van mehmet

Duyuru:
hollandaca cumle kurmaniz cok guzel ama dili olmayan arkadaslarimiz icin Turkcesini de yazarsaniz seviniriz..!

mehmet1978
Mezun-NL
Mezun-NL

mehmet1978 yazdı:merhaba arkadas ben daha dun aradim ama hala bana 6 ay diyorlar ama onlari aramak bedava degil dakikasi 10 cent ama bide ilgilenseler seni hic takmiyorlar bile arkadas

mijn iegen land is de beste land mijn vriend u kunt doen wat u in turkije wilt maar kunt u niet in nederland doen wat u wilt doen. in nederland is niets makkelijk te doen begrijpt u het hoop ik dat ik hoop dat gaat alles goed in nederland voor uw groetjes van mehmet

benim ulkem en guzel ulkedir arkadasim turkiyede ne itersen sayapa biliyorsunuz ama hollanda istedigin yapamiyorsuuz , hollanda bir sey yapmak hicde kolaydegil anlaliyurmusunuz umarim. umarim hollanda da hersey senin icin iyi gider sevgilerle mehmet
[umarim beni yanlis alamasiniz sadece cumle kurdum herkesten ozurdiliyom

Duyuru:
hollandaca cumle kurmaniz cok guzel ama dili olmayan arkadaslarimiz icin Turkcesini de yazarsaniz seviniriz..!

mehmet1978
Mezun-NL
Mezun-NL

merhaba arkadasla 2.5 ay oldu hala kartim gelmdi hep ariyom ama bana 6 ti ay diyorlar baskada birsey suylemiyorlar turkiye gidice vizem yok gitsen muraya gelemiyece. aceba burda kartlari gelen akadaslar bana bir cevap verebilirlermi onlarin kartlari nekadar zamanda geldi bunu bilmek istiyorum tesekurler

el lobo
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Kayseri
Yabanci_Ulke: Hollanda

Mesaj gönderen el lobo »

mehmet1978 yazdı:merhaba arkadasla 2.5 ay oldu hala kartim gelmdi hep ariyom ama bana 6 ti ay diyorlar baskada birsey suylemiyorlar turkiye gidice vizem yok gitsen muraya gelemiyece. aceba burda kartlari gelen akadaslar bana bir cevap verebilirlermi onlarin kartlari nekadar zamanda geldi bunu bilmek istiyorum tesekurler
kardes ben 10 aralikta basvurudum subatin ilk haftasinda aldim ona gore bi hesap yaparsin yani 6-7 hafta gibi bisey tandigim birkac kiside ayni surelerde aldi ama farkli durumlar olabiliyor moralini bozma bence gelecektir en kisa surede
Eylul 2007 MVV basvuru
Aralik 2007 Hollanda`ya gelis
Eylul 2008 Dil kursuna basladim
Mayis 2009 NT2 diplomasi
Aralik 2010 Pasaport basvurusu
Haziran 2011 Hollanda vatandasligi

“Hollandada Oturum Musadesi Basvurusu(verblijfsvergunning)” sayfasına dön