hollandada belediyede evlilik icin istenen belgeler

Hollanda da Oturma Musadesi Alan Arkadaslarin Yasadiklari,Tecrubeleri

Moderatör: sansli

dervis unal
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: nevsehir
Yabanci_Ulke: hollanda-zwolle

hollandada belediyede evlilik icin istenen belgeler

Mesaj gönderen dervis unal »

slm...

ben hollandaya geleli yaklasik 3 ay oldu...sevgilim cifte vatandas.buraya samenwonen ile geldim..ve burda evlenmeye karar verdik..belediyeden istenen evli olmadigima dair belge hangisi oluyo bilgisi olan arkadaslar varmi.. nufus kayit orneginde bekar yazisi geciyo ama bunu kabul edermi belediye...birde evlenme ehliyet belgesi konusu var kafam biraz karisik..

cvp verirseniz sevinirim..

Kullanıcı avatarı
imyourmiracle
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: izmir
Yabanci_Ulke: hollanda

Re: hollandada belediyede evlilik icin istenen belgeler

Mesaj gönderen imyourmiracle »

selamlar;ben yeni evlendim sana yardimci olmaya calisayim arkadasim.evlenme ehliyet belgesini Turkiyedeki herhangi bir nufus dairesinden temin edebilirsin...nufus cuzdanini veriyorsun 1 dakika surmuyor evrak elinde..eger su an hollandadaysan bu isi buyuk ihtimale elcilikte cozersin,,onlar yardimci olur sanirim

dervis unal
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: nevsehir
Yabanci_Ulke: hollanda-zwolle

Mesaj gönderen dervis unal »

imyourmiracle arkadasim o belgeyi turkiyeden babam benim adima alabilirmi acaba...senden istenen belgelerin hepsini yazman munkunmu acaba..benim adima nufus kayit ornegi olur demisti bi arkadas o belge olurmu acaba..belgenin sonunda bekar kismi geciyo cunku..bu tr de tercume edilse olurmu kabul ederlermi.?

Kullanıcı avatarı
imyourmiracle
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: izmir
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen imyourmiracle »

dervis unal yazdı:imyourmiracle arkadasim o belgeyi turkiyeden babam benim adima alabilirmi acaba...senden istenen belgelerin hepsini yazman munkunmu acaba..benim adima nufus kayit ornegi olur demisti bi arkadas o belge olurmu acaba..belgenin sonunda bekar kismi geciyo cunku..bu tr de tercume edilse olurmu kabul ederlermi.?
selamlar,,Turkiyeden alicagin belgelerin hepsi cok dilli ayrica tercume ettirmene gerek yok..nufus kayit ornegi lazim,senin dogum belgen lazim,,eger kimligin Turkiyede ise baban o evraklari senin adina alabilir,,babanin yapicagi tek sey,senin yabanci uyruklu biriyle evlenicegin ve onun icin gerekli evraklar diycek hepsi bu,,5 dk surmez evraklari almasi,,evraklari cevirtmene gerek yok hepsi cok dilli original evraklar

“Hollandada Oturum Musadesi Basvurusu(verblijfsvergunning)” sayfasına dön