Inburgeringstoets:Profieltoets NT2&MO-Profieltoets

Hollandadaki Uyum Sinavi Nedir,Alistirma Sorulari, Sinava Giren Arkadaslarimizin Tecrubeleri.!

Moderatör: sansli

Geluk
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: yozgat-kayseri-tekirdag-trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda-breda

Re: Inburgeringstoets:Profieltoets NT2&MO-Profieltoets

Mesaj gönderen Geluk »

selam arkadasim
Mo sinavini alamadin diye hollanda pasaportuna basvuru yapma hakkin bitti diye bisey soz konusu degil.!
NT2 sinavini alarakda veya burda bi egitim gordukten sonra diplomani aldiktan sonrada, hollanda pasaportuna basvurabilirsin..!

kola gele

abunaar
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen abunaar »

M3hmeT yazdı:Tekrar merhaba uzun bir aradan sonra :) ben mo toetsunu alamadim MO derslerine girmeye basladim esim dogum yapti ilk 6 ders e giremedim son 6 ders e girdim. Sonuc olarak MO toetsundan 65 aldim anlicaniz gecemedim sinavi benim merak ettigim birdaha ben bu sinava giremeyecegim Hollanda pasaportu alma hakkini kaybetmismi oldum ben simdi... Eger boyleyse cok mantiksiz :P ( GERCI HOLLANDADA ZATEN MANTIK YOKKI )

selam doublee oncelikle tesekkiurler spreeken den verdigin sorular aynen cikti... cok sagol...

mehmet arkladasim sende uzulme bosver takmana degmez sanirim bi miktar para oduyorsun onun icin ve yeniden sinava giriyorsun veya gemeente den contackt personelinizle gorusun...

M3hmeT
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Istanbul
Yabanci_Ulke: Hollanda

Mesaj gönderen M3hmeT »

Yaw birde bi problem oldu MO sinavini yaparken kadin sorulari hic okumadi luister yoktu anlicaniz ogretmene soyledim oda hic bisi yapmadi.. ben itiraz edebilirmiyim bu durumda ?

abunaar
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen abunaar »

M3hmeT yazdı:Yaw birde bi problem oldu MO sinavini yaparken kadin sorulari hic okumadi luister yoktu anlicaniz ogretmene soyledim oda hic bisi yapmadi.. ben itiraz edebilirmiyim bu durumda ?

kardes emin deilim ama sanirim 2.kez MO girme hakkimiz var ve ucretsiz diye biliyorum bunu sanirim para odetmek icin tek seferde gecmeniz gerekir diyorlar ama emin degilim.. ve sende itiraz et o zaman sistemin ariza verdigini soyle ....

abunaar
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen abunaar »

doublee ve diger arkadaslar hepinize tesekkur ederim burda yazdiginiz sorular bende de (lezen luisteren schrijven ve spreeken )cikti bende 31/01 de mo toets yapacam diger verdiklerinize calistim ve hepside cikti umarim mo da verdikleriniz cikar ....Simdi MO dan verdiklerinize calisiyorum acikcasi heyecanliyimda umarim ayni sorular cikar ... sanirim birde toplam 12 sorudan olusan 6 /6 sorulu iki bolum seciyormusuz gorustugum arkadaslarin cogu gezond ve vrijtijd secmisler sizce digerleri zor muda herkes bunlari secmis??....bu yola adim atan herkese basarilar diliyorum...

M3hmeT
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Istanbul
Yabanci_Ulke: Hollanda

Mesaj gönderen M3hmeT »

kadin ve erkegin promlemi var nereye gider (ggd)

Benim bi sorum var GGD hollandaya ilk geldigimiz zaman saglik icin gittigimiz kurum degilmidir ?

Geluk
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Geluk »

GGD sadece saglikla ilgilenen belediyeye bagli bi kurulustur arkadasim.

ailevi problemine Maatschappelijk Werk diye bi kurulus ilgilenir diye biliyorum..!

kolay gele

abunaar
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen abunaar »

HERKESE SELAMLAR SIMDI SINAVDAN CIKTIM VE %93 ALDIM..BURDA SANIRIM 2.SAYFADA OZLEMBATMAN VE DOUBLEE NIN VERDIGI SORULAR VAR CALISIN ORDAN HEMEN HEMEN BIR COGU CIKTI ONLARIN BEN ORDAN CALISTIM ACIKCASI VE GEZOND VE VRIJTIJD SECTIM EK SORULARDA...BASITTI SORULAR ACIKCASI BEN BU KADAR BASIT BEKLEMIYORDUM...AMA LUISTEREN DAN KALMISIM:((((( DIGERLERI IYI AMA BIRTEK O KOTU SAGLIK OLSUN BU SITENEN FAYDALANSINLAR DIGER GIRECEK OLAN ARKADASLAR...SINAVA YENI GIRECEK OLANLARA BASARILAR DILERIM....

Geluk
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Geluk »

tebrikler arkadasim
o zaman senide karalayalim ( yani rengini siyah yapalim :) )
aklinda kalan sorulari bizimle paylasirsan seviniriz. senden sonraki sinava girecek arkadaslar yararlansinlar ;)

bu arada M3hmet arkadasimizin sormus oldugu soruya bisey daha eklemek istiyorum
M3hmet arkadasim soylemis oldugun sey dogru ama harf yanlisligi var.
GGD degil ama GGZ diye bi kurulus var aile sorunlariyla orasi ilgiliyormus..!

kolay gele

arar_55
Gonullu
Gonullu

Mesaj gönderen arar_55 »

Geluk yazdı:tebrikler arkadasim
o zaman senide karalayalim ( yani rengini siyah yapalim :) )
aklinda kalan sorulari bizimle paylasirsan seviniriz. senden sonraki sinava girecek arkadaslar yararlansinlar ;)

bu arada M3hmet arkadasimizin sormus oldugu soruya bisey daha eklemek istiyorum
M3hmet arkadasim soylemis oldugun sey dogru ama harf yanlisligi var.
GGD degil ama GGZ diye bi kurulus var aile sorunlariyla orasi ilgiliyormus..!

kolay gele

http://www.bosmanggz.nl
utrecht bolgesi/hilversum
bekleme ye gerek yok
ggz 030-7113481
bosna ggz
kanaalweg 17h
3526 kl utrecht

“Inburgeringsexamen” sayfasına dön