Inburgeringstoets:Profieltoets NT2&MO-Profieltoets

Hollandadaki Uyum Sinavi Nedir,Alistirma Sorulari, Sinava Giren Arkadaslarimizin Tecrubeleri.!

Moderatör: sansli

abunaar
Beginner
Beginner

Re: Inburgeringstoets:Profieltoets NT2&MO-Profieltoets

Mesaj gönderen abunaar »

SELAMLAR UZUN BIR ARADAN SONRA SITEYI BASTAN SONRA YENIDEN KONTROL ETTIM GERCI ARADA BIR GIRIP BAKIYORDUM AMA SON ZAMANLARDA DAHA DETAYLI INCELEMEYE BASLADIM...BU SITEDEN GERCEKTEN FAYDALANDIM DIGER ARKADASLARINDA FAYDALANMASINI ISTERIM ...BEN MO TOETS UNU ALDIM SUBAT2008 DE NT2 DEN SADECE LUISTER DEN KALMISTIM 1 SORU ILE:(((( VE ZAANDAM BELEDIYESI BENI YENI BIR OKULA YOLLADI GIDIYORUM BU OKULA AMA MEMNUN DEGILIM EGITIM SIFIR ...DAHA EVVEL YAZMISTIM INBURGERINGTOETS DAN %93 VE NT2 DEN LUISTER HARIC DIGERLERIN HEPSINDEN NEREDEYSE %90 BASARIM VARDI MAAR ALLEEN LUISTEREN NIET GOED IK BEN JAMMER:(( ...BELEDIYE INBURGERING CERTIFICAAT IMI DA VERDI AMA UZERINDE LUIESTEREN NT1 OLDUGU YAZIYOR BUDA ONEMLI DEGIL FAKAT BEN SUNU SORDUM CONTACT PERSONELIME PEKI DEDIM BEN YENI OKULA GITTIM VE BEN YENIDEN SINAVA GIRECEKMIYIM??? VE GIRDIGIMDE OLAKI BU ESKI OKULUMDA ALDIGIM SINAVLARIMI ALAMASSAM NE OLACAK?? BUNA CEVAP VEREMEDI YENI OKULUMDA ISE K.N.S DIYE BIR SINAVDAN SOZ EDILIYOR AMA KITAPLARDAN ISLEDIGIMIZ KONULARA BAKTIGIMDA OKUTULAN KONULAR M.O TOETS TA CIKAN SORULARDAN SIMDI BENIM NE OLACAGIMI BENDE BILMIYORUM CONTACT PERSONELIMDE BULMIYOR OKULA SORDUM BEN HANGI SINAVLARI YAPACAGIM DIYE ONLARDA BILMIYOR :)))) NERDE BILINMIYEN VAR BENIMI BULUYOR YAAA :D BU KONUDA BIOLGISI OLAN VARSA CEVAP VERIRSE SEVINIRIM OZETLE SOYLE DIYEYIM:
NT2 DEN SADECE LUISTEREN NIET GOED
M/O TOETS GOED
K.N.S SINAVINA GIRECEKMIYIM YOKSA SADECE LUISTERENDENMI SORUMLUYUM???
VEYA BENIM GIBI OLANLAR SONUCTA NE DURUMA GELIYOR YANI M/O DA BASARILI AMA NT2 DE HERHANGI BIR DEERSTE BASARILI OLAMAMIS OLANLARIN AKIBETI NE OLUYOR???:)))

abunaar
Beginner
Beginner

K.N.S

Mesaj gönderen abunaar »

K.N.S
SINAVINA GIREN VARMI??? VARSA AKLINIZDA KALAN SORULAR VARMI?? KNS VE MO TOETS AYNI SEYLERMI??KIMLER KNS SINAVI YAPMALI??
BU KONULARDA BILGISI OLAN VARSA VE SORU CEVAP PAYLASIMI YAPARSANIZ SEVINIRIM...

NOT:buyuk harfle yazmak site iceriginde bagirmak anlamini tasidigindan lutfen iletilerinizi kucuk harflerle yaziniz sadece ozellikle belirtmek istediginiz yada vurgu yapmak istediginiz yeri buyuk harfle yazmaniz rica olunur...

BaNu
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: izmir
Yabanci_Ulke: hollanda / Schiedam

Mesaj gönderen BaNu »

Geluk yazdı:selam arkadasim
istersen birde buralara goz at
Linkler öldügü icin silinmistir..!

kolay gele

linki tiklayinca sorulari goremiyorum sitenin anasayfasina donus yapiyor ilgilenirmisiniz tskler

Geluk
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: yozgat-kayseri-tekirdag-trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda-breda

Mesaj gönderen Geluk »

BaNu yazdı:
Geluk yazdı:selam arkadasim
istersen birde buralara goz at
Linkler öldügü icin silinmistir..!

kolay gele

linki tiklayinca sorulari goremiyorum sitenin anasayfasina donus yapiyor ilgilenirmisiniz tskler
selam arkadasim Linkler öldügü icin silinmistir..!
kusura bakmayin
kolay gele

“Inburgeringsexamen” sayfasına dön