Yine samenwonen..

Sorunlariniza yonelik cevaplari bulabileceginiz birbirimize destek verdigimiz bolum.

Moderatör: sansli

26mart
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: hollanda

Yine samenwonen..

Mesaj gönderen 26mart »

Uzun bur aradan sonra merhaba arkadaslar,

Oncelikle siteden tecrubeleri arkadaslara ricamdir. Benzer konu daha once konusuldu bende okudum defalarca ama insan kendi cevabini ariyor..

Ben hollandaya geleli 2,5 seneyi gecti. Bu zaman zarfinda samenwonen yaptigim esimle sorunlar olsada buraya kadar uzattim. En sonun ayrilmaya ve kendi hayatimi kurmaya katar verdim. Benim adres degisikligim olmadi, oturumu alana kadarda bisey olmayacak o konuda anlastik gibi ancak benim sorularim sunlar. Isim olmadan da bu uc sene sonunda ind yr esten bagimsiz oturum basvurunda bulana bilir miyim? Bunun icin bir dil kursu diplomam gerekiyor mu?

Bir de esimin eski evinden dolayi 15 bin kadar borcu var. Mecburen bende o borca imza atmaliyim cunku ayni adresdeyiz. Ya imza atmadan evden cikamam. Ki bu mumkun degil cunku bu hafta yapilmasi lazim. Ya da imzayi atacagim peki bu daha sonra ben oturumu uzerime alip adres degisikligi yapmak istedigim taktirde bana bir engel yaratir mi?

Selamlar,

26mart
Beginner
Beginner

Re: Yine samenwonen..

Mesaj gönderen 26mart »

Arkadaslar acil cevap lazim. Yardim edin lutfen.

26mart
Beginner
Beginner

Re: Yine samenwonen..

Mesaj gönderen 26mart »

Actigim bu basligin silinmesini istiyorum!!

“Sorunlarinizi yaziniz , yanitlansin” sayfasına dön