Vizem Ciktiiii :) !

Belcikadan vize basvurusu nasil yapilir. Belcikadan Hollandaya gecis nasil hangi sartlarda yapilir. Belcika uyum sinavi

Moderat├Ârler: sansli, unknown

Forum kurallar─▒
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
sude erik
Beginner
Beginner
Kay─▒t: 31 Mar 2010, 13:49
Turkiye_Sehir: nevsehir
Yabanci_Ulke: belc─▒ka chatelet

Re: Vizem Ciktiiii :) !

Mesaj g├Ânderen sude erik »

jeekap sana atab─▒lg─▒n soyled─▒ onu.d─▒kkat etmed─▒n heralde.allah olayl─▒k vers─▒n.

zeyna
Mezun-BE
Mezun-BE
Kay─▒t: 07 Eyl 2009, 19:44
Turkiye_Sehir: ankara
Yabanci_Ulke: Belgium

Mesaj g├Ânderen zeyna »

sude erik yazd─▒:─▒y─▒ d─▒lekler─▒n ─▒c─▒n cok sagol zeyna.─▒nsallah ded─▒g─▒n g─▒b─▒ olur.bu beklemek ─▒nsan─▒ c─▒ld─▒rt─▒yor.zaten es─▒m─▒n temmuzda askerl─▒g─▒ var 21gun.c─▒ksada c─▒kmasada temmuzdada askerl─▒k yolu bekl─▒cez.ama c─▒ksa ─▒c─▒m rahat olacak.cunku es─▒mle beraber donmek ─▒st─▒yorum.yan─▒ temmuzun son haftas─▒nadoneccek es─▒m belc─▒kaya.cal─▒smasa bekler v─▒zey─▒.yaa zeyna es─▒n yan─▒nda olmay─▒p b─▒de cocuk varsa her nere olursa olsun,sana mutluluk verm─▒yor.h─▒c b─▒sey─▒n tad─▒ tuzu olmuyor.sende yasad─▒n.b─▒l─▒rs─▒n.─▒nan suan aglamamamak ─▒c─▒n zor tutuyorum kend─▒m─▒.b─▒rgun b─▒le b─▒r ay g─▒b─▒ gel─▒yor.hergun ac─▒yorum bak─▒yorum.─▒ks yede dof─▒yede hersey ayn─▒.ben─▒mk─▒de cok uzun surdu say─▒l─▒r. ham─▒leyken bavurduk.oglum allah─▒n ─▒zn─▒yle dogdu.suan 6ayl─▒k.tum bekleyenlere allah sab─▒r vers─▒n.haa sen kac ayl─▒k oldun ham─▒lel─▒k nas─▒ g─▒d─▒yo.─▒y─▒m─▒ sagl─▒gn─▒z ─▒k─▒n─▒z─▒nde.c─▒ns─▒yet─▒ bell─▒ oldumu
tabiki anliyorum seni canim.o zor donemden bende gectim.benimki seninki kadar surmedi toplamda 3 ay ama 1 ayi falan noel tatiline girdi.yoksa 2 ay ancak surcekmis noel tatiline yakalanmasaydik.ama hergunu resmen 1 yil gibi gecti bana.acayip stres yapmistim diger arkadaslar bilirler.bayanlar icin her bakimdan daha zor oluyo.etrafta dolasan abuk subuk soylentiler.o kadar cahil insanlar var ki.vize nedir bilmeyen insan kalkip yorum yapio.zannediyolar ki kagitlari iceri verceksin ertesi gun vize gelcek.benim 3 ay gibi kisa bi sureye bile ne rivayetler uydurdular bir bilsen.yok bu seni birakti gitti goturmiycek.kesin sabikasi var ondan cikmiyo vizen.belki de orda evli cocugu falan vardir.benim en yakin akrabalarim bile arayip kocan seni arayip soruyomu diye soruyodu inanabiliyomusun.artik cildirma derecesine gelmistim.vize stresi yasiyorum biryandan birde insanlarin sacmasapan yorumlari.Allahtan vizem ciktida milletin cenesi kapandi.gercekten bayan icin cok zor bi durum Allah kimseye yasatmasin.cocuk olmasi daha zor.bebegini dusun fazla stres yapmamaya calis canim.yoksa ona verimli olamazsin.insallah en kisa zamanda cikar canim vizen.tum kalbimle dua ediyorum hepinize.bak hamilelerin duasi kabul olurmus:)
hamilelik iyi gidiyo.bizimki 4.5 ay oldu.daha cinsiyeti belli deil.burda cok sacma bi sistem var.turkiyedeki gibi deil.1 ay normal kontrole gidiyosun diger ay ultrasona.ultrasonda belli oluyomus.onumuzdeki ay ultrason kontrolum var o zaman belli olcak.ama meraktan oluyorum.turkiyede olsa simdiye coktan ogrenmistim.buranin hastane sistemini hic sevmedim.gelince sende gorceksin zaten.yinede hayirlisi herseyin.kiz erkek farketmez ama merak ediyorum iste :(
12 ekim 2009 iks'ye evraklar─▒m─▒ teslim ettim.
12 ocak 2010 vizem cikti...

sude erik
Beginner
Beginner

dogru soyluyon ─▒llak─▒ oluyo cevren─▒n kar─▒smas─▒.o ─▒k─▒ kat─▒na c─▒kar─▒yo stres─▒ ded─▒g─▒n g─▒b─▒.bebeg─▒nde bayag─▒ buyumus allah─▒m sagl─▒kl─▒ca el─▒n─▒ze vers─▒n.annel─▒g─▒ dogurduktan sonra daha ─▒y─▒ anl─▒yosun.erkek k─▒z farketm─▒yo ded─▒g─▒n g─▒b─▒.hep sagl─▒g─▒n─▒ dusunuyosun.ama ─▒nsan es─▒n─▒n yan─▒nda olmay─▒nca herzamanda b─▒ taraf─▒n eks─▒k.bazen oglumu severken ─▒c─▒m c─▒z ed─▒yo babam─▒z yan─▒m─▒zda deg─▒l d─▒ye.sab─▒r sab─▒r ─▒ste napab─▒l─▒r─▒m.valla yuzunu gormed─▒g─▒m ama dertlest─▒g─▒m derd─▒m─▒de anlayan arkadas─▒m─▒ gel─▒nce gormek ─▒sterd─▒m.allah nas─▒p ederm─▒k─▒.es─▒m kald─▒g─▒n─▒z yerde cok cal─▒sm─▒st─▒.neyse bebeg─▒nde sende allaha emanet olun.sanan tavs─▒ye ham─▒leyken h─▒c b─▒sey─▒ stres yapma.takma.uzulme.ben ck stresl─▒ gec─▒rd─▒g─▒m ─▒c─▒n.doktorumda ded─▒ bebeg─▒n etk─▒len─▒yo.cok s─▒dal─▒ olur dogdugunda dem─▒st─▒gercektende oyle.cok yuruyus yapmaya cal─▒s.eger oyle b─▒ f─▒rsat─▒n varsa.es─▒nle yuruyun.oyle b─▒ f─▒rsat─▒n yoksa evde gez─▒n.pek yatman─▒ tavs─▒ye etmem.

ferhat
Mezun-BE
Mezun-BE
Kay─▒t: 21 Kas 2008, 20:23
Turkiye_Sehir: ankara
Yabanci_Ulke: bel├žika

Mesaj g├Ânderen ferhat »

gozun ayd─▒n kardes─▒m.dar─▒s─▒ tum bekl─▒yenler─▒n bas─▒na.yen─▒ hayat─▒nda basar─▒lar d─▒ler─▒m.

nevilen
Mezun-BE
Mezun-BE
Kay─▒t: 12 ┼×ub 2008, 17:25
Turkiye_Sehir: TURKIYE - Manisa
Yabanci_Ulke: BELCIKA - Antwerpen

Mesaj g├Ânderen nevilen »

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
iv22
Mezun-BE
Mezun-BE
Kay─▒t: 11 Tem 2010, 08:55
Turkiye_Sehir: ─░zmir - Bornova
Yabanci_Ulke: Belgique - Li├Ęge

Mesaj g├Ânderen iv22 »

14 Eyl├╝l 2010 Evraklar─▒ Ankara'ya teslim ettim.
06 Ekim 2010 Pasaport UPS e Teslim Edilmistir.
07 Ekim 2010 Vizeli Pasaportum elimde.
16 Ekim 2010 Bel├žikaday─▒m.

sude erik
Beginner
Beginner

vizem cikti arkadaslar,ama ucak biletlerine nasi bakicam internetten,kayseriden bruksele inisler tum dolu,haftaya pazar gunune var,bende haftaya kadar beklemek istemiyorum,brukselden baska nerelere inebilirim,acil yardim ederseniz cok sevinirim

fatih12
Mezun-BE
Mezun-BE
Kay─▒t: 19 Oca 2010, 10:14
Turkiye_Sehir: Eskisehir
Yabanci_Ulke: Belcika

Mesaj g├Ânderen fatih12 »

Charlova havaalan─▒ var bel├žikada oraya inebilirsin jetairfly a bak istanbul aktarmal─▒ u├žabilirsin thy bak kayseriden istanbula sonra br├╝ksel olabilir

nevilen
Mezun-BE
Mezun-BE
Kay─▒t: 12 ┼×ub 2008, 17:25
Turkiye_Sehir: TURKIYE - Manisa
Yabanci_Ulke: BELCIKA - Antwerpen

Mesaj g├Ânderen nevilen »

Bilet konusunda Barisi dinleyin . Bana 100 euroluk yardim etti vallahi :)
Bilmeyenlere duyrulur ..

fatih12
Mezun-BE
Mezun-BE
Kay─▒t: 19 Oca 2010, 10:14
Turkiye_Sehir: Eskisehir
Yabanci_Ulke: Belcika

Mesaj g├Ânderen fatih12 »

eywallah abi bi tek kendime faydam dokunmuyor benim :) thy den alm─▒st─▒m 400 tl ye ama direk eskisehir br├╝ksel ucuslu aktarmas─▒z :) 60 kilo valizim olunca ├Âle oldu tan─▒d─▒k vard─▒ havaalan─▒nda ge├žirttirdik 5 kurus vermeden :D yoksa bende senin ucakla gidicektim istanbuldan 20 euro ya :)

ÔÇťBelcikadan BasvuruÔÇŁ sayfas─▒na d├Ân