Belçika Aile birleşimi Evrak Listesi - FRANSIZCA / TÜRKÇE

Belcikadan vize basvurusu nasil yapilir. Belcikadan Hollandaya gecis nasil hangi sartlarda yapilir. Belcika uyum sinavi

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
AyseM123
NT3
NT3
Turkiye_Sehir: Istanbul
Yabanci_Ulke: Belçika

Re: Belçika Aile birleşimi Evrak Listesi - FRANSIZCA / TÜRKÇ

Mesaj gönderen AyseM123 »

tesekkur ederim, bi sorum olacakdi bu evraklari mesela vizeye basvurmadan bi ay flan once yavas yaavs toparlasa, geçerlilik suresi ne kdrdirki bu evraklarin ?
iks evrak teslimi : 08/06/2012
mulakat : 12/06/2012
dofide islemde : 02/07/2012
ACCORD ! 01/08/2012

omer-1907
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: kayseri
Yabanci_Ulke: BELGIQUE

Mesaj gönderen omer-1907 »

AyseM123 yazdı:tesekkur ederim, bi sorum olacakdi bu evraklari mesela vizeye basvurmadan bi ay flan once yavas yaavs toparlasa, geçerlilik suresi ne kdrdirki bu evraklarin ?
gecerlilik suresi belgenin turu farketmezksizin 3 aydir.

AyseM123
NT3
NT3

ben mayis ortasi gibi basvuracagim ya misal o simdiden bu belgelerden yavas yavas toplasa olur yani
ACCORD ! 01/08/2012

cemoburak
NT3
NT3
Turkiye_Sehir: hatay
Yabanci_Ulke: belçika

Mesaj gönderen cemoburak »

AyseM123
NT3
NT3

saolasin burak kardesim hersey Allaha sukur iyi geçti nikahida yaptik sira vizede :) dedigin gibi evraklar için bi kaç gunde hal olunur evet (: cok bisey var saniodumda tamam ya (:
ACCORD ! 01/08/2012

kuzey2329
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: Türkiye-Gaziantep
Yabanci_Ulke: BELçika- mons

Mesaj gönderen kuzey2329 »

zeyna
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: ankara
Yabanci_Ulke: Belgium

Mesaj gönderen zeyna »

arkadasim esinin oncelikle full time bir is bulup kontrat alip en az bir yil kontratli calismis olmasi gerekiyo diye biliyorum yeni duzenlemeler yapilmadiysa eger.tabi bu kontrat is yerine gore deisiyo ama en erken 6ayda aliniyo.Ama 4yildir calisip hala kontrat alamayan tanidiklarimda var.Buranin is sistemi o kadar fenaki surekli bi is bulmakta gercekten zor.Burda interim denen burolar is ayarliyo ama inanin cok kotu bi sistem.Turkiye gibi su gun gel basla yok nerde isci eksik oraya gonderiyolar insanlari.Belcikanin bu sisteminden nefret ediyorum.mesela aksamuzeri saat 5-6gibi arayip surda is var hemen gel deyip o gun sizi 3-4saat calistirip belki bi on gun sonra ancak ariyolar.heran tetikte olup tlfonunuza bakmaniz gerekiyo.rezil bi durum.Insallah esinizin sansi yaver giderde surekli bi is bulur hemen.Ayrica guzel memleketimizin neresinin anlami yokmus onu da pek anlayabilmis deilim.hergun yagisli soguk havasi ,ahlaktan yoksun toplumu ( bu sozum daha cok burda yasayan turkler icin cunku gercekten turkluklerini kaybetmisler burda.saygi sevgi en onemlisi de ahlak anlayislari sifir maalesef) mu anlamliymis ilginc dogrusu.ne demek istedigimi buraya gelince cok daha iyi anlayacaksiniz.Burayi guzellestiren tek sey sevdigimiz insanlarin burda yasiyo olmasi yoksa gercekten yasanilacak yerler deil.ama isin garip tarafi butun bunlara insanlarin alisiyo olmasi.Cok yadirgasamda bende alistim :D
insallah isleriniz rast gider de sizde biranonce gelip gorursunuz buralari :)
12 ekim 2009 iks'ye evraklarımı teslim ettim.
12 ocak 2010 vizem cikti...

kuzey2329
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: Türkiye-Gaziantep
Yabanci_Ulke: BELçika- mons

Mesaj gönderen kuzey2329 »

“Belcikadan Basvuru” sayfasına dön