Vizem Ciktiiii :) !

Belcikadan vize basvurusu nasil yapilir. Belcikadan Hollandaya gecis nasil hangi sartlarda yapilir. Belcika uyum sinavi

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
sude erik
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: nevsehir
Yabanci_Ulke: belcıka chatelet

Re: Vizem Ciktiiii :) !

Mesaj gönderen sude erik »

jeekap sana atabılgın soyledı onu.dıkkat etmedın heralde.allah olaylık versın.

zeyna
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: ankara
Yabanci_Ulke: Belgium

Mesaj gönderen zeyna »

sude erik yazdı:ıyı dıleklerın ıcın cok sagol zeyna.ınsallah dedıgın gıbı olur.bu beklemek ınsanı cıldırtıyor.zaten esımın temmuzda askerlıgı var 21gun.cıksada cıkmasada temmuzdada askerlık yolu beklıcez.ama cıksa ıcım rahat olacak.cunku esımle beraber donmek ıstıyorum.yanı temmuzun son haftasınadoneccek esım belcıkaya.calısmasa bekler vızeyı.yaa zeyna esın yanında olmayıp bıde cocuk varsa her nere olursa olsun,sana mutluluk vermıyor.hıc bıseyın tadı tuzu olmuyor.sende yasadın.bılırsın.ınan suan aglamamamak ıcın zor tutuyorum kendımı.bırgun bıle bır ay gıbı gelıyor.hergun acıyorum bakıyorum.ıks yede dofıyede hersey aynı.benımkıde cok uzun surdu sayılır. hamıleyken bavurduk.oglum allahın ıznıyle dogdu.suan 6aylık.tum bekleyenlere allah sabır versın.haa sen kac aylık oldun hamılelık nası gıdıyo.ıyımı saglıgnız ıkınızınde.cınsıyetı bellı oldumu
tabiki anliyorum seni canim.o zor donemden bende gectim.benimki seninki kadar surmedi toplamda 3 ay ama 1 ayi falan noel tatiline girdi.yoksa 2 ay ancak surcekmis noel tatiline yakalanmasaydik.ama hergunu resmen 1 yil gibi gecti bana.acayip stres yapmistim diger arkadaslar bilirler.bayanlar icin her bakimdan daha zor oluyo.etrafta dolasan abuk subuk soylentiler.o kadar cahil insanlar var ki.vize nedir bilmeyen insan kalkip yorum yapio.zannediyolar ki kagitlari iceri verceksin ertesi gun vize gelcek.benim 3 ay gibi kisa bi sureye bile ne rivayetler uydurdular bir bilsen.yok bu seni birakti gitti goturmiycek.kesin sabikasi var ondan cikmiyo vizen.belki de orda evli cocugu falan vardir.benim en yakin akrabalarim bile arayip kocan seni arayip soruyomu diye soruyodu inanabiliyomusun.artik cildirma derecesine gelmistim.vize stresi yasiyorum biryandan birde insanlarin sacmasapan yorumlari.Allahtan vizem ciktida milletin cenesi kapandi.gercekten bayan icin cok zor bi durum Allah kimseye yasatmasin.cocuk olmasi daha zor.bebegini dusun fazla stres yapmamaya calis canim.yoksa ona verimli olamazsin.insallah en kisa zamanda cikar canim vizen.tum kalbimle dua ediyorum hepinize.bak hamilelerin duasi kabul olurmus:)
hamilelik iyi gidiyo.bizimki 4.5 ay oldu.daha cinsiyeti belli deil.burda cok sacma bi sistem var.turkiyedeki gibi deil.1 ay normal kontrole gidiyosun diger ay ultrasona.ultrasonda belli oluyomus.onumuzdeki ay ultrason kontrolum var o zaman belli olcak.ama meraktan oluyorum.turkiyede olsa simdiye coktan ogrenmistim.buranin hastane sistemini hic sevmedim.gelince sende gorceksin zaten.yinede hayirlisi herseyin.kiz erkek farketmez ama merak ediyorum iste :(
12 ekim 2009 iks'ye evraklarımı teslim ettim.
12 ocak 2010 vizem cikti...

sude erik
Beginner
Beginner

dogru soyluyon ıllakı oluyo cevrenın karısması.o ıkı katına cıkarıyo stresı dedıgın gıbı.bebegınde bayagı buyumus allahım saglıklıca elınıze versın.annelıgı dogurduktan sonra daha ıyı anlıyosun.erkek kız farketmıyo dedıgın gıbı.hep saglıgını dusunuyosun.ama ınsan esının yanında olmayınca herzamanda bı tarafın eksık.bazen oglumu severken ıcım cız edıyo babamız yanımızda degıl dıye.sabır sabır ıste napabılırım.valla yuzunu gormedıgım ama dertlestıgım derdımıde anlayan arkadasımı gelınce gormek ısterdım.allah nasıp edermıkı.esım kaldıgınız yerde cok calısmıstı.neyse bebegınde sende allaha emanet olun.sanan tavsıye hamıleyken hıc bıseyı stres yapma.takma.uzulme.ben ck streslı gecırdıgım ıcın.doktorumda dedı bebegın etkılenıyo.cok sıdalı olur dogdugunda demıstıgercektende oyle.cok yuruyus yapmaya calıs.eger oyle bı fırsatın varsa.esınle yuruyun.oyle bı fırsatın yoksa evde gezın.pek yatmanı tavsıye etmem.

ferhat
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: ankara
Yabanci_Ulke: belçika

Mesaj gönderen ferhat »

gozun aydın kardesım.darısı tum beklıyenlerın basına.yenı hayatında basarılar dılerım.

nevilen
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: TURKIYE - Manisa
Yabanci_Ulke: BELCIKA - Antwerpen

Mesaj gönderen nevilen »

Kullanıcı avatarı
iv22
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: İzmir - Bornova
Yabanci_Ulke: Belgique - Liège

Mesaj gönderen iv22 »

14 Eylül 2010 Evrakları Ankara'ya teslim ettim.
06 Ekim 2010 Pasaport UPS e Teslim Edilmistir.
07 Ekim 2010 Vizeli Pasaportum elimde.
16 Ekim 2010 Belçikadayım.

sude erik
Beginner
Beginner

vizem cikti arkadaslar,ama ucak biletlerine nasi bakicam internetten,kayseriden bruksele inisler tum dolu,haftaya pazar gunune var,bende haftaya kadar beklemek istemiyorum,brukselden baska nerelere inebilirim,acil yardim ederseniz cok sevinirim

fatih12
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: Eskisehir
Yabanci_Ulke: Belcika

Mesaj gönderen fatih12 »

Charlova havaalanı var belçikada oraya inebilirsin jetairfly a bak istanbul aktarmalı uçabilirsin thy bak kayseriden istanbula sonra brüksel olabilir

nevilen
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: TURKIYE - Manisa
Yabanci_Ulke: BELCIKA - Antwerpen

Mesaj gönderen nevilen »

Bilet konusunda Barisi dinleyin . Bana 100 euroluk yardim etti vallahi :)
Bilmeyenlere duyrulur ..

fatih12
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: Eskisehir
Yabanci_Ulke: Belcika

Mesaj gönderen fatih12 »

eywallah abi bi tek kendime faydam dokunmuyor benim :) thy den almıstım 400 tl ye ama direk eskisehir brüksel ucuslu aktarmasız :) 60 kilo valizim olunca öle oldu tanıdık vardı havaalanında geçirttirdik 5 kurus vermeden :D yoksa bende senin ucakla gidicektim istanbuldan 20 euro ya :)

“Belcikadan Basvuru” sayfasına dön