Vizem Ciktiiii :) !

Belcikadan vize basvurusu nasil yapilir. Belcikadan Hollandaya gecis nasil hangi sartlarda yapilir. Belcika uyum sinavi

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Kullanıcı avatarı
atabilgin
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: belçika-zele

Re: Vizem Ciktiiii :) !

Mesaj gönderen atabilgin »

sude erik
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: nevsehir
Yabanci_Ulke: belcıka chatelet

Mesaj gönderen sude erik »

ınnsallahh atabılgın abi.benı en cok yaz sezonu korkutuyo.yazın uzun surer dıyo esım. tanıdıklar.ınsallah cok uzun surmez

jandarma_tc
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Karaman
Yabanci_Ulke: BeLçika - Antwerpen

Mesaj gönderen jandarma_tc »

Jeekap
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Sivas
Yabanci_Ulke: Hollanda

Mesaj gönderen Jeekap »

Istenilen Ek Evragi bugun belcikada basvurdum ve bir kac gun icinde posta ile yollanacak evime, elime gecer gecmez turkiyeye esime yolliyacagim ve iksye ulastirdiktan sonra insallah vizeli pasaportu elimize gececek..

Kullanıcı avatarı
atabilgin
Mezun-BE
Mezun-BE

Jeekap yazdı:Istenilen Ek Evragi bugun belcikada basvurdum ve bir kac gun icinde posta ile yollanacak evime, elime gecer gecmez turkiyeye esime yolliyacagim ve iksye ulastirdiktan sonra insallah vizeli pasaportu elimize gececek..
jeekap ne istediler ek evrak olarak ?

zeyna
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: ankara
Yabanci_Ulke: Belgium

Mesaj gönderen zeyna »

sude erik yazdı:ınnsallahh atabılgın abi.benı en cok yaz sezonu korkutuyo.yazın uzun surer dıyo esım. tanıdıklar.ınsallah cok uzun surmez
sen bugun basvuru yapmadinki sude bi suredir bekliyosun zaten.bildigim kadariyla henuz tatile girmedi konsolosluk.umidini yitirme bekli sanada diger arkadslara oldugu gibi hemen cvp gelebilir.
12 ekim 2009 iks'ye evraklarımı teslim ettim.
12 ocak 2010 vizem cikti...

Jeekap
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen Jeekap »

atabilgin yazdı:
Jeekap yazdı:Istenilen Ek Evragi bugun belcikada basvurdum ve bir kac gun icinde posta ile yollanacak evime, elime gecer gecmez turkiyeye esime yolliyacagim ve iksye ulastirdiktan sonra insallah vizeli pasaportu elimize gececek..
jeekap ne istediler ek evrak olarak ?
saglik seyahat sigortasi varya atabilgin onu istediler, ben dofiyi aradim ve dofiden hangi ek evragi istediklerini sordum, kadinin bana dedigi boyle idi: esinizin belcikaya geldikten sonra sigortali olacagina dahil bir belge, bu belgede esinizin ismi, soyismi, dogum tarihi ve dogum yeri kesinlikle bulunmalidir.. bugun gittim belcikada basvurumu yaptim, 5 gun icinde posta ile alirsiniz dediler bana, eger boyle bir sorun ile karsilasan arkadaslar olursa aramizda benimle irtibata gecebilirler aile birlesimi hakkinda bayaga bir bilgiye sahibim.. gerek basvuru olsun gerek hollandadan belcikaya tasinma olsun..

Kullanıcı avatarı
atabilgin
Mezun-BE
Mezun-BE

sude erik
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: nevsehir
Yabanci_Ulke: belcıka chatelet

Mesaj gönderen sude erik »

ıyı dıleklerın ıcın cok sagol zeyna.ınsallah dedıgın gıbı olur.bu beklemek ınsanı cıldırtıyor.zaten esımın temmuzda askerlıgı var 21gun.cıksada cıkmasada temmuzdada askerlık yolu beklıcez.ama cıksa ıcım rahat olacak.cunku esımle beraber donmek ıstıyorum.yanı temmuzun son haftasınadoneccek esım belcıkaya.calısmasa bekler vızeyı.yaa zeyna esın yanında olmayıp bıde cocuk varsa her nere olursa olsun,sana mutluluk vermıyor.hıc bıseyın tadı tuzu olmuyor.sende yasadın.bılırsın.ınan suan aglamamamak ıcın zor tutuyorum kendımı.bırgun bıle bır ay gıbı gelıyor.hergun acıyorum bakıyorum.ıks yede dofıyede hersey aynı.benımkıde cok uzun surdu sayılır. hamıleyken bavurduk.oglum allahın ıznıyle dogdu.suan 6aylık.tum bekleyenlere allah sabır versın.haa sen kac aylık oldun hamılelık nası gıdıyo.ıyımı saglıgnız ıkınızınde.cınsıyetı bellı oldumu

Jeekap
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen Jeekap »

evet sude bende mutuelle den basvuru yaptim o evrak icin, dofi benden o kagidi istedi, ve esimi dun iks aramis ve saglik sigortasi demislar en az 6 aylik olacakmis, ve dofinin bana tarif ettigi belge bu olmasi lazim kesinlikle.. peki sude benim icin sizin gonderdiginiz o evragin ismini ogrenebilirmisin eger imkanin varsa?

“Belcikadan Basvuru” sayfasına dön