:!: belcika ya gelecek olan arkadaslar buraya

Belcikadan vize basvurusu nasil yapilir. Belcikadan Hollandaya gecis nasil hangi sartlarda yapilir. Belcika uyum sinavi

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
kuzey2329
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: Türkiye-Gaziantep
Yabanci_Ulke: BELçika- mons

Re: :!: belcika ya gelecek olan arkadaslar buraya

Mesaj gönderen kuzey2329 »

Kullanıcı avatarı
unknown
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: Türkiye-FatSa
Yabanci_Ulke: Belgium-Beverlo

Mesaj gönderen unknown »

.
Misyonumuz al sancakli bayrak..
ALLAH'in onunde egiliriz ancak.!!!

kuzey2329
NT1
NT1

kuzey2329
NT1
NT1

kuzey2329
NT1
NT1

IYI GUNLER SEVGILI FORUM arkadaslarım...nasılsınız...kımse forum gırmıyo sanırım uzun zaman once yazdıklarıma hıc kımse yorum yapmamıs...ben yıne tekrarlamak ıstıyorum sorumu...hazıran ayı ıcınde aıle zıyaretı vızesı ıle belcıkya gelıcem kısmet olursa ...ama bu vızeyı uzatmk ve esımın yanında kalmak ıstıyorum...yanı oraya vardıgımda esımın ustune gecebılırıyım...evımız kıralık esım full tıme calısyor ve kon
tratı suresız.....bu sartlarda yabancılar daıresı vızemızın seklını degıtırırmı? yardımcı olursanız sevınırım arkadaslar...kıb aeolun

sefa3368
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: mersin
Yabanci_Ulke: belçika

Mesaj gönderen sefa3368 »

kuzey2329
NT1
NT1

bak karrdesim ben yeni geldim belcikaya henuz 3ayimi doldurmadim...aile birlesiminede basvurmadim sebebi cok uzun..ama forumdaki yazilarimi okursan benim soruarimi okursan anlarsin..sana tavsiyen su...cagir nisanlini trye trde nikahinizi kiyin oldumu..bu bir...esin donsun belcikya isi var dedin evide var dedin parada var bunlar yeterli sana bir davetiye yollasiin gezmzk amavli aile ziyareti vizei al 1 aylik iste gidip esimi yasadgi yeri gorcem ailesi ile taniscam felan fistik ne ...konsoloksluk sana orda kalmayi dunsuyormusun felan derse simdlik burdaki duzeninmi isimi bozamam oncelikle gidip fikir edinip oralri aileni gormeyi dusnuyorum de ok...al vizeni gel belcikya sonra al esninde beraber gidip belediyeye kayit ol kabul ediyolarlar etmezlerse cok avukat var burda cokda pahali degil 6 ay icinde oturumunu aliyo ki sen bu surecte esini yaninda oluyorsun...yani trde 1 yil 2 yil 6 ay felan beklemene gerek yok...eger esinin isi evi arabasi varsa parasi avrsa sorun yok...sende isinden ayrilma sakin cunku ssk belgelerin maas bodrolarin is yeri izin belgesi vergi levghasi senin baka hesap hareketlerin vs gerekli olcak cokda bir masrafin olmayacak kardesim...allah yolunu acik etsin

yunus034
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: belcika

Mesaj gönderen yunus034 »

kuzey2329
NT1
NT1

kardes esinin kiraladgi evin kontrati bulundugu belediyeni tapu islerine gidecek ve kira kontratini onaylatacak bu yeni bir uygulama olmayan bir seyi solemez emin ol....esin saglik sigortasi tamsa seni ustune alacak...yani bagli bulundugu sigorta hangisiyse ordan bir evrak vercek senin ve esinin adinin yazili oldgu 1 yil gecerliligi olan bir evrak bu ...ayrica esini is kontrati ve fulltime calisiyor olmasi gerek unutma en az 1450euro net geliri olmali kardes tamammi bu evraklar saglam olsun evliliginizde gercekse eger yani birlikte yasadginizi kanitladiysaniz parantez aciyorum ( en az 45gun yan yana uyumus olmaniz gerkiyor yani anladinmi esin yaninda kalmis olmali) bunuda ispatlarsan eminim veirirler kardes...kib aeol

“Belcikadan Basvuru” sayfasına dön