belcikadan hollandaya gelmek istiyen arkadaslar buraya

Belcikadan vize basvurusu nasil yapilir. Belcikadan Hollandaya gecis nasil hangi sartlarda yapilir. Belcika uyum sinavi

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Kullanıcı avatarı
bejeke
Beginner
Beginner

Re: belcikadan hollandaya gelmek istiyen arkadaslar buraya

Mesaj gönderen bejeke »

Kullanıcı avatarı
bejeke
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen bejeke »

darin
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen darin »

Tekrar selamlar... bejeke bilgilerin icin tskkurler.. umarim kisa zamanda uzun sureli oturumunu alirsin... bende daha bekliyorum bakalim 11. ayda oturum suresi bitiyor,, hemen 5 yillik verirlerse
bizde sizin gibi direk hollandaya basvuru yapicaz.. bejeke bu konuda senden biraz daha bilgi alabilirmiyim? yada daha fazla bilgisi olanlar soyleyebilirmi?? ben 5 yillik oturumu aldiktan sonra
yapacagimiz islemler sirasiyla nelerdir?? bir yerlerde hata yapmak istemiyoruz yoksa ret alabiliriz..
ilgili arkadaslardan cvp bekliyorum lutfen.. iyi aksamlar

Kullanıcı avatarı
bejeke
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen bejeke »

darin
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen darin »

tekrar selam bejeke... umarim hersey yolundadir.. daha once bana oturumla ilgili bazi bilgiler vermistin simdi tekrar bisey sormak istedim,, benim 5 aylik oturum bir hafta sonra bitiyor,,
gecenlerde belediyeye gittim sormak icin yabancilar polisi dedi oturumun bittigi gun degil diger gun gel,, ben simdi ikinci oturumu 5 yillik alicam diye dusunuyorum ama 1 yillikta verebilirler diye buarada soylentilerde var?? bu konbuda senin bildigin bisey varmi? seninkisi nasil verdiler?
herhangi bir basvuru yaptinmi oturum icin burada? cvplarsan cok memnun olurum hoscakal tskkurler....

yenibirhayat
NT1
NT1

Mesaj gönderen yenibirhayat »

Kullanıcı avatarı
alper68
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: aksaray
Yabanci_Ulke: hollanda rotterdam belcika genk

Mesaj gönderen alper68 »

onceki isyerini ve meslegini yaz bos birakma

Kullanıcı avatarı
alper68
Mezun-BE
Mezun-BE

Mesaj gönderen alper68 »

arkadaslar belcikadan 5 yillik kartla hollandaya gectiklerinde ilk olarak kac yillikoturum veriyolar boyle yapannlar yazabilirmi lutfen ve baskahangi haklara sahip oluyolar

Kullanıcı avatarı
alper68
Mezun-BE
Mezun-BE

Mesaj gönderen alper68 »

arkadaslar neden kimse cevaplamiyo burayi su bigisi olanlar bi bbaksin su konu hakkinda bes yilligi alicam haftaya ondan sonra hemen gececem nlye

heavenali
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen heavenali »

selam sekerpinari.benim esim hollandali, ben de su anda hollandayim.ama kacak olarak bulunuyorum.buraya esimin dogumu vesilesiyle 13.12.2007 de 6 aylik vize alarak geldim ve bir dahada donmedim.ben esimle 3 yildir evliyim.benim sorunum! su andan itibaren ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.avukatlarla gorusuyorum onlardan da bir sonuc alamiyorum.belcikayi denemek istiyorum o konu hakkinda esiminde benimde herhangi bir bilgimiz yok.ben de turkiyeye geri donus yapip ordan vize basvurusunda bulunmak istemiyorum.arti oglumdan da ayrilmak istemiyorum.lutfen yardimlarinizi bekliyorum.kac gundur yaziyorum ama yardim eden biri cikmadi

“Belcikadan Basvuru” sayfasına dön