parali vize yoluyla gelme

Belcikadan vize basvurusu nasil yapilir. Belcikadan Hollandaya gecis nasil hangi sartlarda yapilir. Belcika uyum sinavi

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Kullanıcı avatarı
GULL
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: ankara KONYA
Yabanci_Ulke: belcika antwerpen

parali vize yoluyla gelme

Mesaj gönderen GULL »

merhaba arkadaslar beni icinizde az cok taniyan vardir, vizem red gelmisti halada beklemek zorundayim istek yapmak icin, size bi sorum olcak belki bileniniz basinda gecen vardir ben esimi parali vizeyle getirmek istiyorum ama kafami karistiran durum burda oturuma basvurdugunda tekrar turkiyeye yolluyorlarmis boyle bisey varmi dogrumudur yardimci olursaniz sevinirim

Kullanıcı avatarı
unknown
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: Türkiye-FatSa
Yabanci_Ulke: Belgium-Beverlo

Re: parali vize yoluyla gelme

Mesaj gönderen unknown »

Parali vize dediginiz nedir ben onu anlamis degilim ? Parali vize diye birsey var diyelim neden getirip geri gondericeksiniz ki ? Yani gerek duyulan sorun nedir onu anlayamadim acikcasi.. Biraz daha aciklik verirseniz konuya yardimci olmaya calisiriz tabi ki ..
Misyonumuz al sancakli bayrak..
ALLAH'in onunde egiliriz ancak.!!!

Kullanıcı avatarı
sagopa
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: belçika.antwerpeen (ANVERS)

Mesaj gönderen sagopa »

gül aylar once 21 yasında olmadıgı ıcın red almıstı ve halada 21 yasına gelmedı o yuzden esıne ıstek yapamıyor... anladıgım kadarıyla esını hangı yolla getırebılır bunu merak edıyor bıde esı oraya gelırse tekrar sınır dısı edılırmı oturumu alamazmı dıye korkuyor sanırım bunu anlatmaya calıstı...

Türkiye
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Türkiye
Yabanci_Ulke: Belçika

Mesaj gönderen Türkiye »

Gul ben senı anladım..soruna soyle cevap verıgım..21 yas sınırı yuzunden problem cıkarabılırler ama normalde 21 yas uzerı olsaydın ve arkadası paralı vıze dıye tabır ettıgın sey turıst vızesı sanırım anladıgım kadarı ıle..eyer o sekılde gelsee belcıkadakı muracatında gerı gondermelerı olmaz dıye bılıyorum hatta dıger avrupa ulkelerıne gore bu konuda esneklıgıyle tanınıyordu belcıka..ama suna dıkkat et 22 eylulde yenı yasa yururluge gırdı o zaman kanunlar bayaa deıstırr onu goz ardı etmemenı tavsıye ederım sana..kaldıkı 21 yasın altını kesınlıkle kabul etmıyorlar ve kısının kendı muracat etmesı gerekıyorr arkadas yanına gelse bıle belkı sadece 21 yas durumundan sorun yasar red alırsınız dıye dusunuyorum..onun harıcınde yanına gelse gerı gondereceklerını sanmıyorum ama emın olup yenı yasayıda gozden gezırr google da yenı aıle bırlesımı yasası seklınde aratırsan zaten gorursun..

volkan
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Denizli
Yabanci_Ulke: Belçika

s.a

Mesaj gönderen volkan »

ufuuk
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: tokat
Yabanci_Ulke: Belçika/Sint-Niklaas(Antwerpen)

Mesaj gönderen ufuuk »

dogru 5 bin euro verince simsarlardan parali vize alirsin :)

birgulsu71
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: ankara
Yabanci_Ulke: belcika

Mesaj gönderen birgulsu71 »

oyle imkanin varsa bekleme getir geri gonderlme diye bisey yok avkatla cok rahat halledersin burda cok oyle gordum gelipte oturum hakkini alanlari hemde parali nikahla devlette bunu biliyordu ama avkat iyidi bes yillik birden aldi sonucta nikahli esin saygilar

Kullanıcı avatarı
sagopa
NT1
NT1

Mesaj gönderen sagopa »

güll bak bende red aldım esım 21 yasının altında oldugu ıcın ve sımdı bırını ayarladım turist olarak gıdıorum ınsllh haftaya falan senı haberdar ederım olacaklardan

Kullanıcı avatarı
halloween
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: bremen-İstanbul
Yabanci_Ulke: maasmechelen.be

Mesaj gönderen halloween »

kardesim insallah bi sorun sag salim gelirsin
cok soguk hee kazak getir bol bol
18 Agu 2011 iks evrak teslimi
9 Eyl 2011 Dofide İsLemde
23 Eyl 2011 Accord
9 Ekm 2011 yolculuk zamanı

Kullanıcı avatarı
sagopa
NT1
NT1

Mesaj gönderen sagopa »

bizim konyada soguk valla cayda aklımda bu arada ınsallah kardesım dua ette sag saglım gelıyım...

“Belcikadan Basvuru” sayfasına dön