9 HAFTA OLDU...

Belcikadan vize basvurusu nasil yapilir. Belcikadan Hollandaya gecis nasil hangi sartlarda yapilir. Belcika uyum sinavi

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Sevimm
NT2
NT2
Turkiye_Sehir: Bursa
Yabanci_Ulke: Belçika (Brüksel)

Re: 9 HAFTA OLDU...

Mesaj gönderen Sevimm »

gsarac dosyanin dofide çikmasi için bu kadar uzun süre beklemen tuhaf normalde en fazla 4 hafta sürüyor dofide görünmesi için ama iks ek evrak istediyse ve hala vermediysen bu yüzden olabilir.

Sevimm
NT2
NT2

Mesaj gönderen Sevimm »

Cemoburak seninkisi bu aralar çikar insallah ben farkettim genelde 4 ay bekletiyorlar. Seninkisi tam 4 ay olmus

cemoburak
NT3
NT3
Turkiye_Sehir: hatay
Yabanci_Ulke: belçika

Mesaj gönderen cemoburak »

Sevimm
NT2
NT2

Mesaj gönderen Sevimm »

Insallah olumlu çikar :-))

cemoburak
NT3
NT3

omer70
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: karaman
Yabanci_Ulke:

Mesaj gönderen omer70 »

benim vizem 4 gunde cikmisti 2 yil once allah bekleyenlere sabir versin.ama turkiyede gelin veya damat belcikaya gelecek olan arkadaslar bu bekleme surelerini iyi degerlendirsinler ehlieyeti olmayanlar ehliyetlerini alsinlar hollanda tarafaina gelecek olanlar hollandaca fransa tarafina gelecek olanlar fransizca kurslarina kesinlikle gitsinler..is imkanlari cok kisitli burda dil bilen belcika dogumlu olanlar cok zor is buluyor turkiyeden avrupa ya gidiyorum belcikaya gidiyorum diye hevesli geliniyor ama burasi gorundugu gibi bir yer degil maleseff.. 450 gun sonra belcikada yeni bir hukumet kuruldu italyan asilli bir basbakani oldu belcikanin ama yeni tasarisini hazirladiklari kanunlar hic ic acici degil daha cok vergiler disaridan geleceklere daha zorlastirici yasasalar hazirliyorlar. yani allah burdakilerede gelecek olan vatandaslarimizada sabir ve kolayliklar versinn

cemoburak
NT3
NT3

“Belcikadan Basvuru” sayfasına dön