Arkadaşlar vizem çıktıııı :) foruma hepinize çok teşekkürler

Belcikadan vize basvurusu nasil yapilir. Belcikadan Hollandaya gecis nasil hangi sartlarda yapilir. Belcika uyum sinavi

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
angel
NT1
NT1
Turkiye_Sehir:
Yabanci_Ulke: belçika

Re: Arkadaşlar vizem çıktıııı :) foruma hepinize çok teşekkü

Mesaj gönderen angel »

angel
NT1
NT1
Turkiye_Sehir:

Mesaj gönderen angel »

tgbend
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: zonguldak
Yabanci_Ulke: belcika-charleroi

Mesaj gönderen tgbend »

benim kira kontratimda belediye muhurlu, o torpil olayini sey icin sordum yengem turkiyede meclisde calisyo hani biseyler yapa bilirmiki diye ,yok buralarda torpil sokmuyo onu biliyorum, insallah butun bekleyenlerin vizesi cabuk cikar ,bunalima giriyo insan yeter artik bu kadar bekledigimiz...
Thy bilet fiyatlarina baktimda eylul sonu gibi uygunlar 180ytl yede var 300ytl filan da degisyo ..;
14.08.2012 : iks evrak teslimi
15.08.2012 : mülakat
28.08.2012 : dofi'de islemde

06.09.2012 : accord

abra93
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Istanbul
Yabanci_Ulke: Belgique-Louvain-la-Neuve

Mesaj gönderen abra93 »

arkadaslar,ablalar,abiler 3. davetiyem geçen cuma hazirlandi imzalancak iste onumuzdeki cuma almayi umuyoruz gonderilmesi filan bayramdan sonrayi buluyo ama bildiginiz uzere 2. davetiyeyi verdim ertesi gun olmamis diye cevap geldi yani bu sefer annexe32 konusunda iddaliyiz :D :D :D garantorum fazla fazla tasira tasira bide memurlar bilgisayardan yazmislar .. o degilde artik gidince beni taniyorlar diyo :D belediyede davetiyeyi verenlerde sasirmis nasil olur demisler her neyse muhtemelen eylulun basinda gidicem 3'u 4'u gibi belki daha erken.bilet fiyatlarina bakiyorum THY=1 eylul 838 TL 5 ine kadar 650 6'si 530 TL pegasus desen THY ye tekme vurmush nasil oluyo anlamadim ama fiyatlar thy ile ya ayni yada daha yuksek ki bunlar vergi hariç fiyatlar . yani ben 1000 lira versem aya giderim anlamadim ki :) heh ayrica daha once pegasusla yurtici yolculuk yaptim ama çok bekletiyorlar uçaklari konforsuz , içinde hersey ucretli + bavullari nasil firlattiklarini unutmuyorum :) ..... jet air fly var oda belçikali bir firma sanirsam charleroi ya iniyor ama uçaklarina guvenilirmi bilmiyorum + 360 Eur bilet fiyati .. ayrica geçen bir tanidigimiz belçikadan THY ile 1 haftaligina geldi.onu getirmisler ama bavulunu getirmemislerdi .. zavalli gunlerce ayni kiyafetleri giydi hediyelikleri mahvoldu.hatta bir ara bavulunuz diye baskasinin bavulunu getirdiler.ve onun bavulunuda baskasina goturmusler // neyseki gitmesine 2 gun kala bavulu geldi .. zaten uçak sisteminin en kotu yani bavullara çop muamelesi etmeleri oluyor.isteyen istedigini alircasina donemec gibi birsey ve bavulumu çaldilar telasi zaten olmazsa olmazi. bunun haricinde aktarma'da olabilir diye dusunuyorum.en son baktigimda daha ucuza geliyordu.3 firma haricinde istanbuldan belçikanin herhangi bir yerine giden bir firma varmi biliyorsaniz ltfn yazin :)

angel
NT1
NT1
Turkiye_Sehir:

Mesaj gönderen angel »

tgbend
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: zonguldak
Yabanci_Ulke: belcika-charleroi

Mesaj gönderen tgbend »

arkadaslar belcikada turkiyenin ehliyetini degistirmek icin hangi evraklar gerekli bilen varmi??
bide chomage hakkini ala bilmesi icin gerekli evraklar neler?? yardimci olun lutfen
14.08.2012 : iks evrak teslimi
15.08.2012 : mülakat
28.08.2012 : dofi'de islemde

06.09.2012 : accord

AyseM123
NT3
NT3
Yabanci_Ulke: Belçika

Mesaj gönderen AyseM123 »

chomage hakkinda bir konu var ehliyet degistirmek içinde bu yuzden burda degilde oteki konulara bak bulursun :)

abra saol yani gelinligini bavula goturecek birisi için super moral verdin coook tsk ediyorum :D stresden olecegim kesin :D bide bu kdr abartma yahu alt tarafi ucak içindeki hersey parayla olsun, yada konforlu konforsuz sonuçta ztn ucak bu :D ben jetairfly ile gidiyorum genelde
coook da memnunum; tek gidisim istanbula 55euro :D donusum 105 aslinda ikisini bir alsaydim iki kez dosya parasi vermek zorunda kalmazdim dahada ucuz olurdu yani uyguna bulmak mumkun, bavullarimda bu zmna kdr hiç bi sorunum olmamisti taki su son pegasusla uctugumda :/ bavulun bi kismi yirtilmis, simdi de cok korkuyorum gelinlik koyacagim için :s

angel dugun 30eylulde :) esimin vizeside 1 agustosda cikti yildonumumuzdu :)
iks evrak teslimi : 08/06/2012
mulakat : 12/06/2012
dofide islemde : 02/07/2012
ACCORD ! 01/08/2012

angel
NT1
NT1
Turkiye_Sehir:

Mesaj gönderen angel »

angel
NT1
NT1
Turkiye_Sehir:

Mesaj gönderen angel »

AyseM123
NT3
NT3
Yabanci_Ulke: Belçika

Mesaj gönderen AyseM123 »

nikah subatdi ben agustosdaki tanisma yildonumu demistim :)
iks evrak teslimi : 08/06/2012
mulakat : 12/06/2012
dofide islemde : 02/07/2012
ACCORD ! 01/08/2012

“Belcikadan Basvuru” sayfasına dön