vizemizi nasil takip edecegiz ?

Belcikadan vize basvurusu nasil yapilir. Belcikadan Hollandaya gecis nasil hangi sartlarda yapilir. Belcika uyum sinavi

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
kuzey2329
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: Türkiye-Gaziantep
Yabanci_Ulke: BELçika- mons

Re: vizemizi nasil takip edecegiz ?

Mesaj gönderen kuzey2329 »

hayat su merhaba ya ben evlıyım esım yanımda trde evlendım 2011de..esımde fransız burda trde yasıyor yaklasık 9 aydır..hatta trde kalabılmesı ıcın 1 yıllık vıze bıle aldım ama dedıfıgım gıbı kalmak ıstemıyor donmek ısıtıyor hayat su...sımdı sen dıyorsun kı oraya zıyaret amaclı gıt sonrada orda kalbılırsın yada kalmak ıcın bır yol bulursun dıyyorsun dogrumu anldım...kıb saol msjın ıcın tesekkur

kuzey2329
NT1
NT1

hayat su
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: alanay
Yabanci_Ulke: belçika

Mesaj gönderen hayat su »

bak suan ben belcikaya geldim 2 nci haftam yanimda bir komsum var turust gelmis burda belcikali biriyle evlenmis simdi gecici oturum vermisler sonrada 5 yillik verecklermis yani adam oturum almis sayilir ama iyi bi avukat tutun onlar oyle yapmis bnece gelirsen oturum alirsin ama ugrasman gerek yani avukat tutupta insaalah kayin babanin davetyesini onaylarlar bi 0498791193 bu avukat belcikali esin gorussun turkce bilmiyor ama ondan gerekli bilgiyi alin ama tavsiye ederim

hayat su
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: alanay
Yabanci_Ulke: belçika

Mesaj gönderen hayat su »

arkadasim o numarayi yanlis yazmisim ben esimden alinca yazarim sana kusura bakma

kuzey2329
NT1
NT1

tesekkurler hayat su...yadıgın bılgıler ıcın..hatta bıldıgın turk avukat varsa orda onun numarasını yollarsan daha mutlu olurum...bu arada ben trde evlendım yazdıgım gıbı esım trye geldı gecen yaz ve eylulde evlendık resmı olarak..oraya turıst olarak gelıp evlılık yapmıycam yanı çünkü zaten evlıyım sadece evlılıgımı ordakı resmı kurumlara bıldırıp oturum talebınde bulunmak ıstıyoruz...teskkurler saygılar

“Belcikadan Basvuru” sayfasına dön