Belcika Opleding ?????????????????????????????????

Belcikadan vize basvurusu nasil yapilir. Belcikadan Hollandaya gecis nasil hangi sartlarda yapilir. Belcika uyum sinavi

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Huzur
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Zonguldak
Yabanci_Ulke: Belcika

Belcika Opleding ?????????????????????????????????

Mesaj gönderen Huzur »

Mrb arkadaslar ben su anda NT Mod. 1.1 aliyorum ve security (guvenlik sertifikasi) liscene almak istiyorum peki bu opleiding icin modul kaca kadar almam gerekiyor, ben su anda normal bi sekilde konusuyorum ve anliyorum ama diploma gerek ispat icin!
Bilgisi olan arkadaslar lutfen cvp Selamlar!

YASAL42
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: belcika

Re: Belcika Opleding ?????????????????????????????????

Mesaj gönderen YASAL42 »

Sen simdi nt 1 dersi aliyorsun yani 1. 1 diploman var opleding icin kac ay kurs gormen lazim onu soruyosun ?
bu nt 1 dedigin okulun bi adi varmi cvo gibi yada vdab nin bi okulu mu ?
guvenlik sertifikasi ne nereden aliniyor onun hakkinda bi bilgi veremem ama bende opleding yapacagim yarin ga komen een brief aan mij thuis dan ik ga naar vdan en dan ik begin ..voor opleding. pratik yapmis oluruz daha iyi cevaba geleyim...

vdab opleding normalde dilin yeterli ise iki teste giriyosun ben birincisi dendermonde ikincisi gentte gittim sonuclarda iyi oldugum direk direk opleding ten baslicam cvo da 1. 1 diplomam var sadece 2 ay okudum fakat normalde 5 ay taabi tutuyolarlar.. ama sorunu pek anlayamadim o yuzden yazacagim bu kadar :)

Huzur
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Zonguldak
Yabanci_Ulke: Belcika

Mesaj gönderen Huzur »

Saol kardesim benim okulun adi cvo 1.1 bitirdim su anda 1.2 ye basladim, ben vdab ye uye degilim, sen ne uzerine opleding yapicaksin kardesim ne kadar suruyorur bu opleding sureci, birde vdba guvenlik uzerine opleding veriyormu acaba bi bilgin varmi, ben web sitesinden de bakicam,
Saol cvb in icin, slmlar

YASAL42
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: belcika

Mesaj gönderen YASAL42 »

Benim diplomam var bilgisayar teknik servis simdi benim de cvo da 1.1 diplomam var ama bu sadece okur yazar oldugunu belirtiyor yarin ben basliyorum gentte opleding yapmaya bilgisayar uzerine yani simdi soyle diyim her ulkenin bi sistemi vardirr sen elektrikcisin mesala ama belcikada elektrik sistemi degisiktir turkiyede degisik misirda degisik opleding demek aslinda bir nekvi bu sistemi ogrenmek demek ben simdi special dil okuluna gidecegim 10 september 2012 maandag 5 ay sonra ardindan direk opleding 4 ay 400 saat sonra bi belgen oluyo onla her yerde is bulabiliyosun hatta bu kez vdab seni ariyo yapan bi arkadasim var fakat bolumunu ii sececeksin mesala muhasebe elektrik bilgisayar bunlar cok ii dil gerektiren meslekler benim icin uzucu olan olay Hamme den Gent her gun 50 km gidecem 1 yil felan trein bus tram wondelen yandik yani :D

“Belcikadan Basvuru” sayfasına dön