BİR AKKORDDDD DA BENDENN :))

Belcikadan vize basvurusu nasil yapilir. Belcikadan Hollandaya gecis nasil hangi sartlarda yapilir. Belcika uyum sinavi

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Sevimm
NT2
NT2
Turkiye_Sehir: Bursa
Yabanci_Ulke: Belçika (Brüksel)

Re: BİR AKKORDDDD DA BENDENN :))

Mesaj gönderen Sevimm »

çok sasiriyorum ya 1 ayda çikiyor artik :) benim herseyim tamken 4 ay beklettiler ama sonuçta verdiler accord :D

kdrylnz
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: bursa
Yabanci_Ulke: belçika willebroek

Mesaj gönderen kdrylnz »

murat01
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: Adana
Yabanci_Ulke: Belçika Bilzen

Mesaj gönderen murat01 »

Hakkinda hayirlisi kardesim . Tadini cikar oralarin cunku coooooook ozlucen ailen ozellikle . Buraya geldiginde ilk baslarda sikilirsin belki ama unutma esinden baska kimse olmucak yaninda allah herseyi gonlunce versin biraz sikintili geciyo aslinda benim gunlerim bazen seytan diyo cek git geri don diye ama olmuyo iste sabrediyorum. Etrafimdaki sahte guluslu insanlar ve uzerine sikintilar eklenince bazen pes ediyo artik insan bizim butun sulale burda ama kimsenin kimseye yardimi yok sanki biraz pismanlik basladi gibime geliyo sevmedim buralari acikcasi isinamadim biraz daha boyle giderse geri donme ihtimalim yuksek kusura bakmayin biraz icimi doktum ... Bu arada kimse endiselenmesin herkesin yasantisi bir olmaz umarim sizin en iyisi olur...
09/05/2012 iks evrak teslimi
10/05/2012 konsoloslukta mulakat
15/06/2012 vizeli pasaportum elimde
23/06/2012 belcikada evimdeyim
30/07/2012 5 yillik belcika kartim elimde

“Belcikadan Basvuru” sayfasına dön