vize icin bilgi almak

Belcikadan vize basvurusu nasil yapilir. Belcikadan Hollandaya gecis nasil hangi sartlarda yapilir. Belcika uyum sinavi

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
mmehmet
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: adiyaman
Yabanci_Ulke: hollanda

vize icin bilgi almak

Mesaj gönderen mmehmet »

slm arkadaslar ben mehmet esimle beraber hollandadan belcikaya oturum icin gelmek istiyoruz brnim vizemin bitmesine 25 gun kaldi ew bulduk ama buzaman bize yeterlimi acaba simdiden yardimlariniz icin tsk

murat01
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: Adana
Yabanci_Ulke: Belçika Bilzen

Re: vize icin bilgi almak

Mesaj gönderen murat01 »

Benim esim hollandadan belcikaya gecti oturumunu almasi 5 ay surdu(esim hollanda vatandasi ) tabi farkli bir suredede cikabilir sizinki
09/05/2012 iks evrak teslimi
10/05/2012 konsoloslukta mulakat
15/06/2012 vizeli pasaportum elimde
23/06/2012 belcikada evimdeyim
30/07/2012 5 yillik belcika kartim elimde

mmehmet
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: adiyaman
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen mmehmet »

benim esimde hollanda vatandasi esin oturumunu alirken sen beraberdeilmiydin murat nasil oturuma basvurdunuz bizim herseyimiz hazir ewkiralicaz bulduk ama benim vizemin gunu 25 gun kaldi baswurduktan sonra bildigim kadariyla bana bir kagit veriyolarmis vizem bitsede oturum sureci bitmeden vizem bitsede kacak durumuna dusmuyormusum gercekten boylemi murat bukonu hakkinda bilgi verirsen sewinirim

murat01
NT1
NT1

Mesaj gönderen murat01 »

Bildigim kadariyla bahsettigin kagit belediyeden oturum kartina basvurduktan sonra belediyeden oturum karti bekliyor .anlamina gelen bir kagit banada verdiler oturum kartimi alana kadar ama belcika disina cikmak yaasak polis felan sordugunda gostermek icin verdikleri kagit sanirim . Vize surenin kisa olmasi etkilermi bilmiyorum onu belediyedeki gorevliler bilir...

murat01
NT1
NT1

Mesaj gönderen murat01 »

Bildigim kadariyla bahsettigin kagit belediyeden oturum kartina basvurduktan sonra belediyeden oturum karti bekliyor .anlamina gelen bir kagit banada verdiler oturum kartimi alana kadar ama belcika disina cikmak yaasak polis felan sordugunda gostermek icin verdikleri kagit sanirim . Vize surenin kisa olmasi etkilermi bilmiyorum onu belediyedeki gorevliler bilir...

“Belcikadan Basvuru” sayfasına dön