mvv vizesi (sınav sonrası)

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Kullanıcı avatarı
askerprens
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: mvv vizesi (sınav sonrası)

Mesaj gönderen askerprens »

42 gün sonra pozitif cvp geldi ve simdi hollandadayimmm:)

The B-rok
Beginner
Beginner

Re: imdat dicem artik

Mesaj gönderen The B-rok »

brrnyksl yazdı:biraz once bir arkadasimla konustum . mvv basvurusu yapmisti. gecen hafta nl deki esine ayni benim esime gelen mektup gibi maas kagitlarinizi yendien gonderin diye mektup gelmisti
mektup geleli 10 gun ancak olmustur belki olmamistir bile
daha evraklari yeniden toparlayip yeni gonderdiler . benim bildigim eksik evraklar icin 14 gun ek sure taniniyor olmasi gerek . yani o ek sure tamamlanmadan istenilen evraklari ilettiler.
ama dun ind den mektup gelmis. RED diye. mektuptaki aciklanan ne peki biliyormusunuz cok komik.
sebeb neden tr deki esinizin pasaportundaki bos sayfalarin tamamini yollamadiniz. onlarri gondermediginiz icin red demisler
simdi arkadaslar ben ilk basvuru yapacagim sirada istanbul elciligi arayip randevu almistim tr den basvuru yaptim cunku
o tel konusmasinda bana aynen su soylendi sizin e esinizin pasaport taki dolu yani yazili olan sayfalarin kopyasi gelecek dediler
.cok net hatirliyorum bu konusmayi cunku israrla sordum butun pasaportunmu diye hayir sadecec yazili olan sayfalari getirin dediler. ve bende buna istinaden yazili olan sayfalari gonderdim.simdi hata kimde
bendemi yada o red gelen arkadasimdami. yoksa bizi yanlis yonlendiren istanbul elcilikteki gorevlilerdemi????????????

kanuni hic bir eksik bulamayinca bu sekilde sacmalayarak bir fasizm ornegi yasatiyor ind calisanlari
tebrik ediyorum hepsini

evet malesef boyle sacma birsey var...yillar once ben bir abiye oturumunu uzatmasi icin formul dolduruyordum, ve bu formuldede turk pasaportun BUTUN sayfalari kopyalanmasi gerekiyordu..evet anliyorum..sacma..ama napalim iste :)

nurefsan_isa
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen nurefsan_isa »

.......

Gülüm05
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: mvv vizesi (sınav sonrası) yardim edermisiniz?

Mesaj gönderen Gülüm05 »

helin
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Den Haag

Mesaj gönderen helin »

Gülüm05
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen Gülüm05 »

Helin arkadasim sana cok ama cok tesekur ederim. Allah razi olsun hepinizden. Inan icim cok daha rahatladi. Insallah Rabbim herkesin isini kolaylastirir. Dualarinizi lutfen eksik etmeyin...
selamlar Gülüm05

ferdal
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen ferdal »

selam,

cok üzüldüm.
bendende ek evraklar istediler ve iki hafta icinde yollamam gerektigini yazdillar.aynen senin gibi pasaportun tüm dolu ve bos sayfalarini.
esime yolladim ve positif advies verdiller.
eger fasizim olsaydi benden bos sayfallari istemezlerdi.
demek ki gerekli.
sabir bol sans dillerim

acıların baskenti
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen acıların baskenti »

.ARKADASLAR..yeminli tercume edilmis Valilik veya Dis isleri Bakanligindan tasdiklenmis bir tercume istenıyor( ....bu neyın tercumesını istıyorlar anlayamadım..AGILE TOPLUM KEGIDININMI YOKSA..neden hollandaya gıtmek ıstıyorsun gıbı soruların yanı bılgı formu gıbı bır seyınmı tercumesını ıstıyorlar .(bı ıyılık yaptım attım denıze balık bılmedı halık bildi))))BILGISI OLAN LUTFEN PAYLASSIN...

acıların baskenti
Beginner
Beginner
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen acıların baskenti »

pasakurt
Mezun-NL
Mezun-NL
Yabanci_Ulke: hollanda den haag