Anket...sizce holladadan mı vize basvurusu iyi..yoksa tr den

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.

Vizeye Nereden Basvurmali: Nl? Tr?

Hollandadan
34
74%
Turkiyeden
12
26%

Toplam oy: 46

Kullanıcı avatarı
yaram
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: d.bakir
Yabanci_Ulke: vlaardingen

Re: Anket...sizce holladadan mı vize basvurusu iyi..yoksa tr den

Mesaj gönderen yaram »

merhaba sansli kardes bugun indeye esim evraklari yolladi parayida p.tersi yatirmisttik simdi geri sayim basladi dualarnizi eksik etmeyin ins en kisa zamanda vize sevincimii sura bagira bagira sizilee paylasirimm hersey icin tsklerrr

Kullanıcı avatarı
serdariscan
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: bursa
Yabanci_Ulke: breda

Mesaj gönderen serdariscan »

Kullanıcı avatarı
yaram
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen yaram »

sansli kardes slmm nasilsin iyiisn ins sende tr den bas vurudun aklima bisi geldi nl den bas vuranlar 7 gun sora mektup gidiyo isleme alindi diye peki tr den yapanlara gidiyormu gitmiyormu anlamadim bize mektup geldi 2 hafta iceriisnde su su evraklari + 830 euro yatirin isleme alindi mektubu yolicaklarmi acaba size ole bisi geldimi simdiden tskler..

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

slm arkdsm iyiyim allaha sukur sende iyisindir ins ins ins,,,ben tr de basvurdugumda bana kagidi imzalattilar sonra esime mektup gitti su hesaba parayi yatirinn diye esim yatirmisti ondan sonra bizim avukata gitmisti isleme alindi mektubu ama avukat onemli bisey deil diye bize tel acip isleme alindi kagidiniz geldi dememisti biz aradigimizda evet geldi isleme alindi kagidi onemli deil yakinda sonuc kagidi icin haber veririm gibi bisey demisti ozaman yani uzun lafin kisasi kac gunde isleme alindi kagidi gitti tam emin olmamakla birlikde soyluyorum sanirim 9 yada 10 gunde gitmisti isleme alindi kagidi,,,sanirim gelmisti bi 10 gun sonra fln yani esime gelmisti tr ye sadece vizen ciktiginda vizen cikti diye geliyo oda gec gelmisti bana benim vizem cikmisti ben nl ye gelmistim daha sonra ailemin adresine gitmisti mektup ,,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

Kullanıcı avatarı
yaram
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen yaram »

sansli yazdı:slm arkdsm iyiyim allaha sukur sende iyisindir ins ins ins,,,ben tr de basvurdugumda bana kagidi imzalattilar sonra esime mektup gitti su hesaba parayi yatirinn diye esim yatirmisti ondan sonra bizim avukata gitmisti isleme alindi mektubu ama avukat onemli bisey deil diye bize tel acip isleme alindi kagidiniz geldi dememisti biz aradigimizda evet geldi isleme alindi kagidi onemli deil yakinda sonuc kagidi icin haber veririm gibi bisey demisti ozaman yani uzun lafin kisasi kac gunde isleme alindi kagidi gitti tam emin olmamakla birlikde soyluyorum sanirim 9 yada 10 gunde gitmisti isleme alindi kagidi,,,sanirim gelmisti bi 10 gun sonra fln yani esime gelmisti tr ye sadece vizen ciktiginda vizen cikti diye geliyo oda gec gelmisti bana benim vizem cikmisti ben nl ye gelmistim daha sonra ailemin adresine gitmisti mektup ,,,,

hmmm tskler saol bakal,m haysirlisii ins en kisa zamanda sizinle paylasirim bu sevinciiii tsk tekrardan

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

insallah arkdsm insallah,,,
hollandadayim(2008-5)

Kullanıcı avatarı
yaram
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen yaram »

sansli kardesim iyiisn ins bugun ind`yi aradik para yatmismi diye bize haftasonuna kadar mektup alabilirsin dedi, birde sordum yeni sistemden dolayi gecikme olabilrmi diye. Eski maas tutuyorsa once onlarin islemini yapiyorlar. Yani dediki ya mektup alirsin isleme alindi diye yada direk haber tabi hersey tamsa dedi INSALLAHHHHHHHHHH

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

iyiyim arkdsm allaha sukur... aaa bu cok guzel bi haber ins ins ins direk olumlu sonucu duyarsin arkdsm,,,maasiniz tutuyo demi eger tutuyosa kisa zamanda guzel haberler yazarsin ins ins ins buraya...
hollandadayim(2008-5)

Kullanıcı avatarı
yaram
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen yaram »

sansli yazdı:iyiyim arkdsm allaha sukur... aaa bu cok guzel bi haber ins ins ins direk olumlu sonucu duyarsin arkdsm,,,maasiniz tutuyo demi eger tutuyosa kisa zamanda guzel haberler yazarsin ins ins ins buraya...

evet kardesim maas tutyo cok sukur 1490 dan fazla idi +avukat aracigyla takip ettik herhangi bi sorun yok cok hepsi tamam paramizda yatti :) artik kaldi beklemeye bakalim nasil olcak ins kisa zamanda haber ederler hadi bismillahh

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

ins ins ins arkdsm,,,
hollandadayim(2008-5)

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön