slm arkadaslar vizeyi ankara benlerken istanbula yollamıslar

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
ali38
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: kayseri
Yabanci_Ulke: hollanda

slm arkadaslar vizeyi ankara benlerken istanbula yollamıslar

Mesaj gönderen ali38 »

slm arkadaslar ben 10 gun boyunca ankarayı arıyordum vızem geldımı dıye randevu almak ıcın? esıme ınd yı aramıs vızemı ıstanbula yollamıslar anlamadım sınava ankarada gırmıstım neden oraya yolladıklarını? bugun aradım sureklı yogun olduklarını soyluyo pazartesı nasıl dusere bılırım tlf numarasını blıyormusun tesekurler sımdıden? hayırlısıyla darısı vıze ve sınava gerecek arkadaslarıma olsun ınsallah

conhoney
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Aydin
Yabanci_Ulke: Hollanda-Groningen

Re: slm arkadaslar vizeyi ankara benlerken istanbula yollamıslar

Mesaj gönderen conhoney »

aytac36
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: izmir
Yabanci_Ulke: hollanda

Re: slm arkadaslar vizeyi ankara benlerken istanbula yollamı

Mesaj gönderen aytac36 »

arkadaslar ben esım hollandadan evrakları verdı vıze onayı geldıkten sonra ne yapmalıyım hangı evrakları ayarlamalıyım bana yardımcı olursanız sevınırım konsoloslugu aradım bılgı vermedı hatta telı yuzume kapadı yardımcı olursanız cok cok sevınırım

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön