Mvv Cevap

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
iboruc
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Izmir
Yabanci_Ulke: Lahey

Re: Mvv Cevap

Mesaj gönderen iboruc »

bugun nisanlim 3 ay dolmasina az bir sure kaldigi icin ind`de yabanci bir adamla gorustu ve kendisine 3 ay oluyior nerdeyse sizden bir cevap alamadim gibi konusma olmus sonrada oradaki sahis daha dosyaniz isleme alinmamis dedi ve dosyamizi bulup bakmis demiski dosyanizda eksik yok ve orada ankarada yapilan mulakatta olumlu gozukuyor evraklarda tamam geriye tek kalan sizin isiniz ile ilgili yatirilan primler ve kontratinizin durumunu sorgulamam gerekiyor ve su anda sistem durdugu icin sali gunune kadar size telefonla bilgi verecegiz dediler, ama tabiki esim biraz baskili konusmus dugun salonu tuttum ev tuttum hemen hemen hersey tamam fakat siz yasaya gore hareket etmiyorsunuz 3 ay oldu daha dosyam isleme alinmamis gibi cumleler kullanmis ve ayrica avukatimizinda ind`ye attigi mailide sistemde gormusler, avukatin olmasi gercekten +1 puan sizin icin tabi cunku gereksiz yere sudan ucuz sebebler yuzunden red vermeye cekiniyorlar avukat gerekeni yapacak diye, isin kisasi arkadaslar su anda sevincli deilim ama nisanlimin cigliklari kulaklarimda halaa bu haberi alali 10 dk olmadi sizinle paylasiyorum
benim durumumda olan arkadaslar varsa eger ayni dedigim gibi oradan avukatiniz varsa onunda baskui yapmasini saglayin eger yoksa partnerinizin karsi tarafi sureye uymadiklari icin biraz baski sayesinde dosyanizi tez zamanda isleme alip cevap vermelerini saglayin, selamlar ibrahim
05-09-2012 Ankara Basvuru
17-12-2012 Onay geldi, Ankara pasaport teslim

trytosurvive
Beginner
Beginner
Yabanci_Ulke: Hollanda Nijmegen

Mesaj gönderen trytosurvive »

3 ay icinde cevap vermek zorundalar ancak sureyi 6 aya kadar uzatma haklarida var. Yani 3 ay icinde cevap alamazsaniz +3170370 94 40 burayi arayip sikayet edebilirsiniz ama dedigim gibi istedikleri an 6 ay olarak degistirebilirler cevap verme suresini ve sizin bu sure ile ilgili itiraz hakkiniz yok..

Aslihan73
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: mugla
Yabanci_Ulke: Hollanda-Laren

Mesaj gönderen Aslihan73 »

İbrahim bey en kısa zamanda güzel haberlerinize bekliyoruz :)

iboruc
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen iboruc »

arkadaslar az once ankaradan olumlu cvp icin beni gizli numaradan aradilar, bende randevu icin pazartesiyi sectim. Pazara yolcuyum gelismeleri size bildirecegim insallah. Allahim tum bekleyenlere sabirla beklemeyi nasip etsin gercekten cok zor yasamayan bilemez bu zamanlarii

Aslihan73
NT1
NT1

hatice25
NT3
NT3
Turkiye_Sehir: Erzurum
Yabanci_Ulke: Rotterdam
İletişim:

Mesaj gönderen hatice25 »

iboruc
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen iboruc »

sadece pasaportumu getirmemi soylediler, onlara birakacam bana geri pasaportumu vizeyle beraber postayla gondereceklerini soyledi, mulakat zaten olumlu gecmis evraklarda eksik yok sadece son maas bordrosu ve makbuzunu istemislerdi onuda pazartesi avukat iceriye verdi. Anlayacagin is konusunu cok onemsiyorlar, onay geldikten sonra kolay kolay geri cevirme imkanlarinin olmadigini dusunuyorum. Allah cumlemize sabir versin inanin heyecanli degilim sonucta gidip 5 sene kaldigim bir yer. Asil is bundan sonra basliyor..

iboruc
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen iboruc »

allah razi olsun hatice25, sende uzun zamandir yasiyorsun bu cileyi ama umarim seninde allahin izniyle tez zamanda olumlu sonuclanir insallah

Aslihan73
NT1
NT1

pasaportunu baska bırıde goturemmıyormu acaba ya bana buraya kargo edebılırsınız demıslerdı bız sıze karsı odemelı kargolarız demıslerdı ama bılmıyorum ben cok cok sevındım senın ve sevgılın adına :)
Allah yolunu acık, gelecegın parlak etsin :)

iboruc
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen iboruc »

su anda ankaradan yaziyorum size bu mesaji. Sihhiyede bir cay ocaginda oturuyorum 4-5 saat var daha randevu saatine. Gelismeleri bildirecegim insallah

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön