yesıl pasport

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
alles38
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: kayseri
Yabanci_Ulke: hollanda

Re: yesıl pasport

Mesaj gönderen alles38 »

trytosurvive yazdı:Sizinle ayni familyadan bir adama verdigim cevap ile seviye ölcüyorsunuz oda sizin gibi yalan yanlis bilgiler verip insanlari yaniltan cahildi, ona verdigim sekilde cevap vermemi tek engelleyen sey sizin cinsiyetiniz. Bakiniz vaktiniz cok anlasilan, Turkiye'de havalarda isiniyor gidin kendinizle mesgul olun, kendinizi gelistirin. Bilmediginiz konularda cevap yazmayin, insanlarin vaktini, umudunu calmayin, vebal almayin. Sizede yazik hanimefendi, bakin belki aldiginiz vebal yuzunden Allah sizden yuz cevirmistir ve muradinizi vermiyordur. Daha fazla cevap yazmayin yolunuza bakin...
arkadaslar ınanın bı soru sordum ve sonuc benı uzdu. neden bırbırınıze laf attınız.yanlıs dogru onemlı olan burda daha guzel bır sıtede bıze yakısan neyse ona gore davranalım.kımse kımsenın burda bır ustunluk kurup alıp verememe gıbı lux u yok.
yanlıslar olabılır dogrularda sorgulayarak bulunur. ama saygımızı kaybetmemek sartıyla.her ıkınıze de tesekkkur ederım.sagolun

mangoetj3
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: YOZGAT
Yabanci_Ulke: UTRECHT

Re: yesıl pasport

Mesaj gönderen mangoetj3 »

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön