Hollandada Yada Hollanda ile Ilgili Anilariniz

Hollandada Yasam nasildir. Nerede nasil davranmali? Hollandadaki gunluk yasamla ilgili ip uclari

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
mehmet_26
Beginner
Beginner

Re: Hollandada Yada Hollanda ile Ilgili Anilariniz

Mesaj gönderen mehmet_26 »

emrahtr
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Mugla/Ortaca
Yabanci_Ulke: Nederland/Dokkum
İletişim:

Mesaj gönderen emrahtr »

Alle goede dingen komen langzaam..

emrahtr
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Mugla/Ortaca
Yabanci_Ulke: Nederland/Dokkum
İletişim:

Mesaj gönderen emrahtr »

Alle goede dingen komen langzaam..

rottenboy
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen rottenboy »

bende tursıt olarak gıtmıstım 2006da.cok begendım rotterdam amsterdam den haag ı gezdım.en cok dıkkatımı ceken kopeklerın pıslıklerıydı hehe.yolun oratsında her yerde var.bıde duzen vesadelık cok hosuma gıttı.sehrın herseyı bır duzene oturtulus ve tıkır tıkır ıslıyor.tek begenmedıgım askam 5te dukkanların kapanması.ama bı yonde hak verıyorum onlara cunku ınsanadegerverıuyoalr.saat 5 te sen 8 saat calısmı oluyorsun dıyor vatandasına gıt evıne dınlene ve aılenle vakıt gecır demek ıstıyor bana gore.trdekı gıbı 12 saat calı ben kazanayım demıyoalr sadece.emrah kardes ne ısyapıyosun oırda sımdı 4 yıl olmus gıdelı alısabıldınmı bakım nası gecıyo hayat.bende 15 gun sonra sınavagırcem asıpse yazın aıle bırlesımı ıle gelcem oraya ıns..ha bıde unutmadan schıpole ınerken alcaldıgımızda o ruzgar enerjı santrallerı denızde tarlalarda ne guzel gozukuyordu bu geldı aklıma sımdı hehe

“Hollandada Yasam - Kanunlar” sayfasına dön