Hollandada Yada Hollanda ile Ilgili Anilariniz

Hollandada Yasam nasildir. Nerede nasil davranmali? Hollandadaki gunluk yasamla ilgili ip uclari

Moderat├Âr: sansli

Forum kurallar─▒
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
mehmet_26
Beginner
Beginner
Kay─▒t: 22 Mar 2008, 13:34

Re: Hollandada Yada Hollanda ile Ilgili Anilariniz

Mesaj g├Ânderen mehmet_26 »

emrahtr
Mezun-NL
Mezun-NL
Kay─▒t: 26 ┼×ub 2008, 23:18
Turkiye_Sehir: Mugla/Ortaca
Yabanci_Ulke: Nederland/Dokkum
─░leti┼čim:

Mesaj g├Ânderen emrahtr »

Alle goede dingen komen langzaam..

emrahtr
Mezun-NL
Mezun-NL
Kay─▒t: 26 ┼×ub 2008, 23:18
Turkiye_Sehir: Mugla/Ortaca
Yabanci_Ulke: Nederland/Dokkum
─░leti┼čim:

Mesaj g├Ânderen emrahtr »

Alle goede dingen komen langzaam..

rottenboy
Mezun-NL
Mezun-NL
Kay─▒t: 29 Kas 2007, 22:42
Turkiye_Sehir: trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj g├Ânderen rottenboy »

bende turs─▒t olarak g─▒tm─▒st─▒m 2006da.cok begend─▒m rotterdam amsterdam den haag ─▒ gezd─▒m.en cok d─▒kkat─▒m─▒ ceken kopekler─▒n p─▒sl─▒kler─▒yd─▒ hehe.yolun orats─▒nda her yerde var.b─▒de duzen vesadel─▒k cok hosuma g─▒tt─▒.sehr─▒n hersey─▒ b─▒r duzene oturtulus ve t─▒k─▒r t─▒k─▒r ─▒sl─▒yor.tek begenmed─▒g─▒m askam 5te dukkanlar─▒n kapanmas─▒.ama b─▒ yonde hak ver─▒yorum onlara cunku ─▒nsanadegerver─▒uyoalr.saat 5 te sen 8 saat cal─▒sm─▒ oluyorsun d─▒yor vatandas─▒na g─▒t ev─▒ne d─▒nlene ve a─▒lenle vak─▒t gec─▒r demek ─▒st─▒yor bana gore.trdek─▒ g─▒b─▒ 12 saat cal─▒ ben kazanay─▒m dem─▒yoalr sadece.emrah kardes ne ─▒syap─▒yosun o─▒rda s─▒md─▒ 4 y─▒l olmus g─▒del─▒ al─▒sab─▒ld─▒nm─▒ bak─▒m nas─▒ gec─▒yo hayat.bende 15 gun sonra s─▒navag─▒rcem as─▒pse yaz─▒n a─▒le b─▒rles─▒m─▒ ─▒le gelcem oraya ─▒ns..ha b─▒de unutmadan sch─▒pole ─▒nerken alcald─▒g─▒m─▒zda o ruzgar enerj─▒ santraller─▒ den─▒zde tarlalarda ne guzel gozukuyordu bu geld─▒ akl─▒ma s─▒md─▒ hehe

ÔÇťHollandada Yasam - KanunlarÔÇŁ sayfas─▒na d├Ân