hollandadaki es sigortasi

Hollandada Yasam nasildir. Nerede nasil davranmali? Hollandadaki gunluk yasamla ilgili ip uclari

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
ülkü
Beginner
Beginner

Re: hollandadaki es sigortasi

Mesaj gönderen ülkü »

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Re: hollandadaki es sigortasi

Mesaj gönderen sansli »

bende aynen senin durumundayim arkdsm orda esim ve ailesi var ama hersey gonlumuzce olsun,,,hollandada tek kalicagini dusunme cunku herseyden onnemlisi E$iN senin yaninda olucak,,,iyi anlastikdan esin sana yardimci olduktan sonra birbirinize yetersniz zaten ha ordayken aileni ozliceksin o ayri konu ama mumkun olduugnca gelir gider aileni gorursun internet baglatirsiniz evinize hergun ailenin sesini duyar yuzlerini gorursun bu da bi teselli olur,,,unutma YASAMAYI BILENE HERYER GUZEL!!!!

simdiden kimsesiz kalacagini cok kotu olcagini yanliz kalcagini dusunme artik evli bi bayan olucaksin komsularin olcak okuldan arkdslarin olcak cocugun olcak cocugunu okula goturdugunde cocugunun arkdslarinin anneleriyle arkds olcaksin yani yepyeni bi cevren onemliside senin cevren olaccak olaylara bide bu yonden bak ha ne dersin:?: :?: :?:
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

“Hollandada Yasam - Kanunlar” sayfasına dön