Hollandada Yasayan Eslerden birinde Hollanda pasaportu varsa

Hollandada Yasam nasildir. Nerede nasil davranmali? Hollandadaki gunluk yasamla ilgili ip uclari

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
arar_55
Gonullu
Gonullu

Hollandada Yasayan Eslerden birinde Hollanda pasaportu varsa

Mesaj gönderen arar_55 »

Eslerden birinde Hollanda pasaportu varsa,ki normal polis oturumlu kisi
15 yildan fazla hollandada reguler onbepaaldetijd kimligine sahipse!
o kisiler bulunduklari belediyeden hollanda pasaortunu Almaya
Hak kazanmistir!!!
Turkiyeden formule A yani Uluslar arasi Dogum kayit ornegi Getirmesi gerekmekdedir!!
Bilginize arz olunur!!!
Ayrica Hollandada yukaridaki uygulama acisindan,haklarinizdir! 15 yildan fazla oturanlar NT2 /A2 siz Hollanda pasaportuna Bulunduklari Belediyeden Basvuru yapabilirler..Bunu Sizlere Sir veriyorum Deneyiniz?
Ok Alabilirsiniz Denildiginde Aninda Muracat ediniz!!Imtihan Gerekmez bilginize bu Haklara sahip siniz henuz!!! :lol: :lol: :lol:
Bilginiz olsun Diye Ekledim ok....
Oturum kartlariniz uzatilmis olsun ,ki hollanda pasaportunu alinca teslim edeceksinizdir!!!
Turkiyeden formule A ile basvuru yapiniz!!!!

DEgerli insanlar bazi belediyelerde, insanlarimiza yardima kostugumdan dolayi(aciklama sir)
nt2 A2 sertifikasini hak kazanmis kisilere,belediyelerde hollanda pasaportunu almak icin muracaat edmek isdiyorum.isde sertifikam dendiginde
su ileti verilmekde zaten hakkiniz var almaniz gerekmezdi.. bu yuzden denemenizde faydaniz var!
su kadar yildan fazla hollandada kalip calisiyorum hakkim var.isde formule A(uluslar arasi Dogum Kayit Ornegim)bas vuru yapabilirsiniz ,kolay Gelsin..ok,,Ferdi Aciklamalarimdir!

bu ileti yazi yerinde klavye yazilari kopyelenmekde her hangi bir yere karsi tarafda(pc uzerinde)gormekdeyim ayrica,,
klavye yazilarimda yazilarin harfleri yer degistirmekdedir!sizlerdede oyle bir izlenim varmi ,bilgi verirseniz memnun olurum ..

ESlerden birinde hollanda pasaportu varsa, oncelik verilmesi acisindan sorunsuz ok, mi?
Diger esinde kolayca Hollanda pasaportu alabilmesi icin uygun gordum ekledim ,neden mi zorluklar ind de mvv uzatlamalarindaki sikintilari goz onunde tutunuz????unutulan mvv uzatilmasi durumunda yud disi edilme tekrar Aile birlesimi puresudurunu baslata sikintilari!!!
kucuk cocuklarinizin serbest gelecekde gezinti ve egitim serbesligi onemlidir!!

ESlerden birinde ,yanliz yasami secmelerinde(bosanma durumlarinda)kendi ayaklari uzerinde
yasama isdedigi mutlukluk ulkesinde devam edebilme hakki!!
Hakkinizi neden ?kullanmak isdemezsiniz ki!! Sizler bu Doganin icersinde yasamayi sectiniz ve bu ulkelere geldiniz Diger Degisle geldik!Bizler zaten Mutlu bir yasama Alismaliyiz!!!
dunya ulkelerindeki haklara bizlerinde uymasi gerekir!
eski devir degisti,ata binmek,bisikletle araclarla tanismak sofer olmak, bunlar gelismelerden biri ucakla izine gitmek nasil gerekliyse, bu kimlikde bizlere lazim.. uzun sure bu ulkede kalmak isdiyenler icin......mazaAlah bir olay olsa her hangi bir ulkede ,hollanda hukumeti pasaportunu tasiyan kisiyi korumakla sorumludur!hollanda pasaportunun sag en son kapak yapragini okumanizda gorebilirsiniz!! hava limanlarinda elinizdeki pasaportu scan edip (gecis karti )elinizde yolunuza (yolculuk) hakkinizla gulerek ucaga binmek valizlerinizle!
Izlemeye devam ediniz!!! nt2 A2 sertifikasi olanlarinda basvurmalariniz salik veririm..
zwollo bolgesi kolay bu imtihanlarda bilginize!!

http://www.google.com/search?q=onpebaal ... lz=1I7GGLR
En son arar_55 tarafından 17 Şub 2008, 19:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 7 kere düzenlendi.

fyesil
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: hollanda

Re: Hollandada Yasayan Eslerden birinde Hollanda pasaportu varsa

Mesaj gönderen fyesil »

mstosman
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: kirsehir
Yabanci_Ulke: Hollanda-Apeldoorn

Mesaj gönderen mstosman »

reguler onbepaldetijd kimligi ne demek?
İyilik yap denize at , balık bilmezse Halik bilir...

kretek_roken
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen kretek_roken »

regular onbepaaldetijd yani suresiz oturum hakki.

arar_55
Gonullu
Gonullu

Mesaj gönderen arar_55 »

fyesil
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen fyesil »

anlayamadım arar abi. tane tane acıklayabilirmisin?
benim esim aslen hollandalı dogma büyüme hollandalı ane ve babanın cocugu. benimle ilgili biseymi süresiz oturum kartı anlamadım da.

mstosman
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: kirsehir
Yabanci_Ulke: Hollanda-Apeldoorn

Mesaj gönderen mstosman »

arar_55 arkadasim bu yararli bilgiler icin ayrica tesekkur ederim.
İyilik yap denize at , balık bilmezse Halik bilir...

arar_55
Gonullu
Gonullu

Mesaj gönderen arar_55 »

fyesil yazdı:anlayamadım arar abi. tane tane acıklayabilirmisin?
benim esim aslen hollandalı dogma büyüme hollandalı ane ve babanın cocugu. benimle ilgili biseymi süresiz oturum kartı anlamadım da.
Bizler, gelecek nesil icin ,birseyler ,birakabildiksek ne mutlu,
Aklima takilanlari kolayliklarla,Engerlerle , karsilasmak uzre Sizler icin Degerlendiriyorum..
bu degerlendirmelerim sosyal hizmet notlarim ok..

“Hollandada Yasam - Kanunlar” sayfasına dön