IND ve göçmenlik sorunu için yardım lütfen...

Hollandada Yasam nasildir. Nerede nasil davranmali? Hollandadaki gunluk yasamla ilgili ip uclari

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
tess
Beginner
Beginner

IND ve göçmenlik sorunu için yardım lütfen...

Mesaj gönderen tess »

arar_55
Gonullu
Gonullu

Re: IND ve göçmenlik sorunu için yardım lütfen...

Mesaj gönderen arar_55 »

Avukat her hangi bir savunma yapamaz,lakin sIZ KENDINIZ ITIRAZ EDEBILIRSINIZ(BELEDIYE Yerlesim kAYIT)SURETI gba uittreksel Ev kirasi kontrati,SAglik Sigortasi Primi vede vergi odediginiz yillik (en az 5 yilik)gelir jaaropgave..(GAK UWV)Registratie bericht(Okul Idaresinden Aliniz!
Itiraz Dilekcei Yollayiniz!!
Her Hangi Ulkeyede Yaday Goc Etme sansiniz vardir Diger Ulkeleride Deneyiniz!!

tess
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen tess »

Geluk
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: yozgat-kayseri-tekirdag-trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda-breda

Mesaj gönderen Geluk »

selam arkadasim

avukat araciligiyla bi ust mahkeme basvurulmasi gerekiyor, zaten size gelen mektuptada bu yazar, karara itiraz edebilirsiniz diye..!

anlatmis oldugunuz belgeler ve bilgiyle avukata gidip, dilekce yazarsaniz avukat bi ust mahkemeye itiraz dilekcesini gonderip IND yin vermis oldugu karara itiraz etmis olur ve mahkemede sizi hakli bulursa IND yin kararini degistirir..!

kolay gele

“Hollandada Yasam - Kanunlar” sayfasına dön