KazanDim!! darisi sinava girecek arkadaslara

Uyum Sinav tecrubeleriniz. Uyum sinavindan sonra; kazanmissaniz yada kaybetmisseniz neler yapmalisiniz...

Moderatör: sansli

no1usher
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: hatay
Yabanci_Ulke: kuwait

KazanDim!! darisi sinava girecek arkadaslara

Mesaj gönderen no1usher »

herkezin iyi niyetli yaklasimi ve yardimlari icin ve butun site yonetimine tesekkur ediyorum.

Ben kuveyt te girdim sinava uzun suredir paylasimlarinizi takip ediyordum ama meslegimden dolayi fazla oturup ders calisma firsatim olmadi ben kuaforum sabah 10 gece 1 calisiyorum .

Benim sinav randevusu almam cok basit oldu cunku benden baska kimse girmiyo hatta ilk girende benmisim :):):) konsoloslugu aradim ne zaman istegigimi sordu bayan bende 2 3 gun sonra dedim. bugune almistim tarihimi. Ve sonucumuda bugun aldim saat 1 de baya hizli ilerledi. ilk bolum 100 ikinci bolum 32

sabah 7 bucukta kalktim hazirlandim 8 bucukta evden ciktim 15 dakkada konsolosluktaydi

bi 15 dakka beklettiler sonra iceri girdim. telefonda konustugum bayan ilgilendi benimle

odaya girdik kadinda ne yapacagini bilmiyo :):) neyse parmak izi almam gerekli dedi basladi parmak izi almaya tam yarim saat parmak iziyle ugrastik makinesi okumuyor parmaklarimi :):):) sonra web cam la fotografimi cekti. baya bi rahattim ben hatta burda okudugum tecrubelerden kadina ne yapmasi gerektigini bile arada soyluyorum aramizda cam falan yoktu kabinde yoktu oyle karsilikli masada oturduk. neyse telefonla sinav i baslatmak icin aradi butun kartlar onumdeydi birinci bolum hakkindaki kagit ikinci bolumu anlatan kagit burda bazi arkadaslarda ger aliyorlarmis ben sansliyim hersey onumdeydi 3 tane kitap degistirdik ses duzenini oturtana kadar

sinav basladi 1 bolum herkezin anlattigi gibi gecti ben programi cep telefonuma indirmistim yane baya isime yaramis fuLL emindim kendimden ilk bolumun 100 olacagina korkulmasi gereken bisey yok bence gayet netti bende ses.

ikinci bolum de burda anlatilanlar aklima geldi o an heycan basti acaba ses iyimi gelcek falan diye ama kullandigim kullaklik harikaydi yane disardan kesinlikle ses gelmiyo super bi kulaklikti hic bastirip sesi algilamama gerek kalmadi.

2 bolum basladi nezengenler walla yalan olmasin sadece hou hat het i anladim gerisi salladim :) yakaladigim kelimeleri soylemeye calistim. ama dediginiz gibi susmadim

soru cevaplarda cogunlukta OF lular gedi sansima gene salladim birini :)

tekrarlarda bildigim sadece 1 tane cikti gerisi gene on niet koyarak tekrarladim.

hikayede fazla konusmadm guzel bi hikayeydi cok begendim dedim kendimi tanittim

ikinci hikayede onumdeki kagitlardan hollandaca yazilari okumaya basladim

yane arkadaslar cook derd etmeye gerek yok fotograflari ezberleyin gerisi az bisey calismakla ve capa gostermekle gecilir ben sadece 1 gun calistim adam akilli
girecek olan butun arkadasla allah zihin acikligi versin ve sevdiginize kavustursun.

tekrar herkeze tesekkurler...
24 kasim 2010 Sinavi Kazandim
7 nisan 2011 IND ye evraklari yolladik
20 nisan 2011 Isleme alindi

Kullanıcı avatarı
ortakoy
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Türkiye_Aksaray
Yabanci_Ulke: Hollanda
İletişim:

Re: KazanDim!! darisi sinava girecek arkadaslara

Mesaj gönderen ortakoy »

nederlands
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: istanbul karaman
Yabanci_Ulke: hollanda

Re: KazanDim!! darisi sinava girecek arkadaslara

Mesaj gönderen nederlands »

Gozun aydin :D Allah yolunu diger asamalarda da acik ettsin insallah!

“Sinav Sonrasi ve Tecrubeleriniz” sayfasına dön