hangı dıl okulu__???

NT2 sinavi ve Inburgeringsexamen icin Testler alistirmalar, Soru ornekleri ve Dil okullari ve Arkadaslarin Tecrubeleri

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
rottenboy
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda

hangı dıl okulu__???

Mesaj gönderen rottenboy »

mrhaba arkadaslar bıldıgınız gıbı beztıgımız hafta beledyedekı ıslemleır bıtırıdm.tecrubemı detaylı yazmıstım..sımdı oturumu beklıyorum bu arada dıl okulu ıcın arastırma yaptım ve sıteyı baya bı arastırdım..

ancak cogu bılgıler 2008 2009 dan kalma bazıkısımları guncel degıl aklıma takılan 1 2 seyı sormak ıstyorum..tecrubelı arakdaslar umarım fıkır verır

roterdamda hangı dıl okulu daha ıyı agırdan ıslemeyen duzenlı olan dıl okulu hangısı??

ben trden unıversıte mezunuyum ..lıseyıde super lıse okudum...ben beledıye okuluna degıld eunıversıtelerın hazırlık kursuna gıtsem nasıl olur ? unıversıte hazırlık kursunun dezavantajı var mıdır nedır?(benım bıldıgım sadece su eger ıste cslısırsak bu unıverıste hazırlık kurs saatlerı cakısabılır.hafta ıcı ve bayagı uzun ve yogun bı programı varıs ..bu yuzden ısle denk gelebılırmıs ..ne kadar dogru bılmıyorum..)beledıye dıl okulu gıbı bu unıverıstelerın hazırlık kurs ucretını karsılar mı ,oder mı?

tesekkurler

Kullanıcı avatarı
xmultecix
NT3
NT3
Turkiye_Sehir: Turkiye
Yabanci_Ulke: Hollanda

Re: hangı dıl okulu__???

Mesaj gönderen xmultecix »

merhaba arkadasim, anladigim kadariyla sen daha henuz belediyede Klantmanager Inburgering
gorevlisiyle daha henuz gorusmedin. Oturum kartin geldikten sonra belediye de Klantmanager
Inburgering ile randevu alip gorusuyorsun bu gorusmede neler yapabilecegini iste hollanda da ne yapmak
istedigini konusuyorsunuz size ona gore bir kursa yonlendiriyorlar.

rottenboy
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda

Re: hangı dıl okulu__???

Mesaj gönderen rottenboy »

evet sagol kardesım..boyle oldugunu bılıyorum..oraya gıtmeden bı kararverem lazım hangı dıl okuluna gıtmek daha ıyı ?tecrubenızden faydalanmak ısterım

“NT 2 & Inburgeringsexamen Sinavlari ve Dil Okullari..!” sayfasına dön