Code 3 Cd si olan varmi?

NT2 sinavi ve Inburgeringsexamen icin Testler alistirmalar, Soru ornekleri ve Dil okullari ve Arkadaslarin Tecrubeleri

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
nederlands
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: istanbul karaman
Yabanci_Ulke: hollanda

Re: Code 3 Cd si olan varmi?

Mesaj gönderen nederlands »

arkadas ilkonce birinci kisim icin olan 2run34 arkadasin gonderdigi code 3 linkine tikla, rapide share sayfasi aciliyor oradan eger uye olmak istemezsen yavas yukleme sag asagida kismina bas 1. kisim yuklenmeye baslar, uye olmazsan ikinci linki yuklemek icin 40 dakika beklemek gerekiyor,, eger uye olursan soldaki kisma tiklayarak hizli sekilde yuklersin 3 kisimida,,, ben 3 kisimida yavas sekilde yukledim ama daha birlestirmedim.

nederlands
Mezun-NL
Mezun-NL

Code 3 cd sini hjsplitte iso dosyasi sekline donusturdum,ama daemon tools programinda calistiramiyor, Arkadaslar bilen birinin yardimi dokunabilirmi?

Kullanıcı avatarı
2run34
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: tokat
Yabanci_Ulke: Alkmaardayım :-)

Mesaj gönderen 2run34 »

nederlands yazdı:Code 3 cd sini hjsplitte iso dosyasi sekline donusturdum,ama daemon tools programinda calistiramiyor, Arkadaslar bilen birinin yardimi dokunabilirmi?

daemon tools yerine Ultra iso ile dene ben su an kullaniyorum.
03 Kasım 2009 Hollanda dayım.
10 06 2010 Inburgering examen Geslaagd
17 06 2010 Rijbewijs ophalen
03 09 2010 5 yillik oturum.
30 09 2010 B2 tot C1 Cursus
10- 11 -10 Uniye basladim ( Hukuk fakultesi )
.

nederlands
Mezun-NL
Mezun-NL

olmadi gitti valla ,,iki gundur aklim basim yok iso yok daemon derken dolanip durdu,,, hepsini sildim kafam beynim rahat etti ,, code 3 yukleyipte calistirmak benim icin simdilik hayal oldu;))

alikartal
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen alikartal »

selam arkadaslar code 1,2,3 indirdim ama code 3 te problem var dosyalari birlestirdigim halde gene hata veriyor ,,,tekrar hatasiz sekilde dosyalari indirirseniz sevibnirim ...tesekkurler saygilarla siteye ve uyelerine..

“NT 2 & Inburgeringsexamen Sinavlari ve Dil Okullari..!” sayfasına dön