selamlar

Eger Belcikaya gelecekseniz. Kendinizi burada tanitabilir. Durumunuz hakkinda bilgi verebilirsiniz.

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Türkiye
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Türkiye
Yabanci_Ulke: Belçika

Re: selamlar

Mesaj gönderen Türkiye »

hallowen arkadasım bence sen koyunu ıyıce arastır bakalım sonra yorum yapp..asker kacagı farklıı sey yoklama kacagı farklı seydır..once onu ayırt et..asker kacagı demek askere muracat ettıkten sonra gelısen bırsey yoklama kacagı farklı bısey..suc kovusturması olmayan kısının alanda cevrılmesı soz konusu degıldır kaldıkı gbt kontrolunde bıle cıkmıyor bıldıgım kadarı ile 12 eylul referandumundan berıı alanlarda..ıstersen bı arastır sonra resımemı bakarsın yoksa pasaportamı bakarsın orası senı baglar benı degıl :)) Pasaporta askerlıgını yapıp yapmadıgına daır baktıklarını falan dusunuyorsan bence yanılıyorsun cunkı yurtdısında pasaportuna askerlıgın ıcın deıl kımlık bılgılerın ve kısının dogrulugunu tespıt amacı ıle bakıyorlar :)

Kullanıcı avatarı
halloween
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: bremen-İstanbul
Yabanci_Ulke: maasmechelen.be

Mesaj gönderen halloween »

18 Agu 2011 iks evrak teslimi
9 Eyl 2011 Dofide İsLemde
23 Eyl 2011 Accord
9 Ekm 2011 yolculuk zamanı

Jess
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: belgium

Mesaj gönderen Jess »

Türkiye
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen Türkiye »

Arkadaslar bende 100% emın oldugum ıcın degıl ama kısı icin mahkeme kararı yoksa olmuyor artık ondan bahsedıyorum..vergı kacagı vergı borcu ve suc ıslemıs olman gerekıyor..ama askerlık suc sayılsada mahkeme kararı olması gerekıyor onca ınsan ıcınde mahkeme acamayacaklarına gore :) kaldıkı jess gecmıs zaten baksana ıste..gbt kontrolu yapıyorlar tabıkıde alanlarda ama gbt kontrolunde askerlık olayı cıkmıyor ondan bahsedıyorum ben sadece..ama umarım sız haklısınızdır o zaman ne dıyeyım arkadaslar

Jess
Beginner
Beginner
Yabanci_Ulke: belgium

Mesaj gönderen Jess »

yaaa benım dosya numaram cıkmıyo dofide siz gbt diyosunuz yaaa :D 1 ay oldu arkadaslar sorun buyuk bana odaklanın :D

Türkiye
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen Türkiye »

Acele Etme İsin Olurrr..Cok Sıkıntı Yasarsan İks yi ara bilgi al sana bilgi verirlerr ıstedıgın gıbıı..ha deyınce olacak bısey degıl..normal turıstık vızelerı bıle 2 haftada verıyorlar..ki senın aıle bırlesımı olayının ıncelenmesı karar verılmesı daha uzun sureccektır bu normaldırr

ozannnnn
Beginner
Beginner
Yabanci_Ulke: belçika

Mesaj gönderen ozannnnn »

ozannnnn
Beginner
Beginner
Yabanci_Ulke: belçika

Mesaj gönderen ozannnnn »

Kullanıcı avatarı
sagopa
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: belçika.antwerpeen (ANVERS)

Mesaj gönderen sagopa »

ozan dosya numaranı ıksden alacaksın.sonra dofının internet sitesine girceksin.o doya numarasıyla durumunu kontrol edeceksın.obur durumu gelınce elcılıkten yanı korkma elcılık genelde 2. evlılık yapanlar sıkıntı yapıyor.benden hiç bir sey ıstemımıslerdı.
hallowenın dedıgıne gelınce o ve ben bu durumları ıyıce ogrendık dedıgı gıbı son 3 aylık durumuda oenmlı benım esımde yardım alıo aylardır beklıorum.ama senın esın yardım almasa bı maas gosterse ve nasıl olsa oranın vatandası evi var tas catlasın 1 aydan ordasın örnek:hallowen ....
askerlık sorununa gelınce hallowen onun anlatmaya calıstıgı baska bırsey.. bılmıyorum bılıormusunuz artık eve teblıgat gelmıo bakaya oldugunu yoklama kacagı oldugunu kendın arastırıosun bire bir tecrubesı benım mahkemeye cıktım ama 2013e tecıl yaptırdım sorun haloldu.durum senın bıldıgın gıbı mesela subat4 te askersın subat 3de vızen cıksın oraya gıdebılırsın....

gsarac
NT2
NT2
Turkiye_Sehir: ankara
Yabanci_Ulke: belcıka-antwerpen

Mesaj gönderen gsarac »

“Belcikaya Gelenler ( Sohbet )” sayfasına dön