BELCIKA OTURUM

Eger Belcikaya gelecekseniz. Kendinizi burada tanitabilir. Durumunuz hakkinda bilgi verebilirsiniz.

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
volcan
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: izmir
Yabanci_Ulke: Belçika

BELCIKA OTURUM

Mesaj gönderen volcan »

arkadaslkar bilgisi olan varsa yazabilir mi bi sorum olucakti oturum aldiktan sonra hangi sebepler oturumu geri almalarini sagliyor.yani 5 yillik oturum aldiktan sonra belcika hukumetinin oturumu geri alma durumu olabiliyor mu?

ufuuk
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: tokat
Yabanci_Ulke: Belçika/Sint-Niklaas(Antwerpen)

Re: BELCIKA OTURUM

Mesaj gönderen ufuuk »

normalde verdikleri (f)cart yani bes yillik sandigin oturum aslinda bir yilliktir vatandaslik hakkini kazanana kadar otomatik olarak uzatiliyor o kartin uzerindeki bes yillik sure ise kartin gecerlilik suresi bes yil sonra yenilenecektir evli oldugun kisi ile aranizda 2 yil icerisinde bosanma olmazsa bir sorun olmaz belcikada suc islesen dahi senin oturum hakkina esinden baska kimse zarar veremez

kuzey2329
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: Türkiye-Gaziantep
Yabanci_Ulke: BELçika- mons

Mesaj gönderen kuzey2329 »

volakn mrb kardes yaa senı onlıne gordum yardımına ıhtıycam var..ınan soru soarabılcek kımseyyok nasıl ıletısım kurabnılrımsenınle...burdan yada baska yerdennn..lutfen yarduım et

nevilen
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: TURKIYE - Manisa
Yabanci_Ulke: BELCIKA - Antwerpen

Mesaj gönderen nevilen »

kuzey2329 yazdı:volakn mrb kardes yaa senı onlıne gordum yardımına ıhtıycam var..ınan soru soarabılcek kımseyyok nasıl ıletısım kurabnılrımsenınle...burdan yada baska yerdennn..lutfen yarduım et
nevilen@hotmail.com

Buraya yazabilirsin ,acil bir durum olursa yazrdimci olmaya calisirim. Diger konulari Forum uzerinden yazarsan arkadaslarla daha fazla ilgilenebiliriz.

Senin sorunlarini az cok biliyorum.Ben ve forumdaki diger arkadaslar , yardimci olabilmek icin hicbir zahmetten kacinmayiz.

Selam , Tayfun .

kuzey2329
NT1
NT1

kuzey2329
NT1
NT1

TAYFUN COK SAOL TESEKKUR EDERIM KARdesım ....sıkıntılarımız elımden geldgınce yazdım saolsun tum arkadaslarda yardımcı oldular bıldıklerı kadarıyla.....

kuzey2329
NT1
NT1

mstosman
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: kirsehir
Yabanci_Ulke: Hollanda-Apeldoorn

Mesaj gönderen mstosman »

arkadaslar artik burda gecici is bulmak bile zor.yani anlayacaginiz belcikalilar bile issiz.o yuzden sizlere tavsiyem eger esinizin isi varsa evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz.yoksa evli olsaniz da is olmadiktan sonra gelme sansiniz yok.kuzey2329 arkadasin sorusuna biraz aciklik getirebilirim.turist olarak buraya gelmek istiyorsa istek yapacak kisinin maasi cok onemli.eger maasi yuksekse gelme sansi yuksek ve ayrica istek yapilacak kiside ogrenci gozukurse gelme sansi yuzde 99 diyebilirim.ogrenci olarakta acikogretime kayit yaptirarak ogrenci gozukebilir...kisacasi Avrupa artik kendine derman bulamiyor,kendi insanlari issiz.burda kontratli isiniz olmasi icin tanidik is sahibi birileri olmasi lazim en azindan kagit uzerinde gostermek icin...umarim hayalleriniz gerceklesir...hollanda dan selamlar

kuzey2329
NT1
NT1

SLM MSTOSMAN ...COK saol canım kardesım vrdgın bılgıler ıcın..ınan altust olduk valla bazen nerden evlendık bu yabancı ulkeden dedıgım oluyor..ben bukadar yarı kalacagımızı bılsem ınan bunu ypmazdım...ama saglık olsun bu kdar sabır ettık herhalde bır sonuca varcaz..tekrar saol kardesım gazıantepten sevgıler saygılar.

“Belcikaya Gelenler ( Sohbet )” sayfasına dön