Inburgeringsexamen sonucum

Hollandadaki Uyum Sinavi Nedir,Alistirma Sorulari, Sinava Giren Arkadaslarimizin Tecrubeleri.!

Moderatör: sansli

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Re: Inburgeringsexamen sonucum

Mesaj gönderen sansli »

hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

Kullanıcı avatarı
ortakoy
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Türkiye_Aksaray
Yabanci_Ulke: Hollanda
İletişim:

Mesaj gönderen ortakoy »

gözün aydın kardesım darısı insallah bızlere olsun senın adına sevındım insallah hersey böyle güzel olur senın için allaha emanet ol

kayserili
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Kayseri

Mesaj gönderen kayserili »

pasakurt yazdı:tebrikler arkadasim bende bu sali ilk kez okula gidicem sanirim dort tane basamak var okulda ben en sonuncusundan baslicam ve bir tane sinavdanda muhafim ilk once bir sinav yapip hangi seviyede oldugumu ogrenip ona gore bir sinifa yerlesitirecekler sonrasi malum.hepimizin hakkinda hayirlisi olsun

Cok tesekkur ederim arkadasim,umarim hersey gonlunce olur..saygilar...
15.08.08 Vize
06.10.08 Hollandaya geldim
06.02.09 Okula basladim
05.03.09 Ehliyetimi aldim
11.08.09 5 Yillik oturumu aldim
06.03.10 A2 sinavlarini kazandim(26 Ocak 2010-23 Subat 2010)

kayserili
Mezun-NL
Mezun-NL

aay aay ne guzel arkdsm tebrik ederim inanki cok sevindim,,,gozunaydin senin icin artik zorunluluk bitti yakinda onunla ilgili bi mektupda alirsin,,,sizin icin zorunluluk kanunu gecerliligini yitirmistir tebrikler die...biraz tecrubelerinden ve aklinda kalan sorulardan bahsedersen yeni taze bilgiler edinmis oluruz ve yeni girecek arkdslarimiza cok buyuk faydasi olur,,,tekrar tekrar tebrik ederim gozunaydin arkdsm,,,[/quote]

ALLAH razi olsun sansli,iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim.Sukurler olsun bu stresden kurtuldum.Sinav tecrubeme gelince sinavdan sonra yazacaktim inanmayacaksiniz sanki hafizam sifirlandi hic birsey kalmadi aklimda hatta kendi kendimede kizdim sen cok faydalandin bu siteden ama kendin bir katki saglayamadin diye.Sunu soylemek isterim bu sinavlara girecek arkadaslarima, bence fazla stres yapmasinlar ALLAHIN izniyle birazda gayret gosterirlerse emekleri bosa gitmez insaALLAH..Saygilarimla...
15.08.08 Vize
06.02.09 Okula basladim

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

kayserili yazdı:aay aay ne guzel arkdsm tebrik ederim inanki cok sevindim,,,gozunaydin senin icin artik zorunluluk bitti yakinda onunla ilgili bi mektupda alirsin,,,sizin icin zorunluluk kanunu gecerliligini yitirmistir tebrikler die...biraz tecrubelerinden ve aklinda kalan sorulardan bahsedersen yeni taze bilgiler edinmis oluruz ve yeni girecek arkdslarimiza cok buyuk faydasi olur,,,tekrar tekrar tebrik ederim gozunaydin arkdsm,,,

ALLAH razi olsun sansli,iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim.Sukurler olsun bu stresden kurtuldum.Sinav tecrubeme gelince sinavdan sonra yazacaktim inanmayacaksiniz sanki hafizam sifirlandi hic birsey kalmadi aklimda hatta kendi kendimede kizdim sen cok faydalandin bu siteden ama kendin bir katki saglayamadin diye.Sunu soylemek isterim bu sinavlara girecek arkadaslarima, bence fazla stres yapmasinlar ALLAHIN izniyle birazda gayret gosterirlerse emekleri bosa gitmez insaALLAH..Saygilarimla...[/quote]

rica ederim arkdsm kazanilan her inburgeringsexamena cok seviniyorum demekki yapilabilinicek bisey diger arkdslarimiz icinde cesaretlenmesine vesile oluyo eminimki...tahmin edebiliyorum sinavdan ciktigimda bende sanki dedigin gibi hic bisey hatirlayamadim sanki hafizam silindi sinavla ilgili hic bisey hatirlayamiyodum ama gozumu kapatip kendimi sinavda gibi dusune dusune biseyler hatirlayip sitede paylasmistim ozaman,,,sende hatirlarsan paylasirsin,,,dedigin gibi stres yapilcak korkulcak bi sinavlar degiller...ins ins ins herkes kolaylikla kazanir bu sinavlari :geek: :geek: :geek:
hollandadayim(2008-5)

kayserili
Mezun-NL
Mezun-NL

sengul79 yazdı:Gefeliciteerd
:ugeek: :ugeek: :ugeek:

rabim bizlerede nasip etsin insaallah biran once alip kurtulalim stresden insaallah
biraz bilgi verirmisin portfolio hakkinda?
ne gibi sorular cikti?
sen kac bewijs toplamistin?
Cok tesekkur ederim arkadasim darisi sizlere olsun insaALLAH.Ben 15 bewijs 3 assesment yapmistim az kalsin unutuyordum, benim bolum werk hebben.Sinavda 1.Kisim burgerschap la ilgili olan bolumde dogum ve tasinmayla ilgili gorevler cikti, hem konusma hem yazma2.Kisim werk zoeken ben is basvurusu yapiyorum onunla ilgili konusma ve form doldurma vardi3.Kisim bana gore bu bolum biraz zordu, ben elektronik esya satan bir magazada satis elemaniymisim,biz fotokopi makinasi satmisiz ama arizali cikmis, musteri memnun degilmis musteriyle konusma yaptik, musteride examinator bu arada,musteri bana mail yazdi ben ona cvp yazdim,en sonunda da makinayi degistik:)ama boyle yazarken kolayda sinav esnasinda,beni bayagi bir zorladi ama bu gozunuzu sakin korkutmasin yaparsiniz RABBIMIN izniyle..Saygilarimla.
15.08.08 Vize
06.02.09 Okula basladim

kayserili
Mezun-NL
Mezun-NL

15.08.08 Vize
06.02.09 Okula basladim

kayserili
Mezun-NL
Mezun-NL

ortakoy yazdı:gözün aydın kardesım darısı insallah bızlere olsun senın adına sevındım insallah hersey böyle güzel olur senın için allaha emanet ol

Gun gelecek siz de yazacaksiniz insaALLAH buraya inburgerings sinavlarini aldim diye,ben inanin sinavi aldim kurtuldum diye sizleri unutmuyorum,dua ediyorum RABBIME sizlerde bu stresden biran once kurtulasiniz diye..selam ve muhabbetle...
15.08.08 Vize
06.02.09 Okula basladim

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

kayserili yazdı:
sengul79 yazdı:Gefeliciteerd
:ugeek: :ugeek: :ugeek:

rabim bizlerede nasip etsin insaallah biran once alip kurtulalim stresden insaallah
biraz bilgi verirmisin portfolio hakkinda?
ne gibi sorular cikti?
sen kac bewijs toplamistin?
Cok tesekkur ederim arkadasim darisi sizlere olsun insaALLAH.Ben 15 bewijs 3 assesment yapmistim az kalsin unutuyordum, benim bolum werk hebben.Sinavda 1.Kisim burgerschap la ilgili olan bolumde dogum ve tasinmayla ilgili gorevler cikti, hem konusma hem yazma2.Kisim werk zoeken ben is basvurusu yapiyorum onunla ilgili konusma ve form doldurma vardi3.Kisim bana gore bu bolum biraz zordu, ben elektronik esya satan bir magazada satis elemaniymisim,biz fotokopi makinasi satmisiz ama arizali cikmis, musteri memnun degilmis musteriyle konusma yaptik, musteride examinator bu arada,musteri bana mail yazdi ben ona cvp yazdim,en sonunda da makinayi degistik:)ama boyle yazarken kolayda sinav esnasinda,beni bayagi bir zorladi ama bu gozunuzu sakin korkutmasin yaparsiniz RABBIMIN izniyle..Saygilarimla.
arkdsm bu senin dedigin makine bozukmus musteri sana mail yazmis sen ona cvp yazmissin fln varya onu bizim hoca kac kere yaptirmisti bize yaa sinir oluyodum arada bi tekrar tekrar yaptiriyodu :lol: unutmayalim die,,,sinif icinde beyin cimnastigi yaptirip fikir onermemizi istiyodu eger boyle bi sikayet olursa satis eleman olarak ne yaparsiniz diye...
hollandadayim(2008-5)

“Inburgeringsexamen” sayfasına dön