Inburgeringsexamen sonucum

Hollandadaki Uyum Sinavi Nedir,Alistirma Sorulari, Sinava Giren Arkadaslarimizin Tecrubeleri.!

Moderatör: sansli

kayserili
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Kayseri
Yabanci_Ulke: Hollanda

Inburgeringsexamen sonucum

Mesaj gönderen kayserili »

Merhaba arkadaslar;Dun almis oldugum mektup'da inburgerings sinavlarinin hepsini kazandigim yaziyor, sizlerinde bildigi gibi sinav dort asamadan olusuyordu,26-01-2010 tarihinde praktijkexamen niveau a2 profiel werk sinavini yapmistim, bu sinavin sonucunu 28-01-2010 tarihinde ogrendim kazanmistim,diger uc sinavida(1.Elektronisch praktijkexamen niveau a2 profiel werk-2.Kennis nederlandse samenleving-3.Toets gesproken nederlands) 23-02-2010 tarihinde yapmistim, bunlarin sonucunuda dun aldim cok sukur kazandim.Diplomayi'da 23-03-2010 tarihinde alacagim kismet olursa.Rabbimden dilerimki bu isle ugrasan herkes, diplomasini en kisa zamanda alir ve bu stresden biran once kurtulur insaALLAH..Selam ve muhabbetle..Kayserili Mustafa...
15.08.08 Vize
06.10.08 Hollandaya geldim
06.02.09 Okula basladim
05.03.09 Ehliyetimi aldim
11.08.09 5 Yillik oturumu aldim
06.03.10 A2 sinavlarini kazandim(26 Ocak 2010-23 Subat 2010)

hatice25
NT3
NT3
Turkiye_Sehir: Erzurum
Yabanci_Ulke: Rotterdam
İletişim:

Re: Inburgeringsexamen sonucum

Mesaj gönderen hatice25 »

pasakurt
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: hollanda den haag

Mesaj gönderen pasakurt »

tebrikler arkadasim bende bu sali ilk kez okula gidicem sanirim dort tane basamak var okulda ben en sonuncusundan baslicam ve bir tane sinavdanda muhafim ilk once bir sinav yapip hangi seviyede oldugumu ogrenip ona gore bir sinifa yerlesitirecekler sonrasi malum.hepimizin hakkinda hayirlisi olsun

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

kayserili yazdı:Merhaba arkadaslar;Dun almis oldugum mektup'da inburgerings sinavlarinin hepsini kazandigim yaziyor, sizlerinde bildigi gibi sinav dort asamadan olusuyordu,26-01-2010 tarihinde praktijkexamen niveau a2 profiel werk sinavini yapmistim, bu sinavin sonucunu 28-01-2010 tarihinde ogrendim kazanmistim,diger uc sinavida(1.Elektronisch praktijkexamen niveau a2 profiel werk-2.Kennis nederlandse samenleving-3.Toets gesproken nederlands) 23-02-2010 tarihinde yapmistim, bunlarin sonucunuda dun aldim cok sukur kazandim.Diplomayi'da 23-03-2010 tarihinde alacagim kismet olursa.Rabbimden dilerimki bu isle ugrasan herkes, diplomasini en kisa zamanda alir ve bu stresden biran once kurtulur insaALLAH..Selam ve muhabbetle..Kayserili Mustafa...
aay aay ne guzel arkdsm tebrik ederim inanki cok sevindim,,,gozunaydin senin icin artik zorunluluk bitti yakinda onunla ilgili bi mektupda alirsin,,,sizin icin zorunluluk kanunu gecerliligini yitirmistir tebrikler die...biraz tecrubelerinden ve aklinda kalan sorulardan bahsedersen yeni taze bilgiler edinmis oluruz ve yeni girecek arkdslarimiza cok buyuk faydasi olur,,,tekrar tekrar tebrik ederim gozunaydin arkdsm,,,
hollandadayim(2008-5)

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

pasakurt yazdı:tebrikler arkadasim bende bu sali ilk kez okula gidicem sanirim dort tane basamak var okulda ben en sonuncusundan baslicam ve bir tane sinavdanda muhafim ilk once bir sinav yapip hangi seviyede oldugumu ogrenip ona gore bir sinifa yerlesitirecekler sonrasi malum.hepimizin hakkinda hayirlisi olsun

hadi hayirli ugurlu olsun arkdsm okulun umarim diledigin en kisa zamanda sinavlarini verir kazanirsin sende,,,ama ya ben yanlis anladim cumleni yada sen baska sinavdan bahsediyosun bu arkdsmzn yaptigi okulun sonunda diplomayi alman icin yapilan sinav sen bunlarin sonuncusunu yapip cikan sonuctaki seviyene gore sinifa yerlestirilicegini soylemissin boyle bisey mumkun degil o dedigin baska bi seviye tespit sinavidir dedigim gibi bu sinav okul doneminde kendini hazir hissettiginde girebilirsin ayrica hangisinin sonuncu olacagida senin istegine kalmis bisey istersen once e.p.t yi yap ister k.n.s yi yap ister praktijkexameni yap istersen en sona e.p.t yi birak o senin istegine kalmis once hangisine basvurursan diger kalani senin icin sonuncusu olur,,,,
hollandadayim(2008-5)

hatice25
NT3
NT3
İletişim:

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen

Mesaj gönderen sansli »

hollandadayim(2008-5)

Kullanıcı avatarı
sengul79
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: kayseri
Yabanci_Ulke: Hollanda*Dordrecht

Mesaj gönderen sengul79 »

Gefeliciteerd
:ugeek: :ugeek: :ugeek:

rabim bizlerede nasip etsin insaallah biran once alip kurtulalim stresden insaallah
biraz bilgi verirmisin portfolio hakkinda?
ne gibi sorular cikti?
sen kac bewijs toplamistin?

hatice25
NT3
NT3
İletişim:

“Inburgeringsexamen” sayfasına dön