İND NİN ARAŞTIRMALARIIIIIII

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Kullanıcı avatarı
askerprens
Mezun-NL
Mezun-NL

İND NİN ARAŞTIRMALARIIIIIII

Mesaj gönderen askerprens »

42 gün sonra pozitif cvp geldi ve simdi hollandadayimmm:)

gucci
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: İND NİN ARAŞTIRMALARIIIIIII

Mesaj gönderen gucci »

:)) benimi anlatiyon sen ehehe bende ayni sekilde yaptim 5 senedir suresiz kontratli oldugum isim var ama maasi yetmemisti ve 1 sene ek is buldum gercekten calistim ama daha oncede baska basliklar altinda bunlari detayli anlattim yazdigim mesajlari okursan gorursun ama en son basvuruda tanidigim bi abi yardim etti saolsun normal isimden maas 1000 euro idi ve ek is ayarladik hersey kanunen oldu ve suresiz kontrat verdi 3. maas badrosunu alir almaz basvuru yaptim ve herhangi bi sorun cikmadi IND tarafindan kabul edildi.illaki arastirmislardir ama kanunen calisiyo gorundugum icin hic bir sorunla karsilasmadim ama yapilan is saglam olsun yeterki ek isten bana her ay 500 euro ayarlandi ben 500 euroya karsilik her ay vergi sigoorta giderleri icin 300 euro odedim diger isim oldugu icin fazla dokunmadi odeyebildim sukur ama hic isi olmayan biri icin zor olabilir baya cok para..Allah kolaylik versin .. sorularin olursa yazarsin Sevgiler..

ha bak unutmadan yazayim bana cok dediler is yerine kontrol gonderirler belki banka kagidini isterler diye cok dediler ama yinede gonderdim bu sekilde dedikleri gibi olurmu bilmem ama bende hic bir seyi sorun etmediler 2 ay sonra kabul mektubu geldi..
..BiLGi PaYLAsTIKCa CoGaLIR..

Kullanıcı avatarı
askerprens
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: İND NİN ARAŞTIRMALARIIIIIII

Mesaj gönderen askerprens »

42 gün sonra pozitif cvp geldi ve simdi hollandadayimmm:)

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön