offfff ne guzel herkes ıstek yapıyo am benım esım deıl :(

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Re: offfff ne guzel herkes ıstek yapıyo am benım esım deıl :(

Mesaj gönderen sansli »

HASRET yazdı:evet cok guzel soylemızsınız benım esıme ıs yerı konturat verecez dedıler onu bekledık 2 ay boyunca ama vermedıler 1 ay sonra verecez dedıler butun gunlermı sadece konutartb beklemek le gectı ve sımdı ek ıs yapmaya yanı maasını tamamlamaya calıswıyo turkıyeden daha cabuk oluyomus ıstek yapınca dıye soylemısler kısmet olursa gelıp burdan bas vuracakmısız bılmıyorum ama bence bana kavusmak ıcın azım ve capa gostermıyo mu... yoksa gosterıyoda ben yanında deılım fark edemıyormuyum bılmıyorum......:(allahım hakkımda hayırlısı neyse onu versın benım dusuncem artık vıze falan dusunmeyecegım hersey olacagına varır dıger arkadasların durmunu da okudum ama benım sorunum bos bosa gunler gecıyo o oluyo.....cefa cekmeden sefa olmuyomus... dogru ama cefayı tek taraf cekıyo ben burda zayıflarken sıkınıtdan esım habıre kılo alıyo yanı onda hıc sorun yok :D o canımı sıkıyo sınır oluyorum :P neyse hayırlısı olsun ıns ıns ıns allahım yardım etsın yuzumuze baksın cumlemızın...
evet arkdsm bu zaamana kadar 2 ayiniz bi umut beklemeyle gecmis olmusla olmuse care yok,bundan sonra onunuze bakmaniz lazim ama herseyden once birbirinize olan guven ve sevginizi kaybetmeden ve bu iki duygudan suphe duymadan,,,araniza vesvese tohumlarinin girmesine izin vermeyin,,,anladigim kadariyla eger yanlis anlamadiysam sen nl desin esinin yaninda,buda esinin sevdigim insan nasil olsa simdilik yanimda kagitlari bekleyebilirim bekleyebilirz nasil olsa beraberiz dusuncesine itebilir,,ama dusunme benim icin cabalamio diye bi sekilde de olsa seni yanina almis,,,cunku seni yaninda gormek istemis,,,vardir bunda da bi hayir bundan sonraki islemleriniz ins ins ins sular seller hiziyla baslar ve olumlu bi sekilde sonuclanir,,,tr den veya nl den cabuk cikmasi gibi bisey kesinligi yok bence herkes ayni seyi tartisio cunku sitede,bizde trr den basvurduk sonuc bekliyoruz,,,umudunuzu kaybetmeyin,zaten orda olan degil burda bekleyen cefa ceken oluyo,ama bosver eslerimiz gorsunler onlar icin fedakarlik yaptigimizi,,,sende skma cnini hep dua et sukret allahim yardim eder emin ol...
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

Efeler Diyarı
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: Turkiye - Aydin
Yabanci_Ulke: Hollanda - Noord Brabant

Mesaj gönderen Efeler Diyarı »

trnlali
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen trnlali »

hasret kardes, ben bu is giristigimde ne sinav vardi nede böyle kanunlar, 5 sene gecti aradan sinav cikti kanunlar degisti, sinav zamani vizesi cikanlarin bilgi alisverislerini okurdum imrenirdim, acaba bende yapabilecekmiyim, acaba o gunlerde gelirmi diye bakar dururdum, hersey geldi gecti, sinavida gectim vizemde cikti elhamdulillah. sen sadece sabret kardes, ALLAH (C.C.) sevenide calisanida caba harcayanida görür, sen yeterki sabretmesini bil, yarin bir bakmissin ucak biletini nerden alicam diye telasa dusmusundur :)
ALLAH (C.C.) yardimcin olsun kardes...

HASRET
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen HASRET »

evet ben turkıyedeyım esım hollanda den haag da destegınız ıcın tskler allahıma sukurler olsun kı boyle bı sıteye uyeyım ve sızın gıbı arkadaslarım var her ne kadar tanısmıyosakda kader arkadasıyız ben ce :D allahım hayırlısını versın .....

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

HASRET yazdı:evet ben turkıyedeyım esım hollanda den haag da destegınız ıcın tskler allahıma sukurler olsun kı boyle bı sıteye uyeyım ve sızın gıbı arkadaslarım var her ne kadar tanısmıyosakda kader arkadasıyız ben ce :D allahım hayırlısını versın .....
.
ozur dilerim arkdsm ben yanlis anladim yazilarindan,,,gelip turkiyeden basvurcakmisiz diye yazmissin ve bende orda oldugunu anladim yanlis anlasilmaya mahal vermek istemedim arkdsmz uyardigi icin tskrler senden de tekrar ozur dilerim kusura bakma,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

Saltuk
NT1
NT1

Mesaj gönderen Saltuk »

İk wist niet wat liefde betekende, maar toen ik jou zag voelde ik het meteen.

Efeler Diyarı
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: Turkiye - Aydin
Yabanci_Ulke: Hollanda - Noord Brabant

Mesaj gönderen Efeler Diyarı »

gokkusagı
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Kayseri
Yabanci_Ulke: Hollanda-Eindhoven

Mesaj gönderen gokkusagı »

Selam arkadasim Allaha bol bol dua et,herseyden once sabret ben 8 ay sabretttim ve simdi esimin yanindayim cok sukur.Allah herkese bu mutlulugu yasatsin. :geek:

Saltuk
NT1
NT1

Mesaj gönderen Saltuk »

İk wist niet wat liefde betekende, maar toen ik jou zag voelde ik het meteen.

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön