BENiMDE ViZEM CIIKMISSS:)

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
HASRET
Beginner
Beginner

Re: BENiMDE ViZEM CIIKMISSS:)

Mesaj gönderen HASRET »

tbrık edrım arkadasım ben de 21 buat sınav kazandım 14 mayıs ankadan basvuru yaptım dur bakım ne olacak hayırlısı bana yardımcı olurmusun neler hazırladın kagıtlar falan ....

gokkusagı
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Kayseri
Yabanci_Ulke: Hollanda-Eindhoven

Mesaj gönderen gokkusagı »

Tebrikler arkadasim,sevindim.
Allah yeni yasaminda utandirmasin.

Kullanıcı avatarı
zozo
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen zozo »

herkese bi daha cok tsk ederim..darisi bekleyenlerin basina..

Sansli arkadasim ankaraya ... formul a ve b , evlilik cuzdani fotokipisi..esimin pasaportunun foto kopisi...benim pasport fotokopisi...sinav sonuc belgesi...bu kadardi sanirim(zaten evraklari bu siteden ogrenmistim)...sen benden bi kac gun sonra bsvuru yapmıssın esin arasın sorsun ind ne durumdaymis diye.... umarim yardimci olabilmisimdir...

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

Sansli arkadasim ankaraya ... formul a ve b , evlilik cuzdani fotokipisi..esimin pasaportunun foto kopisi...benim pasport fotokopisi...sinav sonuc belgesi...bu kadardi sanirim(zaten evraklari bu siteden ogrenmistim)...sen benden bi kac gun sonra bsvuru yapmıssın esin arasın sorsun ind ne durumdaymis diye.... umarim yardimci olabilmisimdir...[/quote]

saaol arkdsm verdigin bilgiler icin bende aynilarini goturmustum,,esim surekli avukatla irtibatta henuz bisey yok dosyanizi inceliyolar demis cok sukur ki eksik evrakda yok simdilik,,,ins ins ins da olmasda direk ve en kisa zamanda vizeniz cikti haberi gelir,,,esim avukata aratacak yarin bakalim,,,aramassa esim aricak,,,saygilar
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

siirtli sahra
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen siirtli sahra »

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön