Vizeyi alan arkadaslar yardim lutfen..

Uyum sinavi belediye sinavini kazandikdan sonra yapilmasi gerekenler.. Vize islemleri

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
gucci
Mezun-NL
Mezun-NL

Vizeyi alan arkadaslar yardim lutfen..

Mesaj gönderen gucci »

Arkadaslar 2 sene bekledimde 1 ay bekliyemiycem sanirim :lol: basvurumuz kabul edildi ve istenilen vize parasini (830 euro) yatirali 1 hafta oldu.Ben beklemek istemiyorum simdi ne olacak esimin kendisi konsoloslugumu aramasi gerekiyo yoksa kendisine bildiri gidicekmi nasil olacak bu is ? Vizeyi gittigi gun veriyolarmi ? Lutfen bilenler yazsiin.
..BiLGi PaYLAsTIKCa CoGaLIR..

arar_55
Gonullu
Gonullu

Re: Vizeyi alan arkadaslar yardim lutfen..

Mesaj gönderen arar_55 »

Esinize Hollandaki IND den bir form altinda Hollandadaki belediyeden alinip yollanmasi gereken belgeleri alip 3 gun yada bir hafda icinde (TEAHUTLU YOLLASIN IND YE EVRAKLARI KAYIP OLMAMASI ICIN>>6,50 cent tutar posta ucreti,,,
IND nin Eline gecmesi lazim Gereken toplu Evraklar la birlikde uittreksel GBA..bu formda eklemis durumdayim ordan bakarsiniz!bunlar
IND ye Ulasinca Esinize Kabul edilmistir mvv muracaatiniz vizeyi Turkiyedeki konsoloslugumuzdan aliniz diye oraya Direk e mail atarak randevu aliniz yada telefonla!!Gelirkende Elinizdeki isdenilen Evraklarla buraya gelirsiniz Diplama, Temel uyum sivav belgeniz,formule A ve B.. ..........!!!!!isdenilen evraklardir bunlar .....zaman kayipi yapmayiniz pasaportunuzun gunu uzatilmis olsun en az hollandaya girisinizde 6 aylik olsun ihtimal burdaki turkiyer konsoloslugundan uzattirirsiniz!!

gucci
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: Vizeyi alan arkadaslar yardim lutfen..

Mesaj gönderen gucci »

arar_55 yazdı:Esinize Hollandaki IND den bir form altinda Hollandadaki belediyeden alinip yollanmasi gereken belgeleri alip 3 gun yada bir hafda icinde (TEAHUTLU YOLLASIN IND YE EVRAKLARI KAYIP OLMAMASI ICIN>>6,50 cent tutar posta ucreti,,,
IND nin Eline gecmesi lazim Gereken toplu Evraklar la birlikde uittreksel GBA..bu formda eklemis durumdayim ordan bakarsiniz!bunlar
IND ye Ulasinca Esinize Kabul edilmistir mvv muracaatiniz vizeyi Turkiyedeki konsoloslugumuzdan aliniz diye oraya Direk e mail atarak randevu aliniz yada telefonla!!Gelirkende Elinizdeki isdenilen Evraklarla buraya gelirsiniz Diplama, Temel uyum sivav belgeniz,formule A ve B.. ..........!!!!!isdenilen evraklardir bunlar .....zaman kayipi yapmayiniz pasaportunuzun gunu uzatilmis olsun en az hollandaya girisinizde 6 aylik olsun ihtimal burdaki turkiyer konsoloslugundan uzattirirsiniz!!
Esinize Hollandaki IND den bir form altinda Hollandadaki belediyeden alinip yollanmasi gereken belgeleri alip 3 gun yada bir hafda icinde (TEAHUTLU YOLLASIN IND YE EVRAKLARI KAYIP OLMAMASI ICIN>>6,50 cent tutar posta ucreti,,,
IND nin Eline gecmesi lazim Gereken toplu Evraklar

benim IND le daha isim bitmedimi ya uuf ne gibi evraklar arkadasim daha acik yazarmisin zaten bana gelen kabul mektubunda uitreksel geri yollamislar pasaport sorunumuz yok esimin pasaportunun 3 sene gunu var benim ise 5 sene ayrica bu sinav belgeside vizeyi almaya giderken goturmesi gerekiyo sanirim peki orjinalmi olmasi lazim orjinali bende onuda yollamam gerekiyosa yollarim yine ayni sekilde gelen kabul mektubunda esimin goturmesi gereken evrak olarak A ve B formulu benim pasaport ve oturum kartinin kopisi yaziyor baskada bisey belirtmemisler.:( oof
..BiLGi PaYLAsTIKCa CoGaLIR..

“Hollandaya Vize Basvurusu ( mvv )” sayfasına dön